ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

محرومیت سه ساله برای یک مسئول استقلالی ورزش سه

محرومیت سه ساله برای یک مسئول استقلالی!

مسئول روابط بین‌الملل باشگاه استقلال با محرومیت سنگین سه ساله مواجه شد.

محرومیت سه ساله برای یک مسئول استقلالی!

به گزارش "ورزش سه"، پس از جنجال‌های مربوط به گزارش حراست فدراسیون مبنی بر جعل و استفاده از سند مجعول در باشگاهاستقلال، حالا کمیته اخلاق با صدور یک رأی تاریخی، حکم به محرومیت طولانی و سنگین مسئول روابط بین‌الملل آبی‌ها داده است.

چندی پیش بود که کمیته اخلاق با صدور یک دستور موقت اعلام کرد که پس از اقرار سروش مهاجری، مسئول روابط بین‌الملل باشگاه استقلال بر اصل ارتکاب تخلف، وی با دستور موقت به میزان ۲۰ روز از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی تا تعیین تکلیف نهایی محروم است.

اما امروز سایت رسمی فدراسیون فوتبال، جدیدترین آراء کمیته اخلاق را اعلام کرد که طی آن، سروش مهاجری مدیر روابط بین‌الملل باشگاه استقلال به‌دلیل نقض مقررات اخلاقی فوتبال، متخلف شناخته شد و به‌مدت 3 سال از هرگونه فعالیت فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محکوم شد.

بدین ترتیب این مسئول استقلالی با این حکم سنگین، باید مدت‌ها از فعالیت‌های فوتبالی دور باشد و باشگاه استقلال نیز برای پست حساس مدیر روابط بین‌الملل، فرد جدیدی را انتخاب کند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاوه رضایی روز گذشته در مصاف با شمس‌آذر پس از مدت‌ها در ترکیب اصلی قرار گرفت، اما باز هم شرایط بر وفق مراد این مهاجم سرشناس پیش نرفت.

1 ساعت پیش

کارلو آنچلوتی در نشست خبری بازی با لایپزیش از مصائب کار یک مربی و اینکه شغل او بیشتر درد و رنج دارد تا شادی، حرف زد.

1 ساعت پیش

استقلال از تغییر زمان دیدار جام حذفی برابر مس رفسنجان، ضرر بزرگی کرد.

1 ساعت پیش

شب گذشته تعداد زیادی از خبرنگاران میدانی به امید تهیه یک مصاحبه حاشیه‌ای با جواد نکونام راهی فرودگاه مهرآباد شدند ولی دست خالی بازگشتند.

1 ساعت پیش

توماس توخل، سرمربی بایرن مونیخ، قصد دارد امشب از زوج ماتیس دی‌لیخت و اریک دایر در قلب خط دفاعی تیمش استفاده کند.

1 ساعت پیش

با قطعی شدن قضاوت مهسا قربانی در دربی تهران به عنوان داور اتاق وار، حالا سد بزرگی که سال‌ها در مسیر حرفه‌ای او قرار گرفته بود؛ کنار خواهد رفت.

1 ساعت پیش

پس از انتشار شایعات علاقه بارسا به لوئیس انریکه، واکنش پی اس جی فوری و مطمئن بود.

1 ساعت پیش

شرایط کیلیان امباپه بعد از اعلام جدایی از پی اس جی به گونه ای شده که او خطر از دست دادن مهمترین جوایز فردی سال را بیش از پیش حس می کند.

1 ساعت پیش

مدافع میانی استقلال در دیداری که منتهی به پایان این تیم در جام حذفی شد، می‌توانست نقش پررنگی برای دستیابی آبی‌ها به سهمیه صعود ایفا کند.

1 ساعت پیش

بیشتر...