خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

درخواست بایدن برای تصویب فوری بسته کمکی به اوکراین رژیم صهیونیستی ایسنا

درخواست بایدن برای تصویب فوری بسته کمکی به اوکراین و رژیم صهیونیستی

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه از مجلس نمایندگان این کشور خواست تا فورا در راستای تصویب بسته کمکی ۹۵.۳۴ میلیارد دلاری به اوکراین، رژیم صهیونیستی و تایوان اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، در پی تصویب بسته ۹۵.۳ میلیارد دلاری در سنای آمریکا برای کمک به اوکراین، رژیم صهیونیستی و تایوان، جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا در بیانیه‌ای در این باره گفت: اگر ما در برابر اشراری که به دنبال حمله یا سرکوب کشورهای همسایه هستند، نایستیم، امنیت ملی آمریکا با عواقبی حاد مواجه خواهد شد.

وی ادامه داد: مجلس نمایندگان هم باید فورا در این زمینه اقدام کند و این مصوبه را به میز بفرستند تا من نیز فورا آن را قانون کنم.

سنای آمریکا پس از ماه‌ها مذاکرات دشوار و در بحبوحه اختلافات سیاسی در حزب جمهوری‌خواه بر سر نقش ایالات متحده در خارج از کشور، بسته کمکی ۹۵.۳ میلیارد دلاری به اوکراین، رژیم صهیونیستی و تایوان را تصویب کرد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

منوچهر والی زاده دوبلور معروف ایرانی روز گذشته به علت بیماری در بیمارستان بستری شده است.

9 دقیقه پیش

کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگاری) سال 1403 از امروز از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

11 دقیقه پیش

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس: جامعه ما همواره با تهدیدات بسیار زیادی از طرف مستکبرین جهان مواجه بوده است و ایستادگی و جهاد تبیین توسط خانواده‌های شهدا باطل‌السحر تهدیدات و توطئه‌های دشمن است.

12 دقیقه پیش

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همزمان با روز درختکاری سه اصله نهال کاشتند و پس از آن با اشاره به انتخابات اخیر فرمودند: حضور مردم در انتخابات 11 اسفند یک جهاد بود.

12 دقیقه پیش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مازوت سوزی در نیروگاه شهید منتظری اصفهان در چند روز اخیر بر اساس تصمیمات ملی شروع و در نتیجه آلودگی هوای اصفهان تشدید شده است.

11 دقیقه پیش

رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با سفر به دوحه خواستار تقویت همکاری نظامی کشورش با قطر شد.

10 دقیقه پیش

فرمانده کل انتظامی با بیان اینکه جرایم رانندگی اکنون بازدارندگی ندارند، گفت: از دولت تقاضا داریم تا مبلغ تمامی جرائم رانندگی افزایش پیدا کند.

12 دقیقه پیش

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های راهسازی در محورهای مختلف مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته 18 کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر 29 کیلومتری کنونی 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

10 دقیقه پیش

متخصصان حوزه سلامت تاکید می‌کنند که ایران هنوز جزو کشورهایی نیست که با سونامی سرطان مواجه شده باشد و با اصلاح سبک زندگی، تغذیه سالم و ورزش منظم می‌توان از ابتلا به نیمی از سرطان‌ها پیشگیری کرد.

11 دقیقه پیش

بیشتر...