خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

صدوچهل ونهمین روز طوفان الاقصی بمباران سنگین منازل مردم نوار غزه شهادت چندین کودک در جنایات بامدادی اشغالگران تسنیم


صدوچهل‌ونهمین روز «طوفان‌الاقصی»|بمباران سنگین منازل مردم نوار غزه/ شهادت چندین کودک در جنایات بامدادی اشغالگران

تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه وارد یکصدوچهل‌ونهمین روز پیاپی خود شده است که در اولین ساعت بامداد منازل مردم در مناطق مختلف به شدت بمباران شد که شهادت شمار دیگری از مردم بیگناه از جمله چند کودک را به دنبال داشته است.

- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین المللخبرگزاری تسنیم، رژیم صهیونیستی در اولین ساعت بامداد یکشنبه، دهها بار مناطق مختلف نوار غزه از جمله شهرک القراره در شمال خان یونس واقع در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

جنگنده های رژیم صهیونیستی بار دیگر شهر رفح در جنوب نوار غزه را که بیش از یک و نیم میلیون آواره را در خود جای داده، بمباران کردند.

از سوی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه به منطقه الظهر شهرک بیت امر در شمال الخلیل یورش بردند.

خبر دیگر اینکه رسانه‌های عبری از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک صهیونیست نشین «کیسوفیم» در اطراف نوار غزه خبر دادند.

تظاهرات همبستگی با مردم مظلوم غزه همچنان در مناطق مختلف جهان ادامه دارد به طوری که شهروندان ژاپنی در تظاهرات خود ضمن حمایت از مردم غزه، تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

صدوچهل‌وهشتمین روز «طوفان الاقصی»| 15 شهید در حمله به دیرالبلح/ هاآرتص: روایت‌های اسرائیل درباره الرشید غزه باورپذیر نیست
صدوچهل‌وهفتمین روز «طوفان الاقصی»| کشته شدن 7 اسیر صهیونیست در حمله ارتش رژیم صهیونیستی/ ضربات مستمر مقاومت بر پیکره اشغالگران

مخاطبان گرامی مهمترین تحولات یکصد و چهل و نهمین روز عملیات طوفان الاقصی را در ادامه دنبال کنید:

**************************************************************

به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک صهیونیست نشین «کیسوفیم»

منابع خبری از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک صهیونیست نشین «کیسوفیم» در اطراف نوار غزه خبر دادند.

روایت خلبان اردنی از ویرانی‌های هولناک منازل مردم در نوارغزه

یک خلبان اردنی تصاویر هوایی از ویرانی‌های گسترده منازل و دیگر زیرساختهای نوار غزه در پی حملات بی وقفه زمینی، هوایی و دریایی ارتش رژیم صهیونیستی پخش کرده که هدفمند بودن این جنایات برای غیرقابل سکونت کردن این منطقه را نشان می دهد.

شهادت سه کودک بیگناه دیگر در نوار غزه در پی بمباران منازلشان در رفح

جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز منازل مردم در محله السلام رفح در جنوب غزه را بمباران کردند که به شهید و زخمی شدن شماری از مردم بیگناه از جمله کودکان منجر شد که شهادت یک شیرخواره و دو کودک دیگر بار دیگر قلبهای انسانهای آزاده را جریحه دار کرد.

یورش نظامیان صهیونیست به شمال الخلیل در کرانه باختری

نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه به منطقه الظهر شهرک بیت امر در شمال الخلیل یورش بردند.

بمباران مجدد رفح در جنوب نوار غزه

جنگنده های رژیم صهیونیستی بار دیگر شهر رفح در جنوب نوار غزه را که بیش از یک و نیم میلیون آواره را در خود جای داده، بمباران کردند.

تظاهرات در اتریش در حمایت از مردم غزه و درخواست برای توقف تجاوزات اشغالگران

وین پایتخت اتریش شاهد برگزاری تظاهرات در حمایت از مردم مظلوم غزه بود که طی آن شرکت کنندگان خواستار توقف تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به این منطقه شدند.

حملات گسترده رژیم صهیونیستی به جنوب دیرالبلح

منابع خبری از بمباران سنگین شمال خان یونس و منطقه السطر الغربی همزمان با حملات گسترده به دیرالبلح در جنوب نوار غزه خبر دادند.

بمباران خان یونس در اولین دقایق روز یکشنبه

جنگنده های رژیم صهیونیستی در اولین دقایق بامداد یکشنبه بارها خان یونس در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

این خبر به روز رسانی می شود#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سه هزارمین واحد مسکن روستایی شهرستان بوشهر از محل تسهیلات طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ویژه مددجویان افتتاح شد.

1 دقیقه پیش

رئیس جمهور هم‌افزایی نهادهای انقلابی همراه با دستگاه‌های دولتی متولی امر مسکن را از جمله زمینه‌های تحقق اهداف طرح نهضت ملی مسکن دانست و گفت: خوشبختانه اقدامات صورت گرفته تاکنون در زمینه رفع موانع ساخت و ساز مؤید رشد و پیشرفت در هدف‌گذاری‌ها بوده است.

2 دقیقه پیش

حافظ قرآن کریم که تلاوت زیبای او در تلویزیون مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت، در تمرین پرسپولیس حاضر شد.

1 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کار گفت: براساس گفته‌های آقای مرتضوی، با لایحه‌ای که قرار است وزارت کار و دولت به مجلس ارائه دهند، مجلس هم در بحث تعیین دستمزد کارگران دخیل خواهد بود.

1 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ما خواستار توسعه تنش در منطقه نیستیم اما اگر با تعدی صهیونیست ها مواجه شویم قویتر و گسترده تر پاسخ خواهیم داد.

2 دقیقه پیش

رئیس دانشکده رسانه دانشگاه آزاد با بیان اینکه باید جنایات رژیم اسرائیل را به درستی تبیین کنیم تا حقانیت و اقتدار ایران مشخص شود، گفت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال صلح، ثبات و آرامش در جغرافیای منطقه و توقف جنایات رژیم صهیونیستی است.

1 دقیقه پیش

برای اولین بار در نظام بانکی، افراد بالای 65 سال سن در شعب بانک ملت بدون صف و با اولویت در سامانه نوبت دهی خدمات دریافت می کنند.

2 دقیقه پیش

در چهارمین روز از مسابقات قهرمانی فدراسیون جهانی و سهمیه المپیک در برزیل، نمایندگان کشورمان در تفنگ 10 متر آقایان در خط آتش ایستادند.

2 دقیقه پیش

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از 39 بازیکن برای حضور در دومین اردوی آماده‌سازی این تیم دعوت کرد.

2 دقیقه پیش

بیشتر...