گلستان ما |
۱ هفته پیش

گلستان ما کمتر از یک درصد دانشجویان گلستان جذب واحدهای فناور شدند

به گزارش گلستان ما، حامد رضایی پیش از ظهر امروز در بیست و نهمین نشست تخصصی مدیران روابط عمومی دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه دو کشور اظهار کرد: در استان گلستان ۶۵ هزار دانشجو، دو هزار و ۶۰۰ هیئت علمی داریم و در استان ۳۱ هزار مقاله علمی دانشگاهی تولید شده است.

معاون فناوری پارک علم و فناوری گلستان  ادامه داد: به ازای هر ۵۰۰ دانشجو یک واحد فناور در سطح استان داریم و به ازای هر ۱۴۰ دانشجویی گلستان یک نفر در مجموعه پارک ها و واحد فناور مشغول به فعالیت هستند که کمتر از یک درصد دانشجویان است.

رضایی بیان کرد: باید بتوانیم به جامعه هدفی مو پارک های علم و فناوری را معرفی کنیم و جامعه هدف و ورودی های ما به پارک علم و فناوری باید فارغ التحصیلان دانشگاهی باشند و باید  به عنوان رابطان و پل هایی بین دانشگاه و صنعت پارک علم و فناوری به این دانشجویان معرفی شود.

وی افزود: بهترین حوزه ای که می توانیم فضای کسب و کار را به آن به صورت بهینه پیش برد پارک علم و فناوری و مراکز رشد است، فارغ التحصیلان دانشگاهی برای تاسیس شرکت بدون هیچ تجربه ای وارد این عرصه می شوند و ما می توانیم در پارک ها برای راه اندازی کسب و کار دوره توانمندسازی را به وجود بیاوریم.

این مقام مسئول به ارزش افزوده شرکت های دانش بنیان اشاره کرد و گفت: هر قضاوتی که از سازمان می شود نتیجه عملکرد روابط عمومی ها است و می توانیم از این طریق روابط عمومی های سازمان ها را ارزیابی کرد و از آنجا که روابط عمومی پل ارتباطی بین سازمان و جامعه به شمار می روند باید بتوانیم امکانات و تجهیزات لازم را در اختیار روابط عمومی قرار دهیم.

رضایی تاکید کرد: روابط عمومی نقش بحران ستیزی نیز باید داشته باشند و باید در دوره هایی که تغییر و تحول مدیریت به وجود می آورد به جایگاه روابط عمومی توچه شود.

انتهای پیام/#‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با نظر فرهاد مجیدی استقلال به صورت پنهانی آماده دیدار با ذوب‌آهن شد.

یک ربع پیش

نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت، گفت: وحدت امت اسلامی راه مقابله با دشمنان است و باید همه برای وحدت در امت اسلامی تلاش کنیم.

یک ربع پیش

هواداران پرسپولیس به شدت به عوامل سریال خسوف به دلیل استفاده از لفظ بد علیه سرخ‌ها، حمله کردند.

نیم ساعت پیش

هواداران استقلال به دلیل اظهارات محرم نوید کیا به سرمربی سپاهان حمله کردند.

نیم ساعت پیش

هواداران پرسپولیس در فضای مجازی خواستار پیگیری حق استفاده از تبلیغات محیطی این باشگاه توسط مجید صدری شدند.

نیم ساعت پیش

با انتشار جزئیات جدیدتر از نحوه فعالیت عوامل موساد در ترکیه در رسانه‌های این کشور، نایب رئیس پیشین موساد ضمن «مبالغه آمیز» خواندن این گزارش‌ها، مدعی شد که آنکارا در این خصوص «اغراق» می‌کند.

نیم ساعت پیش

مقدمات حضور رودی ژستد در استقلال فراهم شده و اگر مشکل خاصی ایجاد نشود او بعد از بازی با ذوب آهن با باشگاه استقلال قرارداد خواهد بست.

نیم ساعت پیش

هندوستان-مقامات مسئول هندی اعلام کردند: جلسه‌ای را برای بررسی روند ثبت نام و اعزام زائران سرزمین وحی در موسم حج 2022 برگزار می‌کنند.

نیم ساعت پیش

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به شدت به برگزاری دیدار نفت مسجد سلیمان - سپاهان در اهواز اعتراض کرد.

نیم ساعت پیش

تولیت آستان قدس رضوی توجه ویژه رسول گرامی اسلام به مردم را یکی از ویژگی‌های شخصیتی بارز ایشان برشمرد و گفت: هر که نسبت به درد و رنج مردم بی تفاوت نباشد، از غم و درد آنان آزرده خاطر شود و کاری برای مردم انجام دهد، به سیره و رفتار پیامبر(ص) نزدیکتر است.

نیم ساعت پیش

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد هواداران مطمئن باشند که باشگاه از حق و حقوق پرسپولیس دفاع خواهد کرد.

نیم ساعت پیش

شست مشترک مدیران باشگاه استقلال و مسئولین سازمان لیگ با حضور معاون وزیر و ورزش جوانان پیرامون تبلیغات محیطى در استادیوم آزادى برگزار و مقرر شد این موضوع با مصوبه هیات رییسه سازمان لیگ حل و فصل شود.

نیم ساعت پیش

رییس جمهوری تکمیل و راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات را یک ضرورت دانست و به مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستور داد راهبری تکمیل شبکه ملی اطلاعات را با جدیت پیگیری کنند.

1 ساعت پیش

سازمان لیگ فوتبال ادعای استقلال درباره توافق با این سازمان درباره تبلیغات محیطی را رد کرد.

1 ساعت پیش

وزیر ورزش گفت:درب مجموعه بزرگ آزادی به روی آحاد مردم عزیزمان باز شده و جاده تندرستی این مجموعه در هفته تربیت بدنی افتتاح و در اختیار عموم علاقه مندان قرار گرفته است.

1 ساعت پیش

بیشتر...