شما نیوز |
۱ هفته پیش

بازدید وزیر نفت از غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس

بازدید وزیر نفت از غرفه گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس

به گزارش شمانیوز، در این بازدید که پیش از ظهر  شنبه انجام شد، مدیران ارشد گروه حضور داشتند و وزیر نفت در جریان آخرین برنامه‌ها و اقدامات گروه خلیج فارس به ویژه روند طرح‌های توسعه‌ای، تکمیل زنجیره ارزش و توسعه صنایع پایین دستی در دست اجرا در مناطق مختلف کشور قرار گرفت.

بعد از ظهر نیز دکتر علی عسکری همراه با وزیر نفت در بازدیدی که بیش از دو ساعت به طول انجامید از غرفه‌های سازندگان قطعات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی بازدید کرد.

در این بازدیدها، مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس با تاکید بر استفاده حداکثری از توان شرکت‌های تولیدکننده ایرانی برای اجرا و تکمیل طرح‌های این گروه و همچنین داخلی سازی در صنعت پتروشیمی، از  توسعه همکاری‌های این گروه بزرگ پتروشیمی با تولیدکنندگان داخلی استقبال کرد.

او تأکید کرد که درهای گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و تمامی شرکت‌های تابعه بر روی شرکت‌های ایرانی باز است و معتقدیم پیروزی در جنگ اقتصادی و توسعه صنعت پتروشیمی بدون تکیه بر دانش و توان شرکت‌های داخلی، شدنی نیست.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت گاز پالایش و پتروشیمی از ٢٣ تا ۲۶ اردیبهشت در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

در این نمایشگاه، ۱۲۰۰ شرکت داخلی، ۴۴ شرکت خارجی و ۲۳ دانشگاه و مرکز پژوهشی، بیش از صد شرکت دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها و پارک فناوری و شهرک‌های علمی تحقیقاتی شرکت دارند.

علاقمندان از ساعت ۹ تا ۱۶ برای آشنایی با دستاوردهای گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به سالن ۳۸B مراجعه کنند.

روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس

  • صنایع پتروشیمی خلیج فارس
  • صنایع پتروشیمی خلیج فارس
  • صنایع پتروشیمی خلیج فارس
  • صنایع پتروشیمی خلیج فارس
  • صنایع پتروشیمی خلیج فارس


#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تولیت آستان قدس رضوی در نخستین سفر رسمی خود در سال 1401 وارد شهرستان طبس شد.

9 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

8 ساعت پیش

پرونده اولین فصل از رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا با قهرمانی تیم فوتبال رم با غلبه بر یاران علیرضا جهانبخش در دیدار پایانی این مسابقات بسته شد.

8 ساعت پیش

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای تروریستی در مراز شریف را بر عهده گرفت.

6 ساعت پیش

تهران- رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهور، پیرامون نخستین پروژه تکثیر یوزپلنگ آسیایی در اسارت، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارائه کرد.

9 ساعت پیش

مشهد-مراسم تشییع پیکر مرحوم «حمیدرضا جعفری» از خادمان رسانه‌ای حرم مطهر رضوی در صحن کوثر برگزار شد.

9 ساعت پیش

معاون استاندار فارس گفت: دولت سیزدهم اهتمام جدی برای بهبود شرایط خدمت و زندگی فرهنگیان دارد و فرهنگیان نیز باید اجرای سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را مدنظر داشته باشند.

9 ساعت پیش

رییس مجلس یادآور شد: مجلس بر این اعتقاد است که باید خنثی سازی تحریم‌ها، راهبرد اصلی برای اقتصاد کشور باشد، به همین دلیل همّت اصلی مجلس توجه به این امر مهم است.

9 ساعت پیش

بیشتر...