۱ هفته پیش
2 بازدید

نمایندگان ایران در لیگ اسنوکر حرفه ای ها حریفان خود را شناختند | ایران آنلاین

نمایندگان ایران در لیگ اسنوکر حرفه ای ها حریفان خود را شناختند

دو نماینده اسنوکر ایران از روز جمعه ۲۸ شهریورماه در رقابت های لیگ قهرمانی جهان اسنوکر (در بخش حرفه ای ها) شرکت خواهند کرد.

 پس از شیوع کرونا مسابقات اکثر رشته‌های ورزشی لغو و به زمان دیگری موکول شد. مسابقات بین‌المللی اسنوکر هم در زمان اولیه شیوع این بیماری لغو و به زمان دیگری موکول شد.

اما پس از کنترل این بیماری در انگلستان، اولین رویداد ورزشی که در این کشور و آن هم پشت درهای بسته برگزار شد مسابقات لیگ قهرمانان اسنوکر بود. بعد از برگزای موفق این مسابقات فدراسیون جهانی تصمیم گرفت که رقابت های بیشتری را دنبال کند.

در جدید ترین رقابت های پیش رو قرار است دو نماینده ایران در جمع حرفه ای ها با دیگر اسنوکر بازان به رقابت بپردازند. حسین وفایی و سهیل واحدی دو نماینده نام آشنا ایران بوده که در بخش حرفه ای ها در مسابقات لیگ اسنوکر حرفه ای ها حضور دارند.  این رقابت ها ۲۳ تا ۳۰ شهریورماه در شهر میلتون کینز انگلستان برگزار می شود.

نمایندگاه ایران از روز جمعه ۲۸ شهریورماه رقابت خود را آغاز می کنند. قرار است جمعه ۲۸ شهریورماه حسین وفایی به مصاف سه اسنوکر باز حرفه ای رود. در بازی اول که در ساعت ۱۱ صبح به وقت ایران آغاز می شود نماینده ایران به مصاف جک جونز از ولز خواهد رفت. وفایی در رده ۴۱ حرفه ای های اسنوکر جهان قرار دارد و حریف اول او در رده ۱۰۳ ایستاده است. به نظر می رسد با توجه به این  اختلاف وفایی در بازی اول کار سختی را نداشته باشد. در بازی دوم نماینده ایران به مصاف اسنوکر باز انگلستانی یعنی فراخ عجایب خواهد رفت. حریف وفایی در دور دوم و در بخش حرفه ای ها در رده ۱۲۳ قرار دارد. در بازی سوم،  وفایی به مصاف ژیائو گودانگ از چین خواهد رفت. این بازی از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران پیگیری می شود. این حریف چینی در رده ۳۱ حرفه ای ها قرار دارد و به نظر می رسد که نماینده ایران برای برد در این بازی کار سختی را پیش رو خواهد داشت.

همچنین دیگر نماینده ایران یعنی سهیل واحدی شنبه ۲۹ شهریورماه به مصاف سه حریف خود خواهد رفت. واحدی که در رده ۸۰ حرفه ای ها قرار دارد باید در بازی اول به مصاف لیانگ ونبو  از چین برود. این رقابت از ساعت ۱۱:۳۰ شروع خواهد شد. حریف چینی واحدی در رده ۳۵ بهترین اسنوکر بازان دنیا قرار دارد. از همین رو نماینده ایران در بازی اول کار سختی برای پیروزی دارد. همچنین در بازی دوم نماینده ایران به مصاف گرائم دات از اسکاتلند خواهد رفت. حریف واحدی در رده ۲۱ حرفه ای ها قرار دارد. سهیل واحدی در بازی آخر مقابل زک سورتی از انگلستان قرار می گیرد. علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۶:۳۰ این رقابت را پیگیری کنند. حریف آخر واحدی در رده ۱۲۸ حرفه ای ها قرار دارد. بنابراین به نظر می رسد واحدی کار سختی را در این رقابت ها داشته باشد./ایسنا#‌اخبار
منبع: ایران آنلاین


مطالب پیشنهادی

صادق خرازی: رهبری نمی‌گذارند دولت سقوط کند /سردار سلیمانی میلی به ریاست جمهوری ندارد

صادق خرازی، دبیرکل حزب ندای ایرانیان می گوید: رهبری انقلاب نمی‌گذارند که دولت سقوط کند. من احتمال این موضوع را یک در هزار هم نمی‌بینم که رهبری اجازه دهند مجلس وارد استیضاح رئیس‌جمهوری شود مگر این‌که شرایط کشور به گونه‌ای شود که آقای روحانی بخواهد در مقابل همه‌چیز بایستد.

لطفا کرونا را بهانه تسویه حساب سیاسی نکنید

این روزها شاهد برخی تسویه حساب‌های سیاسی با بهره‌گیری از فضای ملتهب ناشی از گسترش ویروس کرونا هستیم.

کرونا و رفتارهایی نامتعارف به بهانه دین‌دار بودن

هر روز که می گذرد دامنه شیوع ویروس کرونا گسترده‌تر می‌شود، تفاوتی هم بین فقیر و غنی، چپ و راست و ...نمی‌گذارد و همه را درگیر کرده است.

توئیت دبیر شورای‌عالی امنیت ملی با هشتگ اجتماع قلب‌ها

دبیر شورای‌عالی امنیت ملی در توییتر نوشت: نیمه شعبان نماد انتظار امیدآفرین و پیش‌برنده برای نسل ما بوده است.

علت تیره شدن خورش قیمه | علت تیره شدن خورش قیمه چه می تواند باشد

علت تیره شدن خورش قیمه و علت تیره شدن خورش قیمه چه می تواند باشد و خوشرنگ شدن خورشت و چگونه خورشت قیمه خوشرنگ طبخ کنیم را در پرشین وی بخوانید

عباس عبدی به اصلاح‌طلبان: اصرار نکنید به هر قیمتی در قدرت باشید

عباس عبدی درباره ادعای اصولگرایان درباره جذب آرای خاکستری در انتخابات گفت: آخر در تهران با حدود ۲۲ درصد مشارکت چه چیزی را باید پیروزی نامید؟ اصولگرایان شکست فاحشی را در این انتخابات خوردند، نه فقط اصولگرایان، چون در این شکست مهم نیستند، که ساختار دچار خسران شد.

موارد مصرف سس سویا | موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا

موارد مصرف سس سویا و موارد مصرف سس سویا برای مزه دار کردن غذا و سس سویا چیست و فواید سس سویا چیست و خواص سس سویا را در پرشین وی بخوانید

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

سلیمی‌نمین:هوچی‌گری،هم در جریان اصولگرا هست هم اصلاح‌طلب

عباس سلیمی‌نمین می‌گوید: آن چیزی که امروز جامعه را نسبت به عملکردها سرخورده و بی اعتماد کرده سیاست‌ورزی بیمار است. در سیاست ورزی بیمار، افراد و گروه‌ها به جای اینکه خودشان را اثبات کنند، نیروی مقابل را تخریب می‌کنند، هوچی‌گری می‌کنند و تهمت می‌زنند.

ضدعفونی کردن معابر قم از سوی نیروهای حشدالشعبی صحت دارد؟

معاون سپاه علی‌ابن‌ابی‌طالب(ع) قم به ایرنا پلاس گفت:ضدعفونی معابر قم، کار اعضای الحشدالشعبی نبود.

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

چه کسی کشتی طوفان‌زده وزارت کشاورزی را به ساحل می‌رساند؟

چند ماهی است که گمانه زنی برای سکانداری وزارت جهاد کشاورزی بدون نتیجه ادامه دارد.

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

از قدیمی‌ترین نماینده مجلس تا بازگشت پارلمانتاریست‌ها به بهارستان

۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.

پختن غذا در فویل | نکات و کاربرد پختن غذا در فویل و کاربردهای مختلف فویل

پختن غذا در فویل و و روش پختن غذا در فویل و کاربردهای مختلف فویل و کاربرد فویل در اشپزی و کاربرد فویل در اشپزخانه را در پرشین وی بخوانید

رییس مجلس ترکیه جویای حال علی لاریجانی بعد از ابتلا به کرونا

ایسنا نوشت: مصطفی شنتوپ، رئیس مجلس ملی ترکیه طی تماس تلفنی با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن آرزوی بهبودی برای وی درباره اقدامات مشترک دو کشور برای مهار کرونا گفت وگو کرد.

به روغن انداختن خورش | نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی

به روغن انداختن خورش و نکات به روغن انداختن خورش و ترفندهای آشپزی و جا انداختن خورشت فسنجان و روش سرخ کردن سیب زمینی رستورانی را در پرشین وی بخوانید

رویارویی‌ پارلمانی احمدی‌نژادی‌ها با روحانی /قالیباف ضربه‌گیر می‌شود؟

نوع کنشگری اصولگرایان مجلس یازدهم در قبال دولت حسن روحانی به پرسش اصلی این روزهای محافل سیاسی تبدیل شده است.

اشتباهات رایج آشپزی | اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند

اشتباهات رایج آشپزی و اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند و نکات آشپزی و ترفندهای مهم آشپزی و نکات ماهرانه اشپزی را در پرشین وی بخوانید

مطالب مرتبط