خبر 24 |
۱ هفته پیش

میزان خسارت وارده ناشی از سیل در دست رسیدگی است خبر24

میزان خسارت وارده ناشی از سیل در دست بررسی است
به گزارشخبر24، محمد حسن نامی صبح شنبه در بدو ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سیلاب‌های اخیر مدیریت خوب باعث شد که خیلی خسارت نبینیم، اظهار کرد: مدیریت بحران به خوبی در بیشتر استان‌ها انجام شد و در استان مرکزی نیز اطلاع رسانی و مدیریت خوبی صورت گرفت و مردم از وقوع سیل مطلع بودند.

وی افزود: در برخی استان‌ها هدایت اجباری وجود داشت که آنها را از مسیر سیل خارج کند و برخی افراد حاضر نبودند منازل و خودروهای خود را ترک کنند، اما با همکاری مردم و نهادهای مسئول به نقطه امن منتقل شدند.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به میزان خسارات وارده ناشی از سیل عنوان کرد: میزان خسارت هنوز مشخص نشده و کارشناسان جهاد کشاورزی باید باغات، زمین‌های کشاورزی، استخرهای پرورش ماهی، کندوها و احشام را برآورد خسارت کنند که ممکن است تا ۲ هفته زمان ببرد.

نامی ادامه داد: کارشناسان بنیاد مسکن باید میزان خسارات به منازل مردم را برآورد کنند، راه و شهرسازی نیز باید خسارات راه‌ها و پل‌های روستایی را توسط کارشناسان اعلام کند.

میزان خسارت وارده ناشی از سیل در دست بررسی است

ساخت مسکن مناسب برای مردم سیل زده استان مرکزی

وی با اشاره به هدف سفر به استان مرکزی گفت: اطلاع بیشتر از میزان خسارت وارده به استان مرکزی از جمله اهداف این سفر است و برای خانه‌هایی که تخریب شده، اسکان موقت در نظر گرفته می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اسکان موقت مردم تاکید کرد: تا زمانی که مسکن مناسب برای مردم ساخته شود هزینه کرایه مسکن پرداخت خواهد شد و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

نامی با بیان اینکه تاکنون ۷۸ نفر در این سیلاب جان خود را از دست داده‌اند، گفت: خبرگزاری‌های با دقت و درایت اخبار مربوط به سیلاب را منتقل کردند و در بسیاری از مواقع خواسته‌های مردم به مسئولان منتقل شود.


منبع: مهر


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت:اگر سری به دفتر ازدواج و طلاق بزنید و یک کار پژوهشی کنید به بحث طلاق‌های صوری می رسیدیم گفته شده است حدود ۳۰ درصد طلاقها صوری است. از کجا به این نتیجه رسیدند از اینجای که طبق گفته مسوولان دفاتر همان افرادی که طلاق می گیرند بلافاصله درخواست صیغه ۹۹ ساله می کند تا به زندگیشان ادامه دهند؛ طلاق می گیرند تا طلاقنامه ارائه کرده و زن حقوق پدر فوت شده را بگیرد.

4 ساعت پیش

انتخاب بالش برای خواب هر شب یک کار بسیار مهم است. شاید متوجه آن نشوید ، اما نوع بالشی که انتخاب می کنید و نحوه مراقبت از آن بر کیفیت خواب و سلامت کلی شما تأثیر خواهد گذاشت.

4 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

4 ساعت پیش

به گقته معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ثبت نام قطعی در سامانه سماح آغاز شده است.

5 ساعت پیش

کرفس طرز تهیه آب کرفس آب کرفس را کی بخوریم مضرات کرفس آب کرفس و هویج برنامه کرفس خورشت کرفس خواص کرفس برای پوست خواص کرفس کوهی کرفس حداقل هشت ترکیب ضد سرطانی را در خودش جای داده است و از رشد تومورهای سرطانی پیشگیری می کند و می تواند تخریب ناشی از رادیکال های آزاد را به حداقل برساند.گیاه کرفس منبعی فوق العاده از ویتامین ث است.

4 ساعت پیش

دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا همزمان با طرح اتهامات علیه خودش هشدار داد که اگر وضعیت آرام نشود، اتفاقات وحشتناکی در آمریکا رخ خواهد داد.

5 ساعت پیش

داده‌های اداره کل آمار عربستان سعودی نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف کننده (نرخ تورم) در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ نسبت به ژوئیه ۲۰۲۱ به میزان ۲.۷ درصد افزایش یافت.

4 ساعت پیش

با صدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، حسین طارمی به عنوان مدیرکل دفتر هیئت مدیره و مدیرعامل، روابط عمومی و امور بین الملل این شرکت منصوب شد.

5 ساعت پیش

جذب بازیکن در روزهایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

4 ساعت پیش

بیشتر...