ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

هواداران تیم نایب قهرمان یحیی را تشویق می کنند ورزش سه

کد خبر : 1825740 |02 خرداد 1401 ساعت 11:07 |5,390 بازدید |9دیدگاه

بیش از ۲۳هزار بلیت فروخته نشده

هواداران تیم نایب قهرمان یحیی را تشویق می‌کنند؟

سرخ‌ها درحالی آخرین میزبانی خود در لیگ بیست و یکم را تجربه خواهند کرد که برخلاف شش فصل گذشته این تیم در کورس قهرمانی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس-شهرخودرو، آخرین دیداری است که سرخ‌ها در این فصل پر فراز و نشیب میزبان هستند و هواداران این تیم که در ابتدای فصل به دلیل شرایط کرونایی از حضور در ورزشگاه‌ها محروم بوده‌اند می‌توانند آخرین میزبانی تیم محبوب خود را از سکوها دنبال کنند.

البته اگر پرسپولیس فاصله کمی تا صدر جدول داشت و هنوز در کورس قهرمانی باقی‌مانده بود احتمالا الان خبر پرشدن ظرفیت سکوها منتشر می‌شد، اما سرخ‌ها برخلاف شش فصل گذشته در کورس قهرمانی نیستند و باید برای کسب عنوان نایب قهرمانی تلاش کنند.

بلیت فروشی مسابقه پرسپولیس و شهرخودرو از شب گذشته آغاز شد و تا این لحظه حدود ۲۳ هزار بلیت بازی فروش نرفته است. البته هنوز ساعات زیادی تا پایان بلیت فروشی باقی‌مانده و احتمال پر شدن سکوها نیز وجود دارد.


پرسپولیس آخرین بار در فصل ۹۵-۹۴ در هفته آخر نایب قهرمان شد و آن روز صدهزار پرسپولیسی خود را به ورزشگاه رساندند و با از دست رفتن قهرمانی نیز دست از تشویق تیم محبوب خود دست نکشیدند و پس از آن قرمزها پنج قهرمانی متوالی را تجربه کردند.


تفاوت بزرگ نایب قهرمانی لیگ پانزدهم برانکو فارغ از سبک بازی و قهرمان نشدن به علت تفاضل گل این بود که سرخ‌ها حدود یک دهه از جام قهرمانی لیگ برتر دور بودند و درحالی که تشنه قهرمانی بودند دوم شدند اما یحیی امسال در شرایطی برای نایب قهرمانی تلاش می‌کند که تیمش قهرمانی‌های متوالی را تجربه کرده است. باید دید پرسپولیس یحیی گل‌محمدی که برای نایب قهرمانی تلاش می‌کند همانند تیم برانکو مورد تشویق و حمایت قرار می‌گیرد یا خیر.

پرسپولیس
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علیرضا فیروزجا پس از هشت بازی ناموفق، بالاخره اولین پیروزی خود را در مسابقات کاندیداها ثبت کرد.

13 ساعت پیش

علی دایی با بیان اینکه برای نتیجه گیری در جام جهانی نباید دچار توهم شویم، حضورش در تیم ملی به جای «اسکوچیچ» را رد کرد و گفت: چند بار وزارت ورزش به من پیشنهاد شد ولی خودم نخواستم وزیر شوم.

12 ساعت پیش

رسانه اماراتی از علاقه مندی سرمربی ایرانی اتحاد کلباء برای جذب مهاجم استقلال خبر داد.

13 ساعت پیش

خبرورزشی نوشت: قرار است امشب جلسه مهمی بین مصطفی آجورلو و وریا غفوری در باشگاه استقلال برگزار شود.

12 ساعت پیش

ایشیکاوا که با دریافت‌ها و سرویس‌هایش همه حریفان را کلافه کرده به عنوان MVP هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال شناخته شد.

13 ساعت پیش

به نظر می‌رسد که این پنجره نقل و انتقالاتی از اهمیت خاصی برای بارسلونا برخوردار است.

13 ساعت پیش

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با ابراز خرسندی از حضور دارنده 3 مدال المپیک در رأس فدراسیون تکواندو ایران از افزایش همکاری های دو جانبه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

13 ساعت پیش

مدیرعامل پرسپولیس از انتشار قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم در سامانه کدال خبر داد.

13 ساعت پیش

تیم های دسته اولی می خواهند درخواستی را به صورت رسمی به سازمان لیگ ارایه دهند که تعداد تیم های صعود کننده از لیگ یک به لیگ برتر افزایش پیدا کند.

13 ساعت پیش

بیشتر...