خبرگزاری رضوی |
1 سال پیش

خودروهای جدید بورسی مشخص شدند رضوی

خودروهای جدید بورسی مشخص شدند
به گزارشخبرگزاری رضوی، جزییات عرضه های کامیون و کامیونت که دوشنبه هفته آینده (۱۵ اسفندماه) روی تابلوبورس کالامی‌روند به شرح زیر است:
کامیونت فورس (FORCE) بدون خواب ۶ تن بدون کاربری به تعداد ۸۵ دستگاه با پیش پرداخت ۳۰ درصدی به قیمت پایه ۸۹۳ میلیون تومانی در ۳۱ خردادماه ۱۴۰۲ تحویل مشتریان خواهد شد. علاوه بر این کامیونت فورس (FORCE) خوابدار ۶ تن بدون کاربری نیز به تعداد ۲۵۰ دستگاه با پیش پرداخت ۳۰ درصدی به قیمت پایه ۹۳۰ میلیون تومانی در۱۵ اسفندماه سال جاری به فروش خواهد رسید.
همچنین سیبا موتور هم کامیون کشنده فاو (FAW CA۴۱۸۰) را به تعداد ۶۰ دستگاه با قیمت پایه ۲۳۷ میلیون تومان در ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ تحویل مشتریان خواهد شد.
کامیون کشنده امپاور (EM POWER) نیز به تعداد ۱۳۰ دستگاه با قیمت پایه ۳۱۳ میلیون تومان در ۱۵ اسفندماه فروخته خواهد شد.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: نجاتگران به حادثه دیدگان سیل و آبگرفتگی در شهرستان‌های خلخال، مشگین شهر و کوثر امدادرسانی کرده اند.

یک ربع پیش

رئیس کمیته بانوان ستاد دکتر پزشکیان در استان فارس گفت: انتخابات پیش‌رو فرصتی ایجاد کرده تا دوباره جامعه قدرت خود را به روشی مسالمت آمیز به همگان نشان دهد.

یک ربع پیش

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضا‌های شهری شهرداری شیراز از پیشرفت عمرانی تقاطع غیرهمسطح اردیبهشت خبر داد و گفت: حذف دور برگردان‌های همسطح بولوار شهید چمران، دسترسی آسان به بزرگراه آیت‌الله حائری شیرازی به همراه ایمن سازی و روان‌سازی در مسیر از اهداف اجرای این پروژه است.

یک ربع پیش

هواشناسی استان یزد، برای ساعات بعدازظهر و شب گاهی وزش باد به‌نسبت شدید و با احتمال خیزش گردوخاک و یا انتقال گردوغبار از مناطق مجاور برای استان پیش بینی کرده است.

یک ربع پیش

دبیر جشنواره تولید محتوا با هوش مصنوعی بیان کرد: برای اولین بار به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم و در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، جشنواره تولید محتوا با هوش مصنوعی برگزار می شود.

یک ربع پیش

کسانی که دارای سهام عدالت هستند می‌توانند با کارت اعتباری تا سقف 60 میلیون تسهیلات دریافت کنند.

نیم ساعت پیش

رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: دوره نویسندگی بلند مدت " نویسنده شو" با هدف تربیت نویسنده داستان کوتاه، بلند و سایر گونه‌های ادبی مورد نیاز این استان آغاز شده است.

یک ربع پیش

معاون سلامت اداره‌کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: میگوی تولیدی استان به کشور‌های کویت، مالزی، عراق، ترکیه، عمان، روسیه و امارات صادر شده است.

نیم ساعت پیش

همزمان با عید قربان، تقاطع غیرهمسطح صاحب الزمان (عج) شهر یزد افتتاح شد.

یک ربع پیش

بیشتر...