کشف ۱۵ فقره سرقت سیم برق در نهاوند all tv logo

کشف ۱۵ فقره سرقت سیم برق در نهاوند
همدانهمدان

سرهنگ ذبیح الله درویشی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان نهاوند شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او گفت: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی یک نفر سارق سابقه‌دار را در این خصوص شناسایی و با رصد صورت گرفته نام برده را در هنگام فروش سیم هوایی دستگیر به یگان انتظامی دلالت دادند که در بازرسی از منزل متهم اموالی شامل کابل و سیم مسروقه و دستکش و ابزارآلات سرقت کشف و به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: متهم در تحقیقات به عمل آمده به ۱۵ فقره سرقت سیم هوایی وفروش آن به یک ضایعاتی با همدستی یکی از دوستان خود اعتراف نمود.

درویشی گفت: در این خصوص با حضور نماینده اداره برق شکایت تکمیل و اقدامات قانونی در حال انجام و متهم با صدور قرار روانه زندان شد.

باشگاه خبرنگاران جوانهمدانهمدان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدئوی جالب و تماشایی نحوه پخت ۲۰ کیلو واویشکای مرغ توسط آشپز‌های مشهور هندی را در خیابان‌های این کشور مشاهده خواهید کرد.

یک ربع پیش

اسرائیل سامانه‌های پدافند هوایی کوتاه برد (گنبد آهنین)، میان برد (فلاخن داوود) و برد بلند (ختس یا پیکان) دارد و همچنین از جنگنده‌های اف ۳۵ برای هدف قرار دادن موشک‌های کروز نیز استفاده می‌کند، اما این سیستم دفاع موشکی اسرائیل چند روز می‌تواند دوام بیاورد؟ پاسخ ژنرال اسرائیلی را می‌بینید و می‌شنوید.

یک ربع پیش

سفر تیم ملی فوتسال ایران به تایلند برای حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا لغو شد.

نیم ساعت پیش

اسرائیل با حمله پیچیده ایران مواجه شد. سامانه تسلیحاتی اسرائیل شامل موشک‌های دوان ویتنام است که میزان شکست برخی از آنها به 15 درصد می‌رسد.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو یک آشپز روستایی اهل چین را می بینید که به پخت یک غذای محلی با جگر غول پیکر گاو می پردازد.

نیم ساعت پیش

با تولید بیش از ۴ میلیون تن کنسانتره در سال ۱۴۰۲، فولاد سنگان رشد چشمگیری را در صنعت فولاد کشور به نمایش گذاشت.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: هنوز هیچ تغییر قیمتی در بلیت هواپیما ایجاد نشده و تصمیم گیرنده اصلی در این بخش ستاد تنظیم بازار است.

12 دقیقه پیش

حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت‌الاسلام عبدالعلی توجّهی را به سِمت تولیت مدرسه و مسجد شهید مطهری منصوب کردند.

نیم ساعت پیش

آخرین فهرست از ۳۰ فیلم پرفروش تاریخ سینما منتشر شد.

8 دقیقه پیش

بیشتر...