خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

پیام تبریک بشار اسد به محمد بن زاید خبرآنلاین

پیام تبریک بشار اسد به محمد بن زاید

رئیس‌جمهور سوریه با ارسال پیامی به شیخ محمد بن زاید آل نهیان انتخاب وی به عنوان رئیس امارات را تبریک گفت.

به گزارشخبرآنلاین، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا، بشار اسد، رئیس جمهور سوریه امروز در پیامی به محمد بن زاید، رئیس جدید امارات گفت: اعتماد شورای عالی فدرال امارات به شما و انتخاب شما به آرای اتفاق به عنوان رئیس امارات متحده عربی را تبریک می‌گویم، موفقیت همیشگی شما را برای تکمیل مسیری که توسط شیخ زاید بن سلطان آل نهیان بنا نهاده شد، آرزومندم.

رئیس جمهور سوریه ادامه داد: شما طول سال‌های گذشته نقش مهمی در رسیدن کشور امارات به جایگاه پیشگام در سطح منطقه و جهان در عرصه‌های توسعه، اقتصاد و دانش ایفا کردید و توانستید از این جایگاه برای ایجاد روابط راهبردی با کشورهای جهان جهت تحقق منافع امارات و منطقه عربی استفاده نمایید.

بشار اسد افزود: برای ادامه کار با شما جهت تقویت روابط بین سوریه و امارات و تحکیم شراکت در تمامی عرصه‌ها با توجه به مشترکات و روابط و منافع مشترک دو ملت برادر امیدوار هستیم.

311311#‌اخبار_بین‌الملل منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

​به دنبال انتشار برخی خبرها در مورد شنیده شدن صدای "تیراندازی در میدان هفت تیر" تهران، مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.

4 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در حمایت از یحیی گل محمدی و مخالفت با کناره گیری سرمربی سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

توضیح مدیرعامل تراکتور درباره دلیل پر بودن ورزشگاه یادگار امام تبریز در دیدار مقابل پرسپولیس را ببینید.

3 ساعت پیش

نظر کارشناسان داوری درباره صحنه های حساس دیدار سپاهان اصفهان و شهرخودرو مشهد مقدس را ببینید.

2 ساعت پیش

صحبت های مدیرعامل پرسپولیس درباره حرف های سهرابی مدیرعامل تراکتور نسبت به مقصر بودن گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس در اتفاقات تلخ تبریز را ببینید.

4 ساعت پیش

فال روزانه همانطور که از نامش پیداست، هر روز تغییر می کند. با مطالعه فال روزانه از اتفاقات مهم پیش روی خود آگاه می شوید.

4 ساعت پیش

صحبت های فرهاد مجیدی در اولین کنفرانس خبری پس از کسب قهرمانی در لیگ برتر و کنایه به برنامه فوتبال برتر را ببینید.

2 ساعت پیش

باشگاه تراکتور تبریز با انتشار این تصاویر اعضای تیم پرسپولیس را عامل تحریک کننده هواداران برای شروع درگیری ها عنوان کرد.

4 ساعت پیش

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: «دولت نیازمند بحث کارشناسی فرابخشی برای اجرای مصوبه اعلامی افزایش حقوق بازنشستگان است»

4 ساعت پیش

بیشتر...