نکاتی از قهرمانی استقلال اولین هایی برای مجیدی آجورلو

نکاتی از قهرمانی استقلال/ اولین‌هایی برای مجیدی و آجورلو
تیم فوتبال استقلال با پیروزی بر فولاد در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست یافت که این چهارمین قهرمانی آنها در این مسابقات است.

به گزارشسراج24؛ تیم فوتبال استقلال با پیروزی بر فولاد در هفته بیست و هفتم رقابتهای لیگ برتر قهرمانی‌اش در فصل بیست و یکم را تثبیت کرد تا در ۳ هفته پایانی دیدارهای این تیم جنبه تشریفاتی به خود بگیرد. این چهارمین قهرمانی آبی پوشان در ادوار مختلف این رقابتها، اولین قهرمانی با هدایت فرهاد مجیدی و اولین قهرمانی با هدایت یک مربی به جز امیر قلعه نویی بود.

تیم استقلال پیش از این ۳ بار طعم قهرمانی در ادوار مختلف این رقابتها را چشیده بود که هر ۳ بار امیر قلعه نویی هدایت این تیم را بر عهده داشت و فرهاد مجیدی موفق شد نام خودش را بعد از قلعه نویی به عنوان دومین مربی که استقلال را قهرمان لیگ برتر کرده ثبت نماید.

مجیدی در حالی دومین مربی قهرمان استقلال در لیگ برتر شد که اولین فردی بود که قهرمانی با استقلال را به عنوان بازیکن و مربی در دو فصل متفاوت تجربه کرده است که این هم رکوردی منحصر به فرد برای فردی است که در این فصل همه رکوردها را با استقلال جابجا کرد.

قهرمانی استقلال در لیگ بیست و یکم برای مصطفی آجورلو مدیرعامل این باشگاه هم یک ویژگی خاص ایجاد کرد تا مدیر آبی‌ها هم تنها مدیر در فوتبال ایران باشد که قهرمانی را با دو باشگاه مختلف در سمت مدیرعامل تجربه کرده باشد.

آجورلو یکبار در فصل سوم لیگ برتر در نقش مدیرعامل با باشگاه پاس قهرمانی لیگ برتر را تجربه کرد و این بار نیز در فصل بیست و یکم این مسابقات به عنوان مدیرعامل استقلال به این افتخار رسید.

پیش از آجورلو نیز مدیرانی مثل محمد حسین قریب، امیررضا واعظ آشتیانی و علی فتح الله زاده در نقش مدیرعامل، قهرمانی با استقلال را تجربه کرده بودند.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

موسسه اعتباری ملل به منظور حمایت از زوج‌های جوان نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری اقدام می نماید.

5 ساعت پیش

وزرای خارجه ایران و عمان در مسقط دیدار کردند.

5 ساعت پیش

روز گذشته انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، به اقتصاد آنلاین از ممنوعیت واردات تمامی مدل‌های برند آیفون بدون آماده سازی زیرساخت‌ ها خبر داد. ساعاتی پس از آن محمدجواد آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات در اینستاگرام نوشت: آخرین باری که تصمیم داشتند واردات آیفون را ممنوع کنند، یک شرکت حجم زیادی گوشی آیفون وارد کرده بود! سخنان مطرح شده سبب افزایش شائبه در این تصمیم شده و بر احتمال دست‌های پشت پرده ممنوعیت وارادات دامن زده است.

5 ساعت پیش

گروه استان‌ها- مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: مکتب فتح خرمشهر همان مکتب اسلام و سردار شهید سلیمانی است که باید برای جوانان بازگو شود.

5 ساعت پیش

تصاویر جدیدی از شهید حسین صیاد خدایی منتشر شد.

5 ساعت پیش

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: با اینکه اسکوچیچ بارها و شفاف گفته است کادر فنی باید به کارش ادامه بدهد، اما هیچ مسئولی از فدراسیون با ما صحبت نکرده است.

5 ساعت پیش

امکان ندارد که کسی شیراز را به‌عنوان مقصدی برای سفر انتخاب کرده باشد...

5 ساعت پیش

فرماندار آبادان گفت:آمار دقیقی از تلفات ریزش ساختمان «متروپل» درحال حاضر وجود ندارد.ساختمان درحال ساخت بوده است و احتمال تلفات به دلیل حضور در منطقه مسکونی را دارد.

5 ساعت پیش

نماینده مرودشت و نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن توضیحاتی را درباره آیین‌نامه واردات خودرو ارائه کردند.

5 ساعت پیش

بیشتر...