خودروتک |
1 ماه پیش

زمان قرعه کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو مشخص شد

زمان قرعه کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو مشخص شد

اولین مرحله از ثبت نام در سامانه فروش یکپارچه خودرو به پایان رسید و زمان قرعه کشی متقاضیان اعلام شد.

سامانه فروش یکپارچه خودرو به تازگی از سوی رضا فاطمی امین، وزیر صمت اعلام شده است. سامانه فروش یکپارچه خودرو به معنی پایان فروش خودرو از طریق خودروسازان است. با راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو ثبت نام خودروسازان باید از طریق این سامانه انجام شود. تاکنون و پیش از راه اندازی سامانه فروش یکپارچه خودرو هر خودروسازی از طریق آدرس اعلامی خود اقدام به ثبت نام خودرو می کرد. سامانه فروش یکپارچه خودرو به زودی فعال می شود.

زمان قرعه کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو

به گزارش خودروتک، اولین فروش سامانه فروش یکپارچه خودرو با حضور خودروسازان دولتی و خصوصی سرانجام پس از یک هفته مهلت ثبت نام انجام شد و این در شرایطی است که متقاضیان با اختلال در ثبت نام و دشواری هایی هم مواجه شدند.

براساس آنچه اعلام شده قرعه کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو روز شنبه 7 خرداد 1401 انجام می شود و به این ترتیب برندگان بزرگترین قرعه کشی تاریخ صنعت خودرو کشور شناخته خواهند شد.

سامانه فروش یکپارچه خودرو در شرایطی به راه افتاد که می توان تنها نقطه مثبت آن را در پایان دادن به ابهامات ثبت نام خودروسازان خصوصی دانست. ثبت نام خودروسازان خصوصی به صورت ماراتن گونه انجام می شد و ظرف چند دقیقه اعلام می شد که ظرفیت تکمیل شده است و همین مساله نارضایتی و شائبه هایی را میان مردم به وجود آورده بود.

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

۵ سال پیش امیر حسین مقصودلو (تتلو) به تعریف و تمجید از الهام چرخنده بازیگر زن معروف پرداخت و وی را بانوی واقعی قلمداد کرد.

4 ساعت پیش

طبق گزارش آژانس محیط‌زیست اروپا، آلودگی با بیش از ۱۰ درصد موارد سرطان در اروپا مرتبط است.

4 ساعت پیش

آیین رونمایی عکس دیده‌نشده از شهید مظلوم «دکتر بهشتی» در نگاه خانه حوزه هنری با حضور چهره های فرهنگی و مدیران این مرکز امروز برگزار شد.

4 ساعت پیش

از نگاه روانشناسان رویا‌ها محصول عملکرد بخش ناخودآگاه ذهن ما هستند و می‌توانند انعکاسی از عمیق‌ترین نیازها، ترس‌ها و خواسته‌های ما باشند؛ احساساتی که شاید ما در حالت هشیاری چندان توجه و آگاهی‌ای نسبت به آن‌ها نداشته باشیم یا حتی آن‌ها را انکار کنیم.

2 ساعت پیش

«روزبه چشمی» برای عقد قرارداد جدید با استقلال به توافق نهایی دست یافت.

4 ساعت پیش

جلد روزنامه گل چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

3 ساعت پیش

سید احسان خاندوزی  بیان داشت: اجرای ماده ۲۵ این قانون برای ارتقا فعالیت‌های اقتصادی در کشور امری بسیار حیاتی است که دولت سیزدهم به طور جد آن را دنبال خواهد کرد.

4 ساعت پیش

کانال تلگرامی نور نیوز اینفوگرافی درباره توصیه‌های مهم رهبر انقلاب به مسئولان دستگاه قضا منتشر کرد.

3 ساعت پیش

جلد روزنامه فرهیختگان ورزشی چهارشنبه ۸ تیر را می‌بینید.

3 ساعت پیش

بیشتر...