تیتر برتر |
1 ماه پیش

زمان بازی پرسپولیس با شاهین بندرعامری در جام حذفی 1400 سایت تیتربرتر TitreBartar com

زمان بازی پرسپولیس با شاهین بندرعامری در جام حذفی 1400

به گزارشتیتربرتر؛سرمربی رقیبپرسپولیسدر دیدارمرحلهیک هشتم نهایی جام حذفی فوتبالگفت: هر چند دیدار سختی مقابل صدرنشین لیگ برتر و نایب قهرمان آسیا داریم اما این مسابقه سکوی پرتابی برای برخی بازیکنان بندر شاهین عامری است.

زمان بازی پرسپولیس با شاهین بندر عامری

احتمال تغییر ساعت بازی پرسپولیس و شاهین بندر عامری در جام حذفی وجود دارد.

در صورتی که ورزشگاه میزبان این دیدار نور مناسبی داشته باشد، باز هم ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه شب زمان مناسبی برای برگزاری این بازی نیست و می توان بازی را در زمان مناسب تری برگزار کرد.

سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

  • شاهین بندرعامری – پرسپولیس – ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

  • قشقایی شیراز- فولاد خوزستان – ساعت ۱۹:۱۵- ورزشگاه پارس شیراز
  • آلومینیوم اراک – تراکتور تبریز – ساعت ۱۹:۳۵ -  ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
  • استقلال – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۹:۳۵- ورزشگاه آزادی تهران

آخرین وضعیت پرسپولیس برای بازی با شاهین بندر عامری

پرسپولیس فصل قبل در ضربات پنالتی به استقلال باخت و ازجام حذفیباشگاه های کشور کنار رفت اما امسال یحیی گل محمدی جام حذفی را بسیار جدی گرفته و می خواهد تیمش را با تمام قوا به مصاف رقبا بفرستد. پرسپولیس در مرحله قبلی مس نوین کرمان را حذف کرده بود.

بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال میزبان این دیدار تیم شاهین بندرعامریاست اما به طور قطع نمی تواند در شهرستان تنگستان میزبان شاگردان یحیی گل محمدی باشد. این دیدار به احتمال قوی در استادیوم شهید مهدوی بوشهر برگزار می شود. استادیوم تازه تاسیس بوشهر که برای برگزاری بازی های لیگ برتر مورد تایید سازمان لیگ قهرمار گرفته و فصل گذشته دیدارهای شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر در این استادیوم برگزار می شد.

البته هم اکنون دیدارهای خانگی شاهین بندرعامری در لیگ 2 در شهر بندر عامری برگزار می شود اما دیدار با پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اگر چه بدون حضور تماشاگر برگزار می شود اما برگزاری آن نیاز به اجرای استانداردهایی است که موجب انتقال بازی به استادیوم شهید مهدوی بوشهر می شود.

معرفی تیم شاهین بندر عامری حریف پرسپولیس در جام حذفی

شاهین بندر عامری که تنها تیم روستایی و لیگ دویی در مرحله  یک هشتم نهایی بازی ها به حساب می اید یک مربی چهل ساله دارد به نام رضا نظر زاده؛ هافبکی که دوران بازیگری اش در تیم های شاهین – ایرانجوان و پرسپولیس بندر گز گذشت و در هر سه تیم بازوبند کاپیتانی را به بازو بست.

او به یکباره سرمربی شاهین بندر عامری در لیگ 2 نشد. تیمی که با محمود آرامش دیگر مربی بوشهری در لیگ 3 قهرمان شد و به لیگ 2 صعود کرد. رضا نظر زاده سال های سال مربی مدرسه فوتبال بود و مربیگری را در تیم های پایه تجربه کرد؛ از جمله تیم توحید بوشهر که مهدی قایدی را در ترکیب داشت. همان تیمی که بعد از حضور مهدی قایدی در استقلال تقاضای حق رشد کرد. دستیاری مربیانی چون حمید کللی فرد، محمد احمدزاده، مهدی پاشازاده و عبدالرحیم خرمزی در تیم های شاهین و ایرانجوان در کارنامه مربیگری رضا نظرزاده دیده می شود.

اما جالب تر از حکایت رضا نظرزاده داستان تیم شاهین بندرعامری است. تیمی که بازیکنانش در بوشهر مورد احترام مردم استان هستند. خیلی از بازیکنانی که در ترکیب این تیم به میدان می آیند از منطقه تنگستان هستند و با توجه به درآمد محدود در فوتبال برای گذران زندگی در کشتی های تجاری بندر عامری کار می کنند. برخی از آنها را در جابجایی بار از کشتی تا اسکله هم دیده ایم؛ برای آنها بعد از کار فوتبال یک عشق است چرا که شادی مردم روستا را بهمراه دارد.

مردمی که اگر کرونا نبود بدون شک به بهانه بازی با پرسپولیس از ساعت ها قبل در استادیوم شهید مهدوی بوشهر دور هم جمع می شدند تا یک روز خاطره انگیز برای فوتبال بندر عامری بسازند. آنها تیم شهر خود را عاشقانه دوست دارند. هر چند یک تیم لیگ دویی است اما به زحمت و با زور بازوی خود و با جوانان منطقه قد علم کرده است. آنها به برد پرسپولیس فکر نمی کنند. به این فکر می کنند که سال های بعد ستاره های لیگ برتر از منطقه تنگستان باشند. ستاره ای از تیم لیگ برتری بیاید و عنوان کند زادگاهش بندر عامری است...

کار شاهین بندر عامری مقابل پرسپولیس سخت است. نه فقط به این بهانه که حریف پرسپولیس قهرمان چهار دوره اخیر لیگ برتر است. شاهین بندر عامری سه روز پیش از این بازی باید در یک مسابقه حساس به مصاف اترک بجنورد برود و اگر در این بازی برنده شود شانس هایش برای صعود به لیگ یک بیشتر خواهد شد. رضا نظر زاده استراتژی تیمش را در این بازی به خوبی تعریف کرده است. او می گوید ما برای بردن پرسپولیس بازی نمی کنیم. ما می خواهیم از فرصت خوب لذت ببریم و توانمندی های فوتبال منطقه را هم به نمایش بگذاریم.

صحبت های سرمربی تیم شاهین بندعامری قبل از بازی با پرسپولیس

رضا نظرزاده در باره دیدار شاهین بندر عامری و پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اظهار داشت: این بازی فرصتی است تا بچه‌های ما توانمندی‌ها و پتانسیل خود را نشان بدهند،  هر چند دیدار سختی مقابلصدرنشین لیگ برتر و نایب قهرمان آسیاداریم اما این مسابقه سکوی پرتابی برای برخی بازیکنان بندر شاهین عامری است.

وی افزود: هدف اصلی تیم ما تمرکز روی بازی‌های لیگ دسته دوم است. در آن رقابت‌ها مدعی صعود هستیم، اما مقابل پرسپولیس می‌خواهیم بازی‌ای انجام بدهیم که آبروی استان بوشهر و به ویژه مردم خطه تنگستان حفظ شود.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری با ارائه توضیحات بیشتر در باره این منطقه گفت: بندر عامری روستایی از توابع بخش دلوار در شهرستان تنگستان است که در 70 کیلومتری بوشهر قرار دارد. این روستا جمعیت زیادی ندارد اما به واسطه اسکله‌ای که اطراف آن قرار گرفته کشتی‌های زیادی در این بندر رفت و آمد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. مردم روستا کار تجاری انجام می‌دهند و کل درآمدشان از همین اسکله است.

نظرزاده با اشاره به بازیکنان شناخته شده تیمش عنوان کرد: مهدی چاه کوتاه زاده یکی از معروف‌ترین بازیکنان ماست که سابقه حضور در لیگ برتر همراه با تیم استقلال خوزستان و لیگ یک با فجر شهید سپاسی را دارد. الیاس صالحی هم در یک بازی کرده است. امین مشایخ سال گذشته برای شاهین بوشهر در لیگ برتر بازی کرد. محمدعلی فرهنگ نیز در نیز سابقه حضور در لیگ برتر و لیگ یک را داشته است. سایر نفرات‌‌مان جوان هستند.

وی در باره وضعیت تیم شاهین بندرعامری در لیگ دسته دوم گفت: با یک بازی عقب افتاده نسبت به حریفانمان در رتبه چهارم جدول هستیم. البته بازی‌های خانگی زیادی پیش رو داریم و دیدارهای سختمان را هم برگزار کرده‌ایم. در 6-5 بازی باقیمانده با تیم‌های پایین جدولی باید بازی کنیم و امید زیادی برای صعود به مرحله  داریم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بندر عامری تصریح کرد: صعود به مرحله پلی آف دست خودمان است. اولین سالی است که  تیم ما  در لیگ دسته دوم بازی می‌کند و تاکنون نتایج خوبی کسب کرده است. با کمک خدا و تلاش خودمان اگر بتوانیم به لیگ دسته اول صعود کنیم اتفاق بسیار بزرگی رقم زده‌ایم.

نظرزاده درباره تقابل با پرسپولیس توضیح داد: هدف اصلی ما در این بازی ارائه نمایشی آبرومندانه است. من در سال 83 همراه با تیم شاهین بوشهر مقابل استقلال که در آن زمان امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی داشت، در جام حذفی بازی کردم. استقلال در آن زمان صدرنشین لیگ برتر بود و شاهین بوشهر برای فرار از سقوط به لیگ دسته دو می‌جنگید. با این وجود خدا کمک‌مان کرد و توانستیم استقلال را در ضربات پنالتی شکست بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: اکنون هم از قبل چیزی قابل پیش بینی نیست. هر  چند پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های ایران است که بازیکنان و کادر فنی خیلی خوبی در اختیار دارد اما بچه‌های ما هم دست و پا بسته نیستند و با تمام وجود بازی خواهند کرد. امیدوارم بتوانیم شگفتی خلق کنیم.

سرمربی شاهین بندرعامری در باره روحیه خوب پرسپولیس در آستانه دیدار با تیمش با توجه به صدرنشینی در لیگ برتر، صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان و برتری در دربی 95 پایتخت  گفت: هرچند وضعیت پرسپولیس وضعیت است اما بازیکنان ما هم  انگیزه فوق‌العاده‌ای دارند. در این یک هفته به حدی با انگیزه تمرین کرده‌اند که اگر برای دیدارهای لیگ دسته دو چنین تمرینی انجام می‌دادند راحت صدرنشین گروهمان بودیم. برنامه‌هایی برای شگفتی سازی در این مسابقه داریم و می‌خواهیم خودمان را نشان بدهیم.

نظرزاده در باره تغییرمحل برگزاری دیدار شاهین بندرعامری و پرسپولیستوضیح داد: تمام بازی‌های خود را در شهرستان اهرم انجام داده بودیم. برگزاری مسابقه در این ورزشگاه کارمان را راحت‌تر می‌کرد و شاید شرایط سختی برای پرسپولیس رقم می‌زد امامتأسفانه ورزشگاه اهرم نورندارد و با توجه برگزاری پرسپولیس زیر نور و در ساعت 20:30 محل این مسابقه را تغییر بدهند.

وی افزود: اکنون قرار است بازی را درورزشگاه شهید مهدوی بوشهربرگزار کنند البته تیم ما دو بازی اخیر خود در لیگ دسته دوم و دو بازی لیگ دسته یک را در این ورزشگاه برگزار کرده و به شناخت تقریبا خوبی از این ورزشگاه رسیده است. از این لحاظ مشکل خاصی وجود ندارد.

گزارش ازعلی اکبر رضایی#‌ورزش #‌اخبار_ورزشی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هیات مدیره جدید باشگاه استقلال در تلاشند تا صلح را میان فرهاد مجیدی و احمد مددی برقرار کنند.

نیم ساعت پیش

وریا غفوری و احمد موسوی هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده اند.

1 ساعت پیش

راننده پیشین فراری از عدم بازگشتش به ردبولز پشیمان نیست.

1 ساعت پیش

ستاره سابق تیم ملی فوتسال معتقد است باید جامعه ورزش ایران باید قدردان علی دایی باشند.

2 ساعت پیش

فینال تپانچه بادی رقابت‌های جام جهانی کرواسی با کسب مدال خوش رنگ طلای جواد فروغی همراه بود.

2 ساعت پیش

روبرتو مارتینز با وجود قطعی شدن صعود تیمش به یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰، قصد ندارد فنلاند را دست کم بگیرد.

3 ساعت پیش

مربی آلومینیوم معتقد است که کادر فنی این تیم شناخت کاملی از تیم ذوب آهن دارد.

3 ساعت پیش

دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران تاکید کرد که یک فصل بازی در فوتبال اروپا باعث شد تا او تجربیات زیادی را به دست بیاورد.

4 ساعت پیش

اسپانیا پس از دو بازی ضعیف در یورو ۲۰۲۰سرانجام دیروز توانست با ارائه نمایشی دلپذیر ۵-۰ اسلواکی را شکست دهد.

4 ساعت پیش

تسنیم نوشت: سه بازیکن تیم پرسپولیس به دلیل مصدومیت دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان را از دست دادند.

4 ساعت پیش

بنا بر ادعای آاس، رئال مادرید به جذب الکساندر ایساک علاقه‌مند است.

4 ساعت پیش

کمیته ی انضباطی شکایت باشگاه پرسپولیس علیه محمد محبی بازیکن تیم سپاهان را وارد ندانست و رای به برائت این بازیکن داد.

4 ساعت پیش

مدیرکل روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر می گوید اعتیاد یک بلای طبیعی است که باید همه اقشار به‌خصوص ورزشکاران برای مقابله با آن و آگاهی‌بخشی به جامعه کمک کنند.

4 ساعت پیش

۸۰ نفر از هوادارانی که برای تشویق تیم ملی فنلاند به سن پترزبورگ روسیه رفته بودند به کرونا مبتلا شده اند.

5 ساعت پیش

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درباره برخی اقدامات و مصوبات هیات مدیره پیشین این باشگاه، توضیحاتی را ارائه کرده است.

5 ساعت پیش

بیشتر...