خبرآنلاین |
2 روز پیش

برندگان جشنواره فرهنگی امین الضرب معرفی شدند رتبه دوم سوم برای خبرآنلاین در دو بخش خبرآنلاین

برندگان جشنواره فرهنگی امین‌الضرب معرفی شدند/ رتبه دوم و سوم برای خبرآنلاین در دو بخش

اختتامیه چهارمین دوره جشنواره فرهنگی امین‌الضرب، به صورت محدود و با حضور تعدادی از اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران و برخی چهره‌های فرهنگی نظیر سیدمحمود دعایی، مدیرمسئول روزنامه اطلاعات و احمد مسجدجامعی، وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و از برگزیدگان جشنواره که توسط هیات داوران مستقل انتخاب شده بودند، تقدیر و تجلیل شد.

به گزارشخبرآنلاینبه نقل از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، در خرداد ماه سال جاری بود که دبیرخانه جشنواره فرهنگی امین‌الضرب به طور رسمی فراخوان چهارمین دوره این جشنواره فرهنگی را منتشر و با ارسال دعوت‌نامه‌های رسمی و پوسترهای فراخوان به دفاتر روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران در رسانه‌های چاپی و آنلاین درخواست کرد که تولیدات رسانه‌ای خود را در حوزه فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی و کارآفرینی در قالب‌های گزارش، مصاحبه، یادداشت، مقاله، تیتر و در دو بخش جدید پادکست و ویدئوژورنال به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. بدین ترتیب از میان بیش از یک هزار اثری که به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود، امروز از صاحبان ۲۰ اثر در آیین اختتامیه، تجلیل به عمل آمد. هم‌چنین اکرم امینی، برنده اول بخش تیتر، به دلیل کسالت نتوانست در این مراسم حضور یابد. 

الهه محمدی و زهرا علی اکبری، خبرنگارانخبرآنلایندر دو بخش از این جشنواره برنده جایزه شدند.

گزارش های برنده شده این خبرنگاران رااینجاواینجابخوانید.

برندگان جشنواره فرهنگی امین‌الضرب معرفی شدند/ رتبه دوم و سوم برای خبرآنلاین در دو بخش

برندگان جشنواره فرهنگی امین‌الضرب معرفی شدند/ رتبه دوم و سوم برای خبرآنلاین در دو بخش

 اسامی برگزیدگان بر اساس رای هیات داوران به شرح زیر است:

گزارش تحلیلی خبری

نفر اول: عطیه لباف (روزنامه ایران)

نفر دوم: زهرا علی‌اکبری(خبرآنلاین)

نفر سوم: مرتضی عبدالحسینی (فرهیختگان)

گزارش توصیفی

نفر اول: عماد صدر (تجارت‌نیوز)

نفر دوم: لیلا شوقی (جام‌جم)

نفر سوم (مشترک): نرگس خانعلی‌زاده(جام‌جم)

نفر سوم (مشترک): الهه محمدی (خبرآنلاین)

مصاحبه

نفر اول: فرشته فریادرس (تعادل)

نفر دوم: زهرا بارانی (تجارت‌نیوز)

نفرسوم: عسل اخویان طهرانی (جام‌جم)

تیتر

نفر اول: اکرم امینی (ترابران)

نفر دوم: سهیلا روزبان (خبرگزاری تحلیل بازار)

نفر سوم: بهاره بوذری (ترابران)

یادداشت و سرمقاله

نفر اول: مائده امینی (همشهری)

نفر دوم: محمدمهدی حاتمی (تجارت نیوز)

نفر سوم: مریم بابایی (روزنامه کسب‌وکار)

پادکست

نفر اول:کریم نیکونظر (رادیو تراژدی)

نفر دوم: محمد فاضلی (دغدغه ایران)

ویدئوژورنال

نفر اول: فرزانه تهرانی (ایرنا ۲۴)

نفر دوم: مریم رحیمی (تجارت‌نیوز)

۲۳۵۲۳۵#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در موازات قرارگیری «عدالت» به‌عنوان یکی از دال‌های اصلی گفتمان انقلاب اسلامی و نیز یکی از مؤلفه‌های بسیار مهم «بیانیه گام دوم»، می‌توان عدالت، مردم‌باوری، ارتباط تنگاتنگ با مردم و مردمی بودن و البته تحول‌ آفرینی را از مؤلفه‌های بنیادین شکل‌دهنده گفتمان مورد انتظار دولت سیزدهم قلمداد نمود که طبیعتاً در قالب اسناد، سیاست‌ها، راهبردها و برنامه‌های عملی و اقدام محور، عملیاتی و پیاده‌سازی می‏گردد.

2 روز پیش

ایسنا نوشت: شهردار منطقه ۷ در افتتاح دومین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا در مصلی بزرگ تهران از راه اندازی سومین مرکز واکسیناسیون در این منطقه نیز خبر داد.

2 روز پیش

ایرنا نوشت: رئیس جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت آماده واردات واکسن جهت واکسیناسیون اتباع خارجی است و همه پناهندگان مجاز و غیرمجاز واکسینه خواهند شد تا از شیوع کرونا در داخل کشور جلوگیری و سلامت مهاجرین نیز تضمین شود.

2 روز پیش

ایسنا نوشت: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت به اظهارات نماینده رشت درباره لزوم توزیع عادلانه واکسن کرونا پاسخ داد.

2 روز پیش

فارس نوشت: نماینده مجلس گفت بسیاری از داروها در داروخانه‌ها وجود ندارد اما دلالان ناصرخسرو به مقادیر زیادی از آن نوع دارو دسترسی دارند.

2 روز پیش

باشگاه خبرنگاران نوشت: زالی درباره آخرین وضعیت واکسیناسیون در کشور و واکسن‌های مناسب برای افراد زیر ۱۸ سال توضیحاتی ارائه داد.

2 روز پیش

ایرنا نوشت: معاون امداد ونجات هلال احمر مازندران گفت که پس از جست‌وجوی ۲۴ ساعته سه گروه از امداد ونجات ، محل سقوط پاراگلایدر در منطقه جنگلی سوادکوه پیدا شده و در حال برنامه ریزی برای انتقال خلبان هستیم که دچارمصدومیت شدید شکستگی شده است.

2 روز پیش

«آنفلوآنزا چندان به‌روش انتقال از راه هوا، یعنی این‌که ویروس در هوا معلق باشد به دیگری سرایت نمی‌کند؛ بنابراین اگر افراد نسبت به‌یکدیگر فاصله داشته باشند احتمال انتقال ویروس ضعیف است، به این خاطر مانند کووید نگران آنفلوانزا نیستیم.»

2 روز پیش

سازندگی نوشت: درحالی هواداران دولت سیزدهم واردات انبوه واکسن کرونا از چین و کوواکس و دیگر کشورها را به دولت نوپا نسبت می‌دهند که همه گزارش‌ها می‌گوید آنچه دولت رئیسی امروز درو می‌کند، در دولت روحانی کاشته شده است.

2 روز پیش

فارس نوشت: با اعلام اپلیکیشن ماسک، تمامی استان‌های کشور از قله خیز پنجم کرونا عبور کردند.

2 روز پیش

ایلنا نوشت: میانگین غلظت آلاینده‌های هوای تهران هم اکنون بر روی عدد ۷۶ قرار دارد و کیفیت هوا قابل قبول است.

2 روز پیش

باشگاه خبرنگاران نوشت: سرهنگ رجبی گفت: بدون دانش وارد زمینه سرمایه گذاری و خرید و فروش رمز ارزها نشوید.

2 روز پیش

فارس نوشت: رئیس سازمان غذا و دارو تأکید کرد:خبرهای منتشر شده درباره پیش‌خرید واکسن از شرکت‌های داخلی تولیدکننده واکسن به هیچ عنوان صحت ندارد؛ پیش خرید حتی به شکل ریالی انجام نشده و این اخبار کذب، مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست.

2 روز پیش

تسنیم نوشت: رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی، فوت یک متهم زیر شکنجه را تکذیب کرد.

2 روز پیش

ایسنا نوشت: مسئول اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به اینکه تاکنون ۸۰ هزارنفر از اتباع قانونی کشور واکسینه شدند، فرایند واکسیناسیون اتباع را توضیح داد.

2 روز پیش

بیشتر...