ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

بزرگترین بازار دست فروشان خاورمیانه در تهران افتتاح شد ایران آنلاین

بزرگترین بازار دست فروشان خاورمیانه در تهران افتتاح شد

به گزارش ایران آنلاین، سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از افتتاح فاز اول بازار خلازیر بزرگترین بازار دست فروشان خاورمیانه در تهران خبر داد و گفت: هزینه احداث ساماندهی این بازار ۱۰ میلیارد تومان اعلام شده است.

سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران روز پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از بازار خلازیر در جمع خبرنگاران گفت: این بازار در متراژ ۲۳ هزار متر و با ۵۱۰ غرفه در فاز اول به بهره برداری رسیده که البته فاز دوم آن نیز در آینده نزدیک با یک هزار غرفه به بهره برداری خواهد رسید.

سعید بیگی افزود: متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه بازار شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل مشخصات خود را ثبت نام کنند و در ادامه نیز غرفه در اختیار آنها قرار داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه این بازار از طریق مناقصه به یکی از پیمانکاران واگذار شده است ، افزود: حداکثر دریافت ماهیانه اجاره برای این بازار یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در ماه برای غرفه داران در نظر گرفته شده است.

سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به استقرار کانکس نیروی انتظامی و آتش نشانی در این بازار، گفت: یکی از اهداف ما این است که در آینده نزدیک این مجموعه را از طریق پلتفرم هوشمندسازی کنیم علاوه بر اینکه تاکید ما بر جلوگیری از ورود اجناس سرقتی به بازار است.

به گفته وی، این بازار از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت ۹ تا ۱۷ فعال است که اوج فعالیت دستفروشان این بازار در روز جمعه است.

بیگی هزینه احداث ساماندهی بازار خلازیر را ۱۰ میلیارد تومان اعلام کرد.


انتهای پیام/


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتقادات سعید عبدولی و پیشنهاد عبدالله روا برای این کشتی گیر را ببینید.

6 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران از جمع قرمزپوشان پرتغالی خداحافظی کرد.

6 ساعت پیش

محمدحسین زواری بازیکن فصل گذشته صنعت نفت آبادان رسما اسقلالی شد.

6 ساعت پیش

دزدانی که در ویلای رونالدو به اموال مارکو وراتی دستبرد زده بودند دستگیر شدند.

6 ساعت پیش

«حراج تهران» رویدادی که از یک سو دنبال کنندگان خاصی دارد و از سوی دیگر دایره افرادی که اخبار مرتبط با آن را پیگیری می‌کنند نیز خاص محسوب می‌شود. کافی است به نمایشگاه آثار این رویداد که از روز چهارشنبه ـ هشتم تیر ماه ـ شروع به کار کرده، سری بزنید تا منظورمان از خاص بودن دنبال کنندگان این رویداد را متوجه شوید.

6 ساعت پیش

آیتم طنز برنامه ویدیوچک در انتقاد از مستند پوگبا و مقایسه آن با فیلم های ایرانی را ببینید.

6 ساعت پیش

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

6 ساعت پیش

قرارداد ادامه همکاری سیدحسین حسینی شماره یک استقلال با این باشگاه رسماً امضا شد.

6 ساعت پیش

این ادعا در واقع بازنشر مجدد شایعه‌ای است که ۳سال قبل برای اولین بار بعد از تودیع سردار نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه در فضای مجازی و توسط رسانه‌های فارسی زبان خارجی مطرح شده بود.

6 ساعت پیش

بیشتر...