ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

نامجومطلق: ساپینتو می تواند نظر هواداران را جلب کند ورزش سه

کد خبر : 1830318 |02 تیر 1401 ساعت 11:29 |6.4K بازدید |1دیدگاه

او در تیم‌های خوب پرتغال مربیگری کرده است

نامجومطلق: ساپینتو می‌تواند نظر هواداران را جلب کند

پیشکسوت استقلال می‌گوید که اگر ساپینتو استقلال را قهرمان کند، آن زمان دیگر کسی به رکوردها اهمیتی نمی‌دهد.

به گزارش "ورزش سه"، مجید نامجومطلق بازیکن سابق استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره انتخاب ریکاردو ساپینتو به‌عنوان سرمربی جدید آبی‌های پایتخت گفت: زمانی‌که کارنامه ایشان را نگاه می‌کنید، در تیم‌های معتبری مانند اسپورتینگ و براگای پرتغال بوده و جزو مربیان خوبی بوده‌اند؛ حالا شاید به‌خاطر برخی مشکلات سال قبل در تیم موریرنسه نتایج خوبی نگرفته‌اند. ولی زمانی‌که به کارنامه ایشان نگاه می‌کنید، در تیم‌های خوب پرتغال مربیگری کرده است.

او ادامه داد: با توجه به اینکه سبک فوتبال پرتغال یک جورهایی به فوتبال ما می‌خورد، امیدوار هستم که این مربی در استقلال موفق شود. قطعا تداوم قهرمانی سخت‌تر از کسب قهرمانی است. به همین دلیل آقای ساپینتو باید سخت تلاش کند و سطح فوتبال استقلال را ارتقا دهد. رکوردهای سال گذشته کار را برای مربی بعدی سخت می‌کند ولی امیدوارم ایشان آنقدر خوب باشد که نظر هواداران را جلب کند.

وی در مورد صحبت‌های ساپینتو مبنی بر کسب 4 قهرمانی نیز گفت: امیدوارم که این‌گونه باشد و به حرفی که می‌زند، عمل کند. اکنون برای هواداران مهم‌تر از هر چیزی، تکرار قهرمانی است. قطعا این رکوردها تا سال‌ها جابه‌جا نمی‌شود. ولی اینکه این تیم قهرمان شود، رضایت هواداران را جلب می‌کند و کسی دنبال آمار و ارقام نمی‌رود. قهرمانی می‌تواند هم به خود آقای ساپینتو کمک کند و هم به هواداران که قهرمانی دیگری را ببینند.

نامجو‌مطلق در مورد اینکه برخی از پیشکسوتان اعتقاد دارند اگر اسکلت تیم حفظ شود، استقلال می‌تواند تیم قدرتمندتری نسبت به پرسپولیس داشته باشد، پاسخ داد: من اعتقاد دارم برای ساختن یک تیم خوب، باید در درجه اول شاکله اصلی را حفظ کرده و نقاط ضعف را تقویت کنید. استقلال سال قبل خیلی مقتدرانه و بدون شکست قهرمان شد. ولی اگر بخواهیم از دید کارشناسانه نگاه کنیم، ضعف‌هایی داشتیم که باید آن را ترمیم کنیم. استقلال امسال برای تکرار قهرمانی کار سختی خواهد داشت.

وی ادامه داد: فصل بعد شرایط به گونه‌ای خواهد بود که همه تیم‌ها مقابل استقلال برنامه خواهند داشت و به دنبال این هستند که سد راه موفقیت تیم شوند. این وظیفه کادرفنی و بازیکنان را سخت‌تر می‌کند. به نظر من شما باید تیمتان را قوی‌تر از فصل گذشته ببندید. باز هم تکرار می‌کنم که علی‌رغم قهرمانی در فصل قبل، در یکی دو پست نیاز به تقویت داریم.

استقلال
مجید نامجو مطلق
ریکاردو ساپینتو (سرمربی)
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی تیم فوتبال سپاهان صبح امروز وارد اصفهان شد.

7 ساعت پیش

هواداران الاهلی عربستان پس از سقوط تیمشان به دسته دوم لیگ عربستان، مدیران این باشگاه را برای خلاصی از شر عمر السومة ستاره سوری این تیم تحت فشار قرار می دهند.

7 ساعت پیش

سه بازیکن پرسپولیس غایب اولین تمرین در سال جدید بودند.

7 ساعت پیش

رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد که مقدمات برگزاری انتخابات فدراسیون دوچرخه سواری فراهم خواهخد شد.

7 ساعت پیش

آرتا منهاجی می‌گوید حمایت های صنایع استان کرمان از ورزش باعث شده تا این استان به قطب فوتبال کشور تبدیل شود.

7 ساعت پیش

فصل جدید بازی های لیگ برتر در حالی در دهه سوم مرداد ماه آغاز می شود که 6 تغییر روی نیمکت تیم های لیگ برتری خواهیم داشت.

7 ساعت پیش

ژوائو ده آندراده نتو خبرنگار برزیلی که به طور ویژه ای اخبار سری B این کشور را پوشش می دهد، معتقد است که شانس انتقال ژان کارلوس به ایران 99 درصد است.

7 ساعت پیش

محمد محبی که اینروزها بازگشتش به فوتبال ایران و حضور احتمالی در ترکیب تیم آبی سوژه رسانه های ورزشی شده تمرینات آماده سازی را با سانتاکلارا آغاز کرده است.

7 ساعت پیش

در تمرین روز گذشته سرخپوشان روی کیت سفیدرنگ تمرینی این تیم شماره نخورده بود بلکه از حروف استفاده شده بود.

7 ساعت پیش

بیشتر...