ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

پانزدهمین کنفرانس وحدت اسلامی لندن برگزار می شود ایران آنلاین

با حضور دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی؛
پانزدهمین کنفرانس وحدت اسلامی لندن برگزار می شود

به گزارش ایران آنلاین،پانزدهمین کنفرانس وحدت اسلامی با عنوان «به سوی زندگی انسانی حکیمانه» با حضور اندیشمندان و نخبگان اسلامی در لندن برگزار می شود.

 پانزدهمین کنفرانس وحدت اسلامی تحت عنوان «به سوی زندگی انسانی حکیمانه» روز های  جمعه و شنبه  سوم و چهارم  تیر برگزار می شود.
این کنفرانس با حضور نخبگان و علما و پژوهشگران برتر از کشورها و قاره های مختلف از جمله، حجت الاسلام و المسلمین  حمید شهریاری دبیرکل محمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، آیت الله محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری، شیخ غازی حنینه دبیرکل تجمع علمای مسلمان لبنان،  شیخ ماهر حمود رئیس اتحادیه علمای مقاومت، شیخ نفیع الله عشیروف مفتی کل روسیه و ...برگزار می شود.
مفهوم دین و تدین و نقش آن دو، اهمیت اسلام برای زندگی بشریت، محورهای هجمه علیه اسلام، انسانیت اسلام و قوانین آن و فلسطین و قدس و جنایت عادی سازی روابط از محور های این کنفرانس است.
این کنفرانس روزهای جمعه و شنبه ۳ و ۴ تیر(۲۴ و ۲۵ ژوئن) به وقت لندن (ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۱:۰۰) و ( ۱۷:۳۰ الی ۲۳) به وقت قدس برگزار می شود.


انتهای پیام/


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

منابع لبنانی از ورود سومین نفتکش ایرانی به سواحل سوریه خبر دادند

3 ساعت پیش

وریا غفوری جایی در استقلال ندارد، فصل پیش هم نداشت، فقط فرهاد مجیدی سیاستمدارتر از این حرف‌ها بود که با بیرون گذاشتن کامل او برای خودش و تیمش حاشیه درست کند و حتی می‌گفت وریا باید جام را بالای سر ببرد و برد.

3 ساعت پیش

فارس نوشت : بالن از جا کنده شد. طناب‌ها را رها کردند. فریاد مردم در میدان مشق پیچید. هرکسی چیزی می‌گفت. عده‌ای بنای کف و سوت‌ زدن را پیش گرفتند و عده‌ای دیگر هاج و واج مانده، از خدا طلب بخشش می‌کردند ...

4 ساعت پیش

فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به هدف گذاری ها و اقدامات اخیر ستاد امر به معروف ، انتقاد تندی مطرح کرد.

3 ساعت پیش

غلامرضا بنی اسدی - روزنامه نگار

3 ساعت پیش

معضل سگ‌های ولگرد و حمله آنها به انسان‌ها اما معضل تازه‌ای نیست. سالانه میلیون‌ها نفر در سراسر جهان مورد حمله سگ‌ها قرار می‌گیرند و آمارها می‌گویند اغلب این قربانیان کودکان هستند

3 ساعت پیش

نرخ تورم ماهانه موارد خوراکی در خرداد ماه ۱۴۰۱ اعلام شد.

3 ساعت پیش

مهدی یاراحمدی خراسانی - مدرس دانشگاه

4 ساعت پیش

سومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران که از صبح امروز یکشنبه ۱۲ تیرماه همزمان با برگزاری نمایشگاه «شهر نوآور» در مصلی امام خمینی(ره) تهران آغاز به کار کرده است، در آیین افتتاحیه میزبان احمد وحیدی وزیر کشور بود.

3 ساعت پیش

بیشتر...