شیرخوارگان حسینی روی موج رادیو all tv logo

در روز همایش شیرخوارگان حسینی برنامه‌هایی همچون «شش ماهه بلند بالا»، «لالایی پروانه ها»، «گهواره»، «عرشیان»، «هفت کوچه» روانه آنتن می‌شوند.

رادیو ایران؛ گرامیداشت مقام حضرت علی اصغر (ع)

رادیو ایران همراه با تمامی مادران در سراسر ایران اسلامی که فرزند نوزاد خویش را می‌آورند تا عهدی جانانه با شهید کربلا ببندند، می‌کوشد تا این رویداد آیینی و انسانی بزرگ را لحظه به لحظه در ویژه برنامه «شش ماهه بالا بلند» انعکاس دهد. حسین معصومی تهیه کننده ویژه برنامه «شش ماهه بلند بالا» گفت: این برنامه با هدف گرامیداشت مقام حضرت علی اصغر (ع) با موضوع تربیت اسلامی، ضامن تداوم نسل حسینی است. «شش ماهه بلند بالا» کوشش رسانه‌ای است برای بیان عظمت قیام عاشورای حسینی صبر را در کنار سایر فضیلت‌های حسینی از جمله بندگی خالصانه‌ی خداوند با حضور حجت الاسلام مسلم داود نژاد تفسیر می‌کند. «شش ماهه بلند بالا» با اجرای نگین خواجه نصیر و فاطمه میناخانی جمعه ۲۲ تیر ساعت ۹ پخش می‌شود.

رادیو جوان؛ مادران همراه با گهواره

ویژه برنامه همایش شیرخوارگان حسینی جمعه ساعت ۹ از استودیوی شبکه رادیویی جوان پخش می‌شود. در این برنامه رادیویی مستوره سادات موسوی، کارشناس مذهبی و روانشناس در خصوص نسل مهدوی و مادران آینده و همچنین شیرخوارگان حسینی صحبت می‌کند. همچنین مراسم شیرخوارگان حسینی به صورت زنده روانه آنتن می‌شود. این همایش در قالب برنامه "گهواره" به تهیه کنندگی فاطمه قنبری و با اجرای فاطمه امجدیان پخش خواهد شد.

رادیو فرهنگ؛ هفت کوچه

رادیو فرهنگ در برنامه «هفت کوچه» جمعه ۲۲ تیر با عزاداران حسینی همراه شده و اطلاع رسانی از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی را برعهده دارد. «هفت کوچه» از ساعت۹ صبح با حضور گزارشگران استان‌های مختلف راهی آنتن می‌شود و از حال و همتی شهر‌ها و استان هایشان در برگزاری این مراسم می‌گوید. در تهران نیز سمیه نجفی گزارشکر این شبکه رادیویی با حضور در مناطق مختلف از چگونگی برگزاری این همایش گزارش می‌دهد.

رادیو تهران؛ لالایی پروانه‌ها

فاطمه ربانی تهیه کننده ویژه برنامه شیرخوارگان حسینی که با نام «لالایی پروانه ها» از رادیو تهران پخش می‌شود تاکید کرد که همزمان با اولین جمعه ماه محرم این شبکه رادیویی با استقرار واحد سیار خود در حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ضمن پوشش مراسم شیرخوارگان حسینی (ع) با مسئولان حرم شاه عبدالعظیم حسنی هم گفتگو دارد و مخاطبان می‌توانند این برنامه را ساعت ۹:۳۰ بشنوند. همچنین ارتباط تلفنی با کارشناسان برقرار می‌شود و گزارشگر مستقر در مراسم با شرکت کننده‌ها در مراسم شیرخوارگان حسینی مصاحبه می‌کنند.

رادیو قرآن؛ «عرشیان»

شبکه رادیویی قرآن با ویژه برنامه «عرشیان» که روز جمعه ساعت ۹:۳۰ پخش می‌شود، همایش شیرخوارگان حسینی را به واسطه گزارشگران باشگاه نور و مراکز استان‌ها پوشش می‌دهد. این برنامه به تهیه کنندگی محمدحسن رحمانی شامل بخش‌های متنوع است.#‌اخبار_فرهنگی_هنری منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

یک ربع پیش

لیست قیمت جدید محصولات گروه بهمن موتور ویژه اردیبهشت ماه 1402 منتشر شد.

یک ربع پیش

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

نیم ساعت پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

یک ربع پیش

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

یک ربع پیش

ویدا جوان بازیپگر سریال پژمان می باشد که این روزا بعد از شهرت تریپ میزنه عجیییب و دیده نشده و البته گاهی هم نامتعارف!

نیم ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

یک ربع پیش

معاون تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در نشست خبری با محوریت خودرو ری‌را بیان کرد: ۶۹ درصد از قطعات استفاده شده در خودروی ری‌را داخلی است، ظرف ۶ ماه تا یک سال آینده نیز، ۳۰ درصد وابستگی به واردات قطعات را کاهش خواهیم داد؛ چرا که یکی از استراتژی های مدیریت ارشد برای ایران‌خودرو، کاهش ارزبری محصولات است که ساپکو در حال پیگیری این استراتژی می باشد.

یک ربع پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...