ورزش سه‌ |
5 روز پیش

اعتراف هشدار تن هاخ بعد از برد یونایتد ورزش سه

کد خبر : 1866807 |06 بهمن 1401 ساعت 08:13 |13.7K بازدید |0دیدگاه

تغییر سیستم حریف را پیش بینی نکرده بودیم:

اعتراف و هشدار تن‌هاخ بعد از برد یونایتد

سرمربی منچستریونایتد بعد از برد سه بر صفر تیمش مقابل ناتینگهام اعتراف کرد که تغییر غیرقابل پیش‌بینی حریف می‌رفت به تغییر نتیجه بیانجامد.

اعتراف و هشدار تن‌هاخ بعد از برد یونایتد

به گزارش "ورزش سه"،منچستریونایتدبازی نخست مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه را با پیروزی سه بر صفر در خانه ناتینگهام فارست به پایان رساند تا در بازی برگشت کار آسانی برای نهایی کردن صعود به فینال داشته باشد. اریک تن‌هاخ در پایان این دیدار از تسلط تیمش بر بازی راضی بود اما هشدار داد که نشانه های نگران کننده ای نیز وجود داشت.

او در مورد نمایش شاگردانش در بازی با ناتینگهام فارست گفت:" من از عملکرد تیم راضی هستم. ما در طول 90 دقیقه، کنترل بازی را در اختیار داشتیم. باید پیشرفت کنیم اما در کل فکر می کنم عملکرد خوبی داشتیم. بازی اول تمام شد و حالا یک دور دیگر باقی مانده است."

1795164

سرمربی یونایتد اعتراف کرد که در دقایقی از بازی تغییر سیستمی در تیم حریف به وجود آمد که آن‌ها پیش بینی‌اش نکرده بودند. او صادقانه گفت:" حریف یک تغییر سیستم غیرمنتظره داشت. ما این تغییر را پیش بینی نکرده بودیم و باعث شد تا در لحظاتی از بازی احتمال تغییر نتیجه به وجود بیاید. نباید چنین اتفاقی رخ بدهد و ما باید یاد بگیریم که به عنوان یک تیم در سطح بالا نباید چنین دقایقی را در بازی های خود داشته باشیم."

تن‌هاخ افزود:" ما تقریبا به تیم حریف اجازه دادیم که برای بازگشت به بازی تلاش کند؛ این در حالی بود که شروع خوبی داشتیم و کاملا برتری خود را به آنها دیکته کرده بودیم. ما باید از چنین اشتباهاتی اجتناب کنیم. در نیمه دوم با آرامش و خونسردی بیشتری بازی کردیم و عملکردمان خیلی بهتر بود."

1795165
منچستریونایتدمنچستریونایتد
اریک تن هاخاریک تن هاخ
جام اتحادیه انگلیسجام اتحادیه انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچستریونایتدمنچستریونایتد

مشاهده برنامه و نتایج منچستریونایتد، بازی بعدی منچستریونایتد و ویدئو خلاصه بازی های منچستریونایتد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...