ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

فقط هالند امباپه از اوسیمن بهتر هستند ورزش سه

فقط هالند و امباپه از اوسیمن بهتر هستند!

ویکتور اوسیمن، ستاره ناپولی، گل تساوی بخش تیمش را مقابل بارسلونا به ثمر رساند و زمینه ساز نتیجه 1-1 تیمش و امیدواری آن به بازی برگشت شد. و او اکنون برای گل‌های اخیر خانگی در لیگ قهرمانان اروپا پشت سر ارلینگ هالند و کیلیان امباپه قرار دارد.

فقط هالند و امباپه از اوسیمن بهتر هستند!

به گزارش "ورزش سه"، بلوگرانا در بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز چهارشنبه مقابل پارتنوپی پس از گل دقیقه 60 روبرت لواندوفسکی، 1-0 پیش افتاد.ناپولیدر راه شکست بود تا اینکه اوسیمن شرایط را تغییر داد.

این مهاجم در دقیقه 75 گلزنی کرد تا شرایط ناپولی را بهتر کند و به آنها امیدی برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی قبل از سفرشان به بارسلونا در 12 مارس بدهد. این اولین بازی اوسیمن از زمان اتمام رقابت های جام ملت های آفریقا با نیجریه بود.

1993672

به گزارش توتو مرکاتو وب، اوسیمن اکنون شش گل در لیگ قهرمانان اروپا برای ناپولی در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا به ثمر رسانده است که سومین رکورد برتر گل در ورزشگاه خانگی در دو فصل گذشته این لیگ است، تنها پس از هالند 12 گل وکیلیان امباپه9 گل.

علاوه بر این، گل مقابل بارسلونا باعث شد که مهاجم نیجریه ای با لورنزو اینسینیه در تعداد گل برای ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند به تساوی 10 برسد. او اکنون درست پشت سر دریس مرتنز قرار دارد که 11 گل به ثمر رساند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عارف آقاسی با دریافت چهارمین کارت زرد دیدار با نساجی را از دست داد.

2 ساعت پیش

سُر خوردن بدموقع ویرژیل فن‌دایک می‌توانست یاد و خاطره لغزش ‏تاریخی استیون جرارد را زنده کند که رابرتسون ناجی لیورپول و ‏کاپیتان تیمش شد.‏

2 ساعت پیش

با اعلام فدراسیون کشتی آمریکا، گیبل استیوسون سهمیه حضور در انتخابی المپیک را نخواهد داشت.

2 ساعت پیش

استقلال پس از گذشت فقط ۲۳ هفته، توانست پنجاهمین امتیاز خود در این فصل را کسب کند.

2 ساعت پیش

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، با حضور مجدد در ورزشگاه مارادونا با استقبال گسترده هواداران نتوانست احساساتش را بروز ندهد.

2 ساعت پیش

مارکا امروز گزارش داد که مسئولان بایرن در نهایت روی زین‌الدین زیدان برای جانشینی توماس توخل به جمع‌بندی رسیده‌اند و تماس‌ها با ایجنت او شروع شده است.

1 ساعت پیش

تیم فوتبال فاینورد در هفته سی‌ام لیگ برتر هلند در حضور علیرضا جهانبخش برابر سیتارد به برتری رسید.

1 ساعت پیش

لیورپول در حالی که همچنان از کریستال پالاس عقب است ستاره ‏جوانش کانر بردلی را به دلیل مصدومیت از دست داد. ‏

2 ساعت پیش

ویتور روکه یک فرصت دیگر برای نشان دادن ارزش‌هایش را از دست داد و نتوانست مقابل کادیز خوب بازی کند.

2 ساعت پیش

بیشتر...