مجله دلتا |
۱ هفته پیش

ترکیب رنگ های لباس برنامه ست رنگ لباس رنگ های مکمل در لباس مجله دلتا

رنگ! دنیای بی انتهایی است که حتی چشم ما گاهی قادر به دیدن و تشخیص بعضی از آن‌ها نیست.
حال تصور کنید در این دنیای بی‌کران، چگونه می‌شود برخی از رنگ‌ها را انتخاب کرد و با توجه به تناسب رنگی آن‌ها را کنار هم قرار داد؟
ترکیب رنگ های لباس

با توجه به علم رنگ شناسی برخی از ترکیب رنگ‌ها وجود دارد که از سال‌های دور مورد استفاده قرار می‌گرفت. حتی در زمان حال برخی از این ترکیب رنگ‌ها بیشتر مورد استقبال قرار می‌‌گیرد زیرا دنیای فشن امروزه جسارت بیشتری را در انتخاب رنگ‌ها می‌طلبد. در ادامه به برخی ازترکیب رنگ های لباسکه اگر در کمد لباس خود داشته باشید، هیچ گاه از مد نمی‌افتد، اشاره می‌کنیم.با ما درمجله دلتاهمراه باشید.

ترکیب رنگی نقره‌ای با سفید یا مشکی

نقره‌ای با سفید

رنگ نقره‌ای از طیف رنگ‌های براق، که بسیار در استایل نیز چشمگیر است. حضور رنگ نقره‌ای در استایل‌ها از قدیم تا به امروز به چشم می‌آید که مخصوصا در ترکیب لباس‌های رسمی از آن‌ها استفاده می‌شود. ترکیب نقره‌ای با مشکی و سفید در عین جذابیت بسیار ریسک پذیر است.
در این ترکیب به شیب و فرم لباستان بسیار دقت کنید. ترکیب نقره‌ای با مشکی به دلیل شدت رنگ جذاب‌تر است ولی ترکیب آن با سفید بسیار شیک و با وقار است، گاهی ترکیب این رنگ در حد یک اکسسوری برای زیباتر شدن استایل شما، کافی است. ناگفته نماند ترکیب نقره‌ای با طوسی و صورتی نیز بسیار جذاب است.

ترکیب رنگی سبز با سورمه‌ای

سبز با سورمه‌ای

یکی دیگر از ترکیب رنگ های لباس ، رنگ سبز و آبی ازرنگ‌های پر‌کاربرددرباری هستند. دقیقا این ترکیب رنگی از زمان‌های قبل تا به امروز پر‌کاربرد بوده است و نکته جذاب آن این است که هیچ‌گاه تکراری و خسته کننده نمی‌شود. این ترکیب رنگی در عین زیبایی و جذابیت استایل شما را رسمی نشان می‌دهد.

ترکیب رنگی آجری با اخرایی

آجری با اخرایی

ترکیب رنگی که الهام گرفته از دل طبیعت است و تداعی کننده رنگ‌های برگ درختان در زمان برگ ریزان پاییز است. ترکیبی از رنگ‌های گرم که افزودن رنگ‌های قرمز آتشین حرارت این ترکیب بندی را دو چندان می‌کند.

ترکیب رنگی سبز با قهوه‌ای

این ترکیب در کنار کمی کرمی و قرمز ما را به رنگ‌های دوران کلاسیک می‌برد. فقط نکته‌ای که حتما مد نظر داشته باشید میزان هماهنگی، شدت تیرگی رنگ‌ها است. اگر هر دو رنگ از دسته تیره انتخاب شود و کنتراست نداشته باشد ظاهر شما را بی نشاط و خفه نشان می‌دهد.

ترکیب رنگی سبز و بنفش

ترکیب رنگ بنفش و سبز، زیبایی دشت‌هایاسطوخودوسدر پرووانس فرانسه را خاطر نشان می‌کند. ترکیب دو رنگ فرعی از چرخه رنگ که می‌تواند تمایل به سردی و هم گرمی داشته باشد استایل شما را بسیار خاص و زیبا می‌کند.

پیشنهاد مطالعه:برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی مطلبلباس‌هایی که نمایان‌گر شخصیت شما هستند!را بخوانید.

دانلود اپلیکیشن


#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باید به این نکته توجه کنید و که اگر رنگ خاصی را دوست دارید، به این معنا نیست که آن رنگ لباس برای پوست شما مناسب است. در مجله دلتا با ما باشید

3 روز پیش

شاید ماندگاری بوی عطر و ادکلن شما، به این علت کم است که از آن‌ها به درستی نگه‌داری و استفاده نمی‌کنید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

ما سعی کرده‌ایم در این مطلب لباس مخصوص افراد قد کوتاه را به شما معرفی کنیم تا کشیده‌تر دیده شوید. با ما در مجله دلتا همراه باشید.

3 روز پیش

رنگ سفید شامل میزان متوازنی از تمامی رنگ‌ها است. پوشیدن لباس سفید قوانین دارد، در این مقاله ما سعی داریم تا این قوانین را به شما بگوییم.

4 روز پیش

استایل مینیمال دخترانه همیشه در دنیای مد و فشن یکی از سبک‌های پرطرفدار است. این سبک با تأکید بر ساده‌پوشی، می‌تواند ظاهر شما را جداب‌تر کند.

4 روز پیش

در این مقاله از مجله دلتا، سعی داریم تا انواع شلوار خنک تابستانی که می‌توانید در استایل خیابانی خود استفاده کنید را به شما معرفی کنیم.

5 روز پیش

تضمینی وجود ندارد که استفاده از این اکسسوری دخترانه کاملا بی‌عیب و نقص یک لباس را تکمیل کنند و در استایل‌های متفاوت تاثیر یکسانی داشته باشند.

6 روز پیش

آرایش نچرال و طبیعی نکات ریز و درشت بسیاری دارد که تا حد زیادی به توانایی خودآرایی فرد بستگی دارد. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

باید با استفاده از محصولات تقویت کننده و روش‌های مناسب خشک کردن و شانه‌ زدن مخصوص مو های فر ، آن‌ها را به اوج زیبایی و جذابیت خود می‌رساند.

۱ هفته پیش

در این مقاله به شما می‌گوییم تا با انتخاب لباس تابستانی خنک در گرمای این فصل همیشه خوش‌تیپ و خنک به نظر برسید. در جله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

پوست صورت مهم‌ترین آیتم در زیبایی صورت خانم‌ها است. اگر از آرایش دخترانه و نکات آن درست استفاده کنید، زیباتر به نظر خواهید رسید.

۱ هفته پیش

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب لباس تابستانی مناسب فصل، توجه به الیاف تشکیل‌دهنده‌ی پارچه‌ی آن است. در این مقاله از مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

آرایش، نکات زیادی دارد و انجام اشتباهاتی سن شما را بیشتر نشان می‌دهد. به اشتباهات آرایشی کوچک که شما را پیرتر نشان می‌دهد دقت کنید.

۱ هفته پیش

برخی از پیراهن های زنانه لباس‌هایی مناسب برای انواع خاصی از شیپ‌های بدن، آب و هوا، مناسبت‌ و مراسم است. با ما در مجله دلتا همراه ما باشید.

۱ هفته پیش

برای اینکه اصول خوش استایلی را بشناسید آن‌ها را اینجا در قالب نکات کلیدی درآورده‌ایم و قصد داریم با معرفی این اصول شما را راهنمایی‌ کنیم.

۱ هفته پیش

بیشتر...