سرمایه گذاری هند در بخش آب در افغانستان all tv logo

سرمایه گذاری هند در بخش آب در افغانستان
افغانستانافغانستان

مطیع‌الله عابد سخنگوی وزارت انرژی و آب طالبان با اشاره به دیدار معاون این وزارتخانه به هیئت هندی اعلام کرد که برخی از سرمایه گذاران کشور اطمینان داده‌اند که در بخش آب به ویژه در اجرای پروژه‌های آبی در افغانستان سرمایه گذاری کنند.

وی افزود: «در این دیدار سرمایه‌گذاران هندی درباره سرمایه‌گذاری در بخش منابع آبی علاقه‌مندی نشان داده‌اند و از سوی وزارت انرژی و آب افغانستان نیز از آن استقبال شده است».

«ذبیح‌الله مجاهد» سخنگوی طالبان نیز پیش‌تر گفته بود: «افغانستان زمینه‌های خوب سرمایه‌گذاری را دارد. سرمایه گذاران هم بدون هیچ استثنائی می‌توانند در اینجا سرمایه‌گذاری کنند و نیز قوانین آسانی برای سرمایه‌گذاری در افغانستان وضع شده است. امنیت نیز تأمین است بنابراین سرمایه‌گذاران هراسی نداشته باشند».

پیش از این نیز وزارت انرژی و آب طالبان ازایجاد یک کمیته با هدف جلب و جذب سرمایه در بخش‌های آب و انرژی خبر داده بود.

باشگاه خبرنگاران جوانافغانستانافغانستان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با سفر به دوحه خواستار تقویت همکاری نظامی کشورش با قطر شد.

10 دقیقه پیش

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همزمان با روز درختکاری سه اصله نهال کاشتند و پس از آن با اشاره به انتخابات اخیر فرمودند: حضور مردم در انتخابات 11 اسفند یک جهاد بود.

12 دقیقه پیش

متخصصان حوزه سلامت تاکید می‌کنند که ایران هنوز جزو کشورهایی نیست که با سونامی سرطان مواجه شده باشد و با اصلاح سبک زندگی، تغذیه سالم و ورزش منظم می‌توان از ابتلا به نیمی از سرطان‌ها پیشگیری کرد.

11 دقیقه پیش

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس: جامعه ما همواره با تهدیدات بسیار زیادی از طرف مستکبرین جهان مواجه بوده است و ایستادگی و جهاد تبیین توسط خانواده‌های شهدا باطل‌السحر تهدیدات و توطئه‌های دشمن است.

12 دقیقه پیش

آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی اعلام کرد که اسرائیل کارمندان این آژانس را به بدترین شکل ممکن شکنجه کرده تا از آنها درباره همکاری با حماس اعتراف اجباری بگیرد.

12 دقیقه پیش

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های راهسازی در محورهای مختلف مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته 18 کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر 29 کیلومتری کنونی 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

10 دقیقه پیش

کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگاری) سال 1403 از امروز از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

11 دقیقه پیش

منوچهر والی زاده دوبلور معروف ایرانی روز گذشته به علت بیماری در بیمارستان بستری شده است.

9 دقیقه پیش

علی‌رغم اینکه جلسه علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی به‌دلیل غیبت تعداد زیادی از نمایندگان لغو شد، هیئت رئیسه تنها اسامی 62 نفر از آنها را اعلام کرد و عضو دیگر هیئت رئیسه نیز به خبرنگار تسنیم گفت که مابقی افراد مرخصی استعلاجی گرفته بودند.

11 دقیقه پیش

بیشتر...