گلستان ما |
1 ماه پیش

گلستان ما استاندار جدید خود را درگیر کارهای کوچک نکند انگیزه دکتر زنگانه برای حل مشکلات استان بیش از استانداران دیگر است

به گزارش گلستان ما، آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی بعد از ظهر امروز در دیدار دکتر علی‌محمد زنگانه استاندار جدید استان گلستان اظهار کرد: برای رفع مشکلات استان، شما به عنوان استاندار باید اولویت اول‌تان چیدن تیم قوی، دلسوز و اهل کار باشد تا بتوانید مشکلات را از مسیر راه بردارید.

وی با خواندن روایتی از پیامبر گرامی اسلام تصریح کرد: پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید، «همیشه به دنبال کار ریشه‌ای و بزرگ باشید و با کارهای کوچک خودتان را زیاد مشغول نکنید،» این کلام نورانی بدان معنا نیست که به کارهای کوچک توجه نداشته باشید، بلکه کارهای کوچک استان را به مسوولان رده پایین‌تر بسپارید و شما و آنهایی که راس کار هستید، خودتان را مشغول کارهای بزرگ کنید.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: در زمان انتخاب استانداران قبل هم این نکته را به آنان متذکر می‌شدم، پرداختن به پروژه‌های بزرگ و حل مشکلات کلان استان طبیعتا مشکلات ریز استان را نیز خود به خود حل خواهد کرد، شما چون اهل این استان هستید بیشتر از مسوولانی که اهل این استان نیستند انگیزه کار دارید، نه اینکه آنان اهل کار نباشند، منظور این نیست، بلکه انگیزه شما به عنوان یک گلستانی برای حل مشکلات استان یقینا بیش از دیگران است.

*همه باید مسائل سیاسی و منافع شخصی  را رها کنند و دست به دست هم به دنبال رفع مشکلات اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم باشیم/ چتر نظام را بالای سر همه جریان‌های سیاسی که مشکلی با نظام ندارند، داشته باشیم

نماینده مقام معظم رهبری در استان گلستان گفت: یکی از برنامه‌های اساسی دشمن ایجاد اختلاف و تکه‌تکه کردن نظام و مردم است، همانند نقشه‌ای که در کل جهان اسلام به دنبال آن هستند و تفرقه و درگیری بین مسلمانان را در اولویت کارهای خودش قرار داده است، ما باید با هوشیاری خودمان مواظب توطئه‌های دشمنان باشیم و چتر نظام را بالای سر همه جریان‌های سیاسی که مشکلی با نظام ندارند، داشته باشیم.

نورمفیدی افزود: بنده همیشه برای موفقیت دولت و آقای رئیسی دعا می‌کنم همه باید مسائل سیاسی و منافع شخصی  را رها کنند و همه دست به دست هم به دنبال رفع مشکلات اقتصادی و بهبود وضعیت معیشتی مردم باشیم.

انتهای پیام/#‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

۱ هفته پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...