ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

بیانیه گل گهر: تماشاگر چاقوکش ارتباطی با ما ندارد ورزش سه

بیانیه گل‌گهر: تماشاگر چاقوکش ارتباطی با ما ندارد

باشگاه گل‌گهر در مورد اتفاقات عجیب بازی تیم امیدهای‌شان با امید فجر سپاسی شفاف‌سازی کرد.

بیانیه گل‌گهر: تماشاگر چاقوکش ارتباطی با ما ندارد

به گزارش "ورزش سه"، ساعتی پیش تصاویری عجیب از سیرجان منتشر شد که در دیدار امیدهایگل‌گهرو فجرسپاسی، وقتی تنش و درگیری در زمین بالا می‌گیرد، فردی با چاقو به بازیکنان و اعضای کادرفنی فجر حمله‌ور می‌شود.

این اتفاق باورنکردنی منجر به آسیب شدید تعدادی از اعضای تیم امید فجر شده است. باشگاه شیرازی مدعی بود یکی از افراد کادرفنیگل‌گهرچاقو در دست داشته که حالا گل‌گهر ارتباط کاری با این تماشاگر را تکذیب می‌کند و مدعی است دروازه‌بان فجر شروع کننده تنش و درگیری‌ها بوده و تیم حریف برای فرار از شکست دست به ترک زمین زده است!

بولت هواداربیانیه گل گهر به شرح زیر است:
عصر پنجشنبه و از سری مسابقات لیگ دسته‌اول فوتبال امیدهای کشور، تیم‌های گل‌گهر و فجرسپاسی شیراز در سیرجان به مصاف هم رفتند که این دیدار در حالی‌که تا دقایق پایانی با نتیجه‌ی قاطع سه بر صفر به نفع گل‌گهر در جریان بود، با حرکت زشت دروازه‌بان فجرسپاسی که با مشت یکی از بازیکنان گل‌گهر را مصدوم کرد، به تنش کشیده شد. در همین رابطه باشگاه گل‌گهر لازم می‌داند توضیحاتی را در این زمینه ارائه دهد.

بر خلاف روایت باشگاه فجرسپاسی، شروع کننده درگیری همان‌گونه که در فیلم مسابقه قابل مشاهده است، دروازه‌بان این تیم بوده که متاسفانه با اقدامی زشت و زدن مشت به مهاجمگل‌گهر، مسابقه را به تنش کشیده است. متاسفانه بعد از این اتفاق، دو نفر از همراهان تیم فجرسپاسی با یکی از تماشاگران و یکی از اعضای کادرفنی گل‌گهر درگیر می‌شوند و سبب می‌شوند، درگیری‌ها شدت پیدا کند.

باشگاه گل‌گهر ضمن تقبیح حرکت زشت دروازه‌بان حریف و همراهان باشگاه فجرسپاسی، صراحتا اعلام می‌کند که این تماشاگر‌ بر خلاف ادعای باشگاه فجرسپاسی که او را منتسب به گل‌گهر کرده، هیچ ارتباط کاری با باشگاه گل‌گهر ندارد و بعد از درگیری هم توسط پلیس بازداشت شده است. عضو کادرفنی تیم امید گل‌گهر نیز به‌خاطر شرکت در درگیری‌ها، بلافاصله از سوی باشگاه گل‌گهر اخراج و به کمیته انضباطی معرفی شده است.

بعد از پایان تنش‌ها و علی‌رغم اصرار چندباره ناظر بازی، کادر فنی فجرسپاسی حاضر به ادامه بازی نمی‌شوند. حرکتی که این ظن را تقویت می‌کند که حریف برای فرار از شکست سنگین سه بر صفر، به حربه ایجاد تنش و ناتمام گذاشتن بازی متوسل شده تا شاید با این اقدام و تیری در تاریکی انداختن، ورق را در خارج از زمین مسابقه به نفع خود برگرداند.

در پایان باشگاه گل‌گهر، تاکید می‌کند که همواره رعایت اخلاق را به کسب نتیجه ترجیح داده و بعد از این بازی نیز، علی‌رغم دلخوری از اتفاقات پیش آمده، نهایت همکاری و همراهی را با اعضای تیم و باشگاه فجرسپاسی انجام داده است.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یوونتوس به دنبال یک جانشین بلندمدت برای وویژک شزنی است و طبق گزارش‌ها، میکله دی گرگوریو از مونزا را هدف اصلی خود قرار داده است.

12 دقیقه پیش

مهدی تارتار دو ستاره تازه وارد و پرسپولیسی را روی نیمکت برابر استقلال قرار داده است.

12 دقیقه پیش

داریوش شجاعیان می‌گوید با حضور مسعود شجاعی تیم هوادار یکدل‌تر شده است.

12 دقیقه پیش

مهدی تارتار نفرات آغازکننده بازی برای ملوان انزلی مقابل استقلال را معرفی کرد.

12 دقیقه پیش

ویکتور اوسیمن، ستاره ناپولی، گل تساوی بخش تیمش را مقابل بارسلونا به ثمر رساند و زمینه ساز نتیجه 1-1 تیمش و امیدواری آن به بازی برگشت شد. و او اکنون برای گل‌های اخیر خانگی در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر ارلینگ هالند و کیلیان امباپه قرار دارد.

10 دقیقه پیش

امین قاسمی‌نژاد نتوانست ضربه پنالتی خود را به گل تبدیل کند.

12 دقیقه پیش

برانکو ایوانکوویچ برای قبول هدایت تیم ملی چین به پکن سفر کرده است.

11 دقیقه پیش

فدراسیون فوتبال اسپانیا بند تمدید لوئیس دلافوئنته را به اجرا گذاشت.

13 دقیقه پیش

یورگن کلوپ مدعی است که لیورپول در بازی فینال جام اتحادیه نسبت به چلسی از شانس بیشتری برخوردار نیست.

13 دقیقه پیش

بیشتر...