خبرگزاری رضوی |
۳ هفته پیش

حمله شهرک نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان در کرانه باختری رضوی

حمله شهرک نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان در کرانه باختری
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از المیادین، شهرک نشینان صهیونیست به منازل فلسطینیان در شهرک حواره حمله و به شهروندان فلسطینی در دره اردن تعرض کردند.
این در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی از هلاکت یک صهیونیست در عملیات ضد صهیونیستی در نزدیکی اریحا در شرق کرانه باختری خبر دادند و اعلام کردند که عامل این حمله به سلامت محل عملیات را ترک کرده است.
همچنین منابع صهیونیستی از عملیات شلیک جدید در نزدیکی اریحا و زخمی شدن چندین شهرک نشین صهیونیست در این عملیات خبر دادند.
منابع عبری زبان اعلام کردند که مجری عملیات تیراندازی در نزدیکی اریحا پس از پایان عملیات خودروی خود را آتش زده و از محل متواری شده است.
بر همین اساس، نظامیان صهیونیست بلافاصله پس از وقوع عملیات، در محل عملیات مستقر شده و حلقه امنیتی ایجاد کردند و به دنبال دستگیری عامل عملیات هستند.
پهپادها و بالگردهای ارتش رژیم صهیونیستی نیز در آسمان اردوگاه عقبه جبر در اریحا به پرواز درآمده و در جست و جوی مجری عملیات تیراندازی امشب در این منطقه هستند.
در همین حال، روزنامه معاریو از وقوع یک عملیات تیراندازی دیگر در تقاطع «الموگ» خبر داده و مدعی شده که در این عملیات کسی آسیبی ندیده است. ارتش رژیم صهیونیستی جاده‌های منتهی به اریحا را بسته و در جست و جوی مجری عملیات است.
همچنین منابع عبری اعلام کردند که ۳ عملیات در مناطق مختلف اریحا توسط یک فلسطینی انجام شده است و عامل عملیات موفق به ترک محل عملیات شده است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...