راهبرد معاصر |
2 ماه پیش

توصیه های امیرعبداللهیان به سرپرست جدید سرکنسولگری ایران در مزار شریف راهبرد معاصر

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با سرپرست جدید سرکنسولگری ایران در مزار شریف با وی بر ضرورت‌ گسترش تعاملات و مناسبات اقتصادی و فرهنگی دوجانبه تاکید کرد.

به گزارش راهبرد معاصر، حمیدرضا احمدی، سرپرست جدید سرکنسولگری کشورمان در مزار شریف در آستانه عزیمت به محل ماموریت با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه دیدار و درباره وضعیت حوزه ماموریت و اهم محورها و برنامه کاری جهت گسترش مناسبات و همکاری‌های دو جانبه در حوزه ماموریتی مزار شریف گفتگو نمود.

امیرعبداللهیان در این دیدار با اشاره‌ به روند روابط فی‌مابین، بر ضرورت‌ گسترش تعاملات و مناسبات اقتصادی و فرهنگی دوجانبه تاکید کرد.

حمیدرضا احمدی علاوه بر سوابق فعالیت در نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در بلگراد و دوبلین و کاردار موقت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ساحل عاج، ریاست یکی از ادارات حوزه نظارتی را در کارنامه کاری خود دارد./ تسنیم#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گروه‌های کمکی بین‌المللی با انتقاد از طرح دولت جو بایدن برای ارسال کمک‌های هوایی به نوار غزه، می‌گویند که چنین اقدامی «ناکارآمد» خواهد بود و انجام اقدامات معنادار مانند اجبار رژیم صهیونیستی برای رفع محاصره این باریکه را به حاشیه خواهد راند.

یک ربع پیش

یکی از دادستان‌های محلی بورکینافاسو امروز (یکشنبه) گفت، در جریان حملاتی به روستاهایی در شمال این کشور که اخیرا انجام شده، حدود ۱۷۰ نفر اعدام شدند.

یک ربع پیش

با استفاده از نقاط کوانتومی، کارایی سلول‌های خورشیدی به بیش از ۱۸ درصد رسید. این دستاورد یک پیشرفت فناورانه در توسعه سلول‌های خورشیدی است که می‌تواند جهشی در مسیر تجاری‌سازی نسل جدیدی از سلول‌های خورشیدی ایجاد کند.

10 دقیقه پیش

کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال را اعلام کرد.

یک ربع پیش

یکی از مقامات ارشد حماس گفت که اگر رژیم صهیونیستی خواسته‌های فلسطین را در مذاکرات جاری بپذیرد، آتش‌بس در غزه ممکن است «طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت» آینده برقرار شود.

یک ربع پیش

طبق اعلام گمرک، گمرک فرودگاه پیام به گمرکات تخصصی ترخیص خودرو اضافه شد.

یک ربع پیش

یکی از مقام‌های ارشد ارمنستان با بیان اینکه ایروان مایل است تا در روند عادی سازی روابط با ترکیه پیشرفت کند، گفت: ارمنستان آماده توافق صلح با جمهوری آذربایجان است اگر که باکو خواسته سیاسی خود را نشان بدهد.

یک ربع پیش

فرماندار تبریز گفت: تبریزی ها در این دوره از انتخابات مشارکت ۲۸.۳۸ درصدی داشتند که این رقم در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو ۲۹.۱۷ درصد است.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم استان در انتخابات یازدهم اسفند قدردانی کردند.

7 دقیقه پیش

بیشتر...