خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

وعده پاداش فدراسیون اسکیت برای مدال آوران هانگژو ایسنا

وعده پاداش فدراسیون اسکیت برای مدال آوران هانگژو

رییس فدراسیون اسکیت گفت: سعی داریم در جهت ایجاد انگیزه و ارتقای روحیه ورزشکاران اعزامی به هانگژو پاداشی را برای مدال آوران پیش‌بینی کنیم.

مجید هنرجو در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم اسکیت اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو چین، اظهار کرد: برای کسب بهترین نتیجه در بازی های آسیایی، از سال گذشته تاکنون 14 مرحله اردو را در اسکیت سرعت و فری استایل پشت سر گذاشتیم که در نهایت از بین 40 ورزشکار حاضر در سرعت 8 ورزشکار (4 دختر و 4 پسر) و در فری استایل از بین 60 نفر، 4 ورزشکار (2 دختر و 2 پسر) که جزو بهترین‌های این رشته هستند به اردوی آمادگی دعوت شدند که هر دو تیم از نظر تاکتیکی و روانی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.

وی در پاسخ به این رشته که در کدام رشته شانس کسب مدال در هانگژو داریم، گفت: در فری استایل با توجه به نتایجی که در مسابقات جهانی ایتالیا و فرانسه کسب کردیم و زحماتی که ورزشکاران طی 2 سال گذشته کشیده‌اند هر 4 ورزشکار اعزامی شانس کسب مدال دارند اما در سرعت تنها در رشته امدادی شانس مدال داریم که پیش‌بینی ما کسب مدال برنز در این ماده است. هدف گذاری بر این است که با کسب بهترین نتیجه در هانگژو به ارتقای جایگاه کاروان ایران در این بازی ها کمک کنیم.

هنرجو ادامه داد: در شرایطی اسکیت‌بازان را برای مسابقات آسیایی آماده کردیم که از زمین اسکیت مناسبی برخوردار نبودیم اما با این وجود به کسب بهترین نتیجه امیدواریم.

وی در پایان با اشاره به حمایت خوب کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان از ورزشکاران اعزامی به هانگژو، خاطرنشان کرد: در این دوره ورزشکاران اعزامی از حمایت خوب کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش برخوردار و از تمام تجهیزات و امکانات از نظر پزشک، روان شناس، پزشک تغذیه ، ماساژور و... بهره‌مند بودند. حتی در جهت ارتقای روحیه و انگیزه ورزشکاران اعزامی سعی داریم با تصویب هیات رییسه فدراسیون پاداشی را برای مدال آوران در نظر بگیریم تا در بهترین شرایط در رقابت‌های آسیایی شرکت کنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر خارجه ضمن تبریک پرتاب موفقیت آمیز ماهواره نور۳، آن را نتیجه فکر و تلاش شبانه‌روزی متخصصان جوان کشور دانست.

8 دقیقه پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین از وصول جریمه ۸۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریالی شرکت‌های متخلف پتروشیمی خبر داد.

8 دقیقه پیش

مدیرکل توسعه گردشگری خارجی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از سفر ۲۲ هزار گردشگر روسی با ویزا در شش ماهه نخست سال به ایران خبر داد.

12 دقیقه پیش

قالیباف طی پبامی درگذشت پدر استاندار کرمان را به وی و بازماندگان تسلیت گفت.

12 دقیقه پیش

۲۲ هزار گردشگر روسی با ویزا در شش ماهه نخست امسال به ایران سفر کردند.

13 دقیقه پیش

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه با تاکید به امکان افزایش تعداد کاروان‌ها بر حسب تقاضا از اعزام هفتگی کاروان‌های زیارتی کرمانشاه به عتبات عالیات خبر داد.

4 دقیقه پیش

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد گفت: تغییر ساعت کاری ادارات مستقر در شهر یزد به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

3 دقیقه پیش

چند مهاجر مکزیکی با عبور از محل کار کارگران، خودشان را به آمریکا رساندند.

3 دقیقه پیش

کارشناسان معتقدند با اجرای توسعه سامانه‌های نوین آبیاری، خودکفایی محصولات کشاورزی و ارتقای ضریب امنیت غذایی محقق می‌شود.

یک ربع پیش

بیشتر...