ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

دیدن کدام ورزش ها در المپیک پاریس رایگان است ورزش سه

کد خبر : 1872592 |07 اسفند 1401 ساعت 13:38 |4.3K بازدید |1دیدگاه

دیدن کدام ورزش‌ها در المپیک پاریس رایگان است

خبر خوب برای افرادی که موفق به تهیه بلیت المپیک و پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ نمی‌شوند این است که میتوانند برخی از رویدادها را به صورت رایگان تماشا کنند.

دیدن کدام ورزش‌ها در المپیک پاریس رایگان است

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت connexionfrance،قایقرانی، شنا در آب های آزاد و ورزش‌های سه گانه از جمله رشته های ورزشی است که مردم می توانند در بازی‌های المپیک پاریس آنها را رایگان تماشا کنند.ورزش‌های روباز که به‌طور کامل یا جزئی در عموم انجام می‌شوند، مانند دوی ماراتن و دوچرخه‌سواری از جمله رشته‌های ورزشی است که مردم می‌توانند بدون خرید بلیت رقابت آن را تماشا کنند.

رویدادهای دیگری که مردم می‌توانند به صورت رایگان در بازی‌های پاریس تماشا کنند، قایقرانی، دوچرخه‌سواری کوهستان و گلف هستند.

مراسم افتتاحیه که بخش‌هایی از آن در حاشیه رودخانه سن به طول شش کیلومتر برگزار می‌شود نیز برای هزاران تماشاگر رایگان خواهد بود.

مرحله اول فروش بلیت
سه میلیون بلیت برای این مرحله در دسترس خواهد بود و افرادی که خواستار بلیت بازیهای المپیک هستند می توانند تا ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ برای خرید اقدام کنند. در صورتی که درخواست فرد برای خرید بلیت قبول شود، ایمیلی به فرد درخواست کننده ارسال خواهد شد.در مجموع ۱۰ میلیون بلیت در ۳۲ رشته مختلف در دسترس خواهد بود.یک میلیون بلیت المپیک از ۲۴ یورو و ۵۰۰ هزار بلیت پارالمپیک از ۱۵ یورو برای فروش در دسترس هستند.

هر فرد مجاز به خرید حداکثر ۳۰ بلیت در دو مرحله خرید بلیت بازیهای المپیک است.

همچنین باید این نکته را مدنظر قرار داد کهبسیاری از صندلی‌ها برای عموم در دسترس نخواهند بود زیرا برای انجمن‌های ورزشی یا گروه‌های خیریه (مانند باشگاه‌های ورزشی جوانان، موسسات خیریه ورزشی معلولان و غیره) رزرو شده اند.

1796195

بلیت‌های لاکچری

درست است که کف قیمت خرید بلیت بازی‌های المپیک ۲۴ یورو و عمده بلیت‌ها ۵۰ یورو قیمت دارند ولی بلیت بعضی رشته‌های ورزشی به دلیل جذابیت بالایی که دارند گران تر از سایر رویدادها است. بر این اساس در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس نیز این شرایط حکم فرما است و بلیت ژیمناستیک هنری ۲۶۰ یورو است و فینال دو صد متر در ورزشگاه پارک دو پرنس می تواند به ۹۹۰ یورو نیز برسد.فینال بسکتبال و ۱۰۰ متر شنا نیز دیگر رشته‌هایی است که بلیت آنها گرانتر از سایر رشته ها است.

قیمت تمام شده بلیت مراسم افتتاحیه برای افراد ۳ هزار یورو خواهد بود.

پیش از این تونی استنگوئت رئیس برگزاری المپیک ۲۰۲۴ پاریس گفت: پاریس ۲۰۲۴ یک جشن تماشایی ورزش در یکی از زیباترین شهرهای جهان خواهد بود. جشنی که در کنار مکان‌های دیدنی مانند برج ایفل ماندگار خواهد بود و همچنین مراسم افتتاحیه در حاشیه رودخانه سن برگزار خواهد شد که بی‌سابقه است.

پاریس ۲۰۲۴ همچنین اولین بازی‌های المپیک و پارالمپیک با برابری جنسیتی خواهد بود که در آن سهمیه کلی ورزشکاران ۱۰۵۰۰ ورزشکار به طور مساوی تقسیم می شود.

المپیک 2024 پاریس
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...