بهداشت نیوز |
2 روز پیش

بوسیدن دست فرمانده عملیات موفق پیچیده اچ عکس بهداشت نیوز Write Email

بوسیدن دست فرمانده عملیات موفق و پیچیده اچ-۳ + عکس
مراسم بزرگداشت امیر سرتیپ خلبان فرج الله براتپور در کرمانشاه برگزار شد. وی فرمانده عملیات اچ-۳ در سال ۱۳۶۰ بود. در این عملیات تیز پروازان ارتش به پایگاه الولید عراق حمله و ۴۸ فروند هواپیمای عراقی را منهدم کردند. از این عملیات به عنوان موفق‌ترین و پیچیده‌ترین عملیات‌های دوربرد فانتوم در تاریخ جنگ‌های هوایی جهان نام برده می‌شود.در این مراسم از کتاب این عملیات و تندیس امیر براتپور و ۱۷ خلبان همرزم وی رونمایی شد.

منبع: تسنیم#‌اخبار_بهداشت منبع: بهداشت نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تصاویر مربوط به خودرو جیپ کامپس مدل 2022 را مشاهده می کنید.

یک ربع پیش

ارزش پالایشی یکم در بورس امروز ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ مشخص شد. قیمت پالایشی یکم یا همان دارا دوم در روز یکشنبه ۲۲ فروردین ماه کاهشی شد.

1 ساعت پیش

آیا تا به حال پا‌های کرم ابریشم را دیده اید؟ ما در گزارش زیر قصد داریم تا عکس‌های جالبی را با شما به اشتراک بگذاریم.

1 ساعت پیش

جدول قیمت گوشی سامسونگ امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ اعلام شد که بر اساس آن قیمت روز گوشی سامسونگ کاهش بسیار ناچیزی داشته است.

1 ساعت پیش

قیمت روز گوشی موبایل امروز یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ منتشر شد که بر اساس آن امروز شاهد کاهش ناچیز قیمت تلفن همراه در بازار بودیم.

1 ساعت پیش

شرایط فروش بهاری مدیران خودرو یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ اعلام شد. مدیران خودرو در جدیدترین برنامه فروش خود اقدام به فروش اقساطی خود با ۲۰ درصد پیش پرداخت کرده است.

1 ساعت پیش

انتخابات ریاست جمهوری، کرونا و مذاکرات برجامی بیشترین عناوین صفحات روزنامه‌های اصلی کشور در روز 22 فروردین 1400 را به خود اختصاص داده است.

1 ساعت پیش

تالاب یا مرداب انزلی با مساحتی در حدود ۲۰ هزار هکتار از بزرگترین زیستگاه‌های طبیعی ایران محسوب می‌شود. تالاب انزلی هر ساله زیست گاه زمستانه پرندگان مهاجری است که از کشور‌های همسایه شمالی به ایران می‌آیند. تالاب انزلی با مشکلات فراوانی مانند، کاهش سطح آب ورودی، ریخته شدن پساب صنعتی، فاضلاب شهر‌ها و روستا‌های اطراف روبرو بوده است، که به محیط تالاب بیشترین آسیب را زده و مرگ تدریجی آن را به همراه دارد.

1 ساعت پیش

صفحه نخست روزنامه های کشور یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ شهرآرانیوز

2 ساعت پیش

تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

4 ساعت پیش

تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

5 ساعت پیش

موج چهارم کرونا از ابتدای شروعش طوفانی عمل کرد؛ به طوری که تنها طی چد روز تمام مراکز استان‌ها را قرمز و بیمارستان‌ها را از بیماران بدحال کرونایی مملو کرد.

5 ساعت پیش

موج چهارم کرونا از ابتدای شروعش طوفانی عمل کرد؛ به طوری که تنها طی چد روز تمام مراکز استان‌ها را قرمز و بیمارستان‌ها را از بیماران بدحال کرونایی مملو کرد.

6 ساعت پیش

مشخصات فنی خودرو مرسدس بنز S500 و ب ام و 320i سدان در این گزارش آمده است تا به کمک آن‌ها بتوانید خودرو مناسب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

6 ساعت پیش

با دانلود Chrome Dev 91.0.4468.5 سریع‌تر از دیگران به ویژگی‌های جدید یکی از بهترین مرورگرهای جهان دسترسی داشته باشید.

7 ساعت پیش

بیشتر...