برگزاری همایش رای اولی ها در خنداب all tv logo

برگزاری همایش رأی اولی‌ها در خنداب
مرکزیاراک

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در همایش رأی اولی‌های شهرستان خنداب گفت: انتخابات نماد حاکمیت مردم در یک نظام سیاسی است و مشارکت رای اولی‌ها در آن پشتوانه اقتدار نظام است.
او افزود: سوالات و ابهاماتی که دانش آموزان داشتند نشان می‌دهد که مطالبه‌گر و دغدغه‌مند سرنوشت کشور، استان و شهرشان خود هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: این انتخابات مهم‌ترین و حساس‌ترین انتخابات در عمر پربرکت انقلاب اسلامی است چرا که دشمن با تمام توان وارد شده تا انتخابات تحریم شود.

نظری تأکید کرد: جوانان و نوجوانان به ویژه رأی اولی‌ها با افزایش دانش و آگاهی خود، صدای دشمن نخواهند شد و حضوری با شکوه و ماندگار رقم خواهند زد.

باشگاه خبرنگاران جوانمرکزیاراک#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه با بیان این‌که برگزاری انتخابات در کمال سلامت و امنیت در جریان است، گفت: تاکنون مشکل قضایی و امنیتی در سطح حوزه های انتخابیه و شعب اخذ رای گزارش نشده است.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: مردم با برگه‌های رای خود و حضور حداکثری، تیری به سمت قلب دشمنان نظام پرتاب کرده، و پیروز میدان بزرگ انتخابات خواهند بود.

11 دقیقه پیش

رئیس هیات نظارت بر انتخابات خراسان رضوی از مشارکت بیش از ۳۶ درصدی مردم استان تا ساعت ۱۸:۱۵ خبر داد.

نیم ساعت پیش

معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان با بیان اینکه آمار دقیق با آنالیز و تفکیک‌ مشارکت مردم در انتخابات، پس از اتمام رای‌گیری انجام خواهد شد.

نیم ساعت پیش

امروز، ۱۱ اسفندماه دوازدهمین دور از انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دور از انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان شمالی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

یک ربع پیش

استاندار قم گفت: در بازدیدهایی که از شعب اخذ رای داشته‌ایم مردم مشارکت چشم‌گیری در انتخابات دارند و استقبال آنان کم نظیر بوده است.

یک ربع پیش

اهل ‌سنت نیز همچون دیگر هموطنان سراسر کشور، برای ایفای نقش در تعیین مسیر آینده کشور، بر پای صندوق‌های رأی حاضر شدند.

نیم ساعت پیش

در شرایطی که کشور در حال برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان است، برخی از سایتها و کانالهای تلگرامی در روز تعطیل با انتشار اخبار کذب درباره قیمت دلار و با القای افزایش قیمت در حال دمیدن در انتظارات تورمی هستند.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: جمهوری اسلامی برخواسته از انتخاب مردم بوده و نهادهای اصلی و قانونی نظام جمهوری اسلامی نیز مستقیم و غیرمستقیم براساس انتخاب مردم شکل گرفته و طبیعتاً استمرار آن نیز با انتخاب مردم است و انتخابات مسالمت‌آمیزترین روش برای انتقال مسئولیت و خدمتگزاری‌ها از افرادی به افراد دیگر است.

یک ربع پیش

بیشتر...