خبرداغ |
۱ هفته پیش

دولت ستاد هدفمندی یارانه ها را جهت از بین بردن مشکلات مردم فعال کند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت باید ستاد هدفمندی یارانه ها را جهت رفع مشکلات مردم فعال کند.

دولت ستاد هدفمندی یارانه‌ها را جهت رفع مشکلات مردم فعال کندبه گزارش خبرداغ به نقل از  فارس، مجتبیرضاخواهنماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه 25 اردیبهشت مجلس طی نطق میان دستور خود اظهار داشت: از تصمیم آیت الله رئیسی به نفع مردم تقدیر می کنم اما برای اجرای بهتر این تصمیم نکاتی را عرض می کنم.

وی افزود: دولت باید ستاد هدفمندی یارانه ها را جهت رفع مشکلات مردم فعال کند.

نماینده مردم تهران بیان داشت: هماهنگی بین وزارت خانه هایصمت،کشاورزی و اقتصاد باید بالا برود.

رضاخواهادامه داد: تورم گرانی را نمی توان با اینفوگرافی و سخنرانی را توجیه کرد امروز مردم گرانی را با گوشت و استخوان خود احساس می کنند.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

هوای اکثر شهرهای استان کرمانشاه به دلیل نفوذ گرد و غبار، امروز( سوم خرداد) در شرایط بحران است.

1 ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه راه انبیاء و اولیاء خدا حق است و شهدا رهرو راه آنها بودند گفت: اصول انقلاب بر حق و اطاعت از ولایت فقیه است.

نیم ساعت پیش

اصفهان- خودباوری و یقین قلبی به قرب الهی باعث شد تا انگیزه نیروهای رزمنده عملیات به عملیات تغییر کند و جنگ برای آنها صحنه‌ رسیدن به قرب الهی معنا شود تا پیروزی خرمشهر را به نام خود کنند.

نیم ساعت پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بر ضرورت مدیریت دامنه تغییر قیمت کالاهای غیریارانه‌ای و اقلامی که مشمول  طرح مردمی سازی یارانه‌ها نمی‌شوند تاکید کرد..

1 ساعت پیش

معاون نخست وزیر روسیه در رأس یک هیأت بلندپایه فردا به ایران سفر کرده و با مقامات ایرانی دیدار خواهد داشت.

نیم ساعت پیش

تهران- «هیثم بن طارق آل سعید» سلطان عمان در حاشیه سفر یک روزه رئیس جمهوری اسلامی ایران به این کشور، شمشیری زیبا به مهمان خود هدیه داد.

نیم ساعت پیش

رئیس گروه سلامت و تغییر اقلیم وزارت بهداشت، ضمن اشاره به آب و هوای خشک کشور و آسیب‌پذیری مقابل تغییرات اقلیمی، در عین حال اقدامات وزارت بهداشت در راستای تقویت سیستم سلامت برای مقابله با تغییرات اقلیمی را تشریح کرد.

1 ساعت پیش

تهران- دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه نبرد «شمشیر قدس» دستاورد بزرگی بود، عنوان کرد: این نبرد تاکیدی بر امکان پیروزی بر دشمن است.

نیم ساعت پیش

شرایط و ضوابط برخی دانشگاه های بزرگ کشور برای مرحله دوم آزمون دکتری ۱۴۰۱ و همچنین زمان مصاحبه علمی اعلام شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...