عصر ایران |
2 سال پیش

مدیریت بحران تهران: مردم خودروهای خود را در راه های اضطراری پایتخت پارک نکنند

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: ممکن است تا سه روز درگیر این شرایط باشیم و اگر اتفاقی نیفتد می توانیم آماده باش را رها کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا کرمی محمدی با اشاره به زلزله ساعات پیش پایتخت گفت: با توجه به لرزه خیزی در گسل مشا که یکی از گسل های تصلی تهران است رخ داد، توصیه هایی را خدمت شهروندان محترم می گویم.

اوگفت: مردم در زمان و پس از زلزه باید به مراکز امن اضطراری که نقشه های آن در سایت شهرداری تهران موجود است مراجعه کنند. بدین منظور شهروندان اپلیکیشن شهر آماده را نصب کنند و از نکاتی که در آن درج شده استفاده کنند.

کرمی محمدی از شهروندان درخواست کرد تا راه های اضطراری در سطح شهر را که با تابلوهایی مشخص شده است خالی نگه دارند و در آنجا پارک نکنند و گفت: چرا که این محل ها باید برای عبور و مرور نیروهای امدادی استفاده شوند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران با تاکید بر اینکه پایگاه های مدیریت بحران در حالت آماده باش هستند گفت: از مردم خواهش می کنم به این مراکز مراجعه نکنند چرا که برای نیروهای امدادی درنظر گرفته شده است.

کرمی محمدی همچنین گفت: شهروندان در هنگام وقوع زلزله سعی کنند از خانه خارج نشوند و در محلی که هستند یک نقطه امن پیدا کنند و در همانجا تا بعد از زلزله مستقر شوند. همچنین از آسانسور استفاده نشود و نکات ایمنی را رعایت کنند.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری تهران افزود: ممکن است تا سه روز درگیر این شرایط باشیم و اگر اتفاقی نیفتد می توانیم آماده باش را رها کنیم.#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر خارجه ترکیه امروز تصریح کرد: از تحریم‌ ها علیه ایران حمایت نمی‌کنیم؛ مستقلیم و خود تصمیم می‌گیریم.

۳ هفته پیش

مفتی جعفری لبنان به شدت درباره وخامت اوضاع لبنان هشدار داد و خواستار اعلام وضعیت اضطراری ملی در این کشور شد.

۳ هفته پیش

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ از مصوبه دولت مبنی بر ایجاد تسهیلات برای زائران حج و عتبات خبر داد و گفت: از امروز ثبت نام حج انجام می‌شود و دولت با نگاه حمایتی به دنبال این است که زائران با دغدغه کمتری در این سفرهای زیارتی حضور داشته باشند.

۳ هفته پیش

ریزر طی همکاری با یکی از بازیکنان مسابقات الکترونیکی اقدام به عرضه موس‌های جدید از خانواده DeathAdder کرد.

۳ هفته پیش

شرکت ایسوس از جدیدترین نسل مانیتور گیمینگ ROG Strix XG27AQMR مخصوص ورزش‌های الکترونیک رونمایی کرد. این مدل از پنل 27 اینچ ...

۳ هفته پیش

شرکت مایکروسافت سرانجام از بازی‌های سرویس گیم پس برای نیمه دوم ماه فوریه به صورت رسمی رونمایی کرد. در این لیست نام عناوینی مانند

۳ هفته پیش

بازی Modern Warfare 2 هفته آینده منتشر خواهد شد اما پیش از آن نتایج بنچمارک این بازی با کارت گرافیک RTX 4090 منتشر شده است.

۲ هفته پیش

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز جمعه به تهران سفر کرده و با مقامات ایران دیدار خواهد داشت.

۳ هفته پیش

۲۳۱ نماینده مجلس شورای اسلامی با انتشار نامه ای خطاب به رییس جمهور از وزیر فرهنگ و همچنین اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری باشکوه جشنواره های فجر امسال تقدیر و تشکر کردند.

۳ هفته پیش

بیشتر...