۱ هفته پیش
1 بازدید

رزم حسینی، سفره انقلاب وزارت صمت را برای چه کسانی پهن کرد؟

با وجود وضعیت وخیم اقتصادی و معیشت مردم در شرایط کرونایی به نظر می رسد تیم اقتصادی دولت نه تنها کوچکترین تلاشی برای بهتر شدن اوضاع نمی کند بلکه سعی دارد تا در مدت زمان باقیمانده افراد بیشتری از حلقه دوستان شان، از سفره انقلاب بهره مند شوند.

رزم حسینی، سفره انقلاب وزارت صمت را برای چه کسانی پهن کرد؟به روح برادر شهیدم قسم می‌خورم که لیدر آقای رزم حسینی از دیروز تا الان شش بار با من تماس گرفته و سه پیشنهاد مختلف داده است تا در جلسه امروز در مخالفت ایشان صحبت نکنم.

به گزارشخبرداغبه نقل ازدیده بان ایران؛ این بخشی از سخنان اردشیر مطهری در جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت بود که در وقت خودش حواشی متعددی را به دنبال داشت. 

نماینده گرمسار در مجلس به اصطلاح انقلابی یازدهم همچنین اضافه کرد: آقای رزم حسینی دو دهه خارج از کشور و در کشور کانادا زندگی می‌کردند. کسانی پشت پرده انتصاب رزم حسینی هستند که اگر فاش کنم تعجب می‌کنید. رزم حسینی چگونه می‌خواهد مسئولیت به عهده بگیرد در حالی که خانواده او در کانادا زندگی می‌کنند.

اما در نهایت این سخنان نماینده مجلس از سوی نمایندگان مورد توجه قرار نگرفت و رزم حسینی با 175 رأی موافق، 80 رأی مخالف، 9 رأی ممتنع از مجموع 264 نماینده حاضر به عنوان وزیر وزارتخانه مهم صنعت، معدن و تجارت انتخاب شد.

علیرضا رزم حسینی که پیشتر با حرف و حدیث های بسیار از استانداری کرمان استعفا کرده بود سال 97 با سلام و صلوات وارد استان خراسان رضوی شد و تا قبل از انتخابش به عنوان وزیر استاندار این استان مهم کشور بود.

اما نکته مهم در رزومه رزم حسینی ارتباط های او طی دوران مسئولیتش است که همواره پرسش های متعددی را به همراه داشته است.

حواشی مهمی که گویا پس از وزیر شدنش هم محل بحث است. نگاهی به سه انتصاب اخیر رزم حسینی، می توان فهمید وزارت خانه بی برنامه همانند گوشت قربانی برای فرصت طلبان پر اشتها به حراج گذاشته شده است. 

سهمیه نهادهای خاص در وزارت صمت 

یکی از افراطی ترین چهره های منفور اصول گرا، مدیرکل بازرسی و معاون وزارت ارتباطات دولت احمدی نژاد سید شمس الدین بربرودی با اسم مستعار رضوی است که به عنوان مشاور اجرایی در حوزه وزارت صمت منصوب و مشغول می شود!  درباره نسبت وی با دولت روحانی سخن بسیار و نا گفته ها فراوان است 

سهمیه قالیباف در وزارت صمت 

سید عبدالله سجادی جاغرق نیز مهره کلیدی و نزدیک به محمدباقر قالیباف است که ۳۰ آبان توسط رزم حسینی به سمت هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران منصوب شد. اینکه چطور این شخص با مدرک غیر مرتبط  ارتباطات، بدون دانش و تجربه مرتبط، جایگزین دکترای فاینانس از فرانسه در «صندوق ضمانت صادرات» شد! هنوز هیچ کس نمی داند چگونه و با چه سابقه ای سهمیه قالیباف به این سمت مهم منصوب شده است. 

سهمیه لاریجانی در وزارت صمت 

حسن زمانی همراه و مشاور علی لاریجانی، یکی دیگر از انتصاب های وزیر تازه دولت نزدیک به اصلاح طلبان است که با دارا بودن ٦٢ سن همچنان توفیق خدمت پیدا کرده وبه عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران مشغول بکار شده است. عجله رزم حسینی در انتصابات آن قدر بود که بدون برگزاری مراسم تودیع حسین زاده را در حین سفر برکنار و زمانی را به جای او نشاند!

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ این موارد ذکر شده تنها گوشه ای از اقدامات مافیای سودجو و قدرت طلب چنبره زده در وزارت صمت است که رزم حسینی وظیفه حمایت و جایگزینی آنان را بر عهده گرفته است.

با وجود وضعیت وخیم اقتصادی و معیشت مردم در شرایط کرونایی به نظر می رسد تیم اقتصادی دولت نه تنها کوچکترین تلاشی برای بهتر شدن اوضاع نمی کند بلکه سعی دارد تا در مدت زمان باقیمانده افراد بیشتری از حلقه دوستان شان، از سفره انقلاب بهره مند شوند. 

منبع: دیده بان ایران

 #‌اخبار
منبع: خبرداغ


مطالب پیشنهادی

پایداری‌ها همچنان بلای جان قالیباف /شورای ائتلاف حکمیت خواهد کرد؟

نشانه ها از این حکایت دارد که پایداری ها برای مانع تراشی بر سر راه ریاست قالیباف، از همین حالا و حتی پیش از این به تخریب شهردار پیشین روی آورده اند و در کنار آن درحال لابی با نمایندگان شهرهای کوچک برای جمع کردن رأی به نفع آقاتهرانی هستند.

روش نرم شدن خلال بادام | روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها

روش نرم شدن خلال بادام و روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها و نکات درست کردن خلال بادام و خلال پسته درمنزل را در پرشین وی بخوانید

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

گپ و گفت خواندنی با یکی از کارگزاران رژیم پهلوی در مورد امام خمینی: یک پاپاسی از وجوهات را جابجا نمی کرد/امام خمینی در حد پاپ است

جماران نوشت: یکی از مسئولین رده بالای دولت شاه در مصاحبه ای گفت: تمام چیزی که به «سهم امام» معروف است پولی مال آنها است و طبق موازین شرعی از شیر مادر هم برای آنها حلال تر است. ولی تمام این پول از یک طرف می آید و از یک طرف دیگر می رود. آدمی که در حد پاپ است، زندگی او در حد ارزان ترین زندگی است.

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

اگر خورش شور شد چکار کنیم | اگر خورش شور شد چکار کنیم تا شوری آن از بین برده شود

اگر خورش شور شد چکار کنیم و اگر خورش شور شد چکار کنیم تا شوری آن از بین برده شود و چند روش کاربردی برای رفع شوری غذا را در پرشین وی بخوانید

دستورات مهم روحانی درباره اجرای فاصله‌گذاری هوشمند مقابله با کرونا

رئیس جمهور پس از دریافت گزارش‌های جداگانه‌ای از وزیران کشور و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند از روز شنبه و آغاز فعالیت کسب و کارهای کم‌ریسک در همه استان‌ها به جز تهران، تاکید کرد که این طرح باید با نظارت دقیق و رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا اجرا شود.

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

کف کردن روغن | دلایل و از بین بردن کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو

کف کردن روغن و رفع کف کردن روغن در مواقع سرخ کردن کوکو و نکات استفاده از روغن سرخ کردنی و نکات روغن سالم را در پرشین وی بخوانید

چگونه مرغ را آبپز کنیم | چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد

چگونه مرغ را آبپز کنیم و چگونه مرغ را آبپز کنیم تا بوی زهم مرغ ندهد و روش مزه دار کردن مرغ و چگونه مرغ خوشمزه طبخ کنیم را در پرشین وی بخوانید

موارد مصرف سس سویا | موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا

موارد مصرف سس سویا و موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا و سس سویا چیست و فواید سس سویا چیست و خواص سس سویا را در پرشین وی بخوانید

پخت کیک و شیرینی | نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن

پخت کیک و شیرینی و نکات مهم پیرامون پخت کیک و شیرینی و پف کردن آن و نکات لازم برای پف کردن کیک و شیرینی و روش پخت کیک را در پرشین وی بخوانید

الگوی یک زنِ پرتلاش، فاطمی و با اخلاق

خانم فاطمه رهبر از زنان انقلابی، ولایی و اهل فضل و تدین بودند که بعد از فعالیت‌های زیادی که در صدا و سیما داشتند، در شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و در بخش بانوان نقش موثر و فعالی ایفا کردند.

انکار ادعای شبکه فارسی زبان خارجی درباره روحانی و شورای عالی امنیت ملی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری ادعای یکی از شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور درباره جلسه شورای عالی امنیت ملی را تکذیب کرد.

رویارویی‌ پارلمانی احمدی‌نژادی‌ها با روحانی /قالیباف ضربه‌گیر می‌شود؟

نوع کنشگری اصولگرایان مجلس یازدهم در قبال دولت حسن روحانی به پرسش اصلی این روزهای محافل سیاسی تبدیل شده است.

چگونه شیره بادام را بگیریم | چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام

چگونه شیره بادام را بگیریم و آیا می دانید چگونه شیره بادام را بگیریم و خواص شیره بادام و خواص شیره بادام در بارداری و خواص شیره بادام برای استخوان ها را در پرشین وی بخوانید

ویدیو - روایتی دیده نشده از امام خمینی(ره) از برداشت‌های مختلف درباره انتظار فرج

در روز نیمه شعبان و ولادت حضرت ولیعصر(ع)، روایتی از امام خمینی(س) از برداشت های مختلف درباره انتظار فرج که برای اولین بار منتشر می شود را مشاهده می کنید.

از قدیمی‌ترین نماینده مجلس تا بازگشت پارلمانتاریست‌ها به بهارستان

۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.

مطالب مرتبط