خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

رضایی منش: آزاد کاران ناشنوا در حد توان کشتی نگرفتند ایسنا

مربی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان گفت: تلاش ما کسب عنوان اولی در بازیهای المپیک برزیل بود، اما متاسفانه کشتی گیران در حد توان ظاهر نشدند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، علیرضا رضایی منش پس از کسب یک مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز در بیست و چهارمین دوره بازیهای المپیک ناشنوایان در کشتی آزاد، اظهار کرد: برای کسب عنوان اولی در بازیهای المپیک ناشنوایان شرکت کرده بودیم که متاسفانه برخی کشتی گیران به دلیل اشتباهاتی که در مرحله فینال داشتند، ۲ مدال طلا خود را از دست دادیم و در رده بندی تیمی در جایگاه دوم قرار گرفتیم.

وی گفت: قهرمانی حق کشتی آزاد ناشنوایان بود، اما متاسفانه شرایط قهرمانی فراهم نشد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان اضافه کرد: کادر فنی ۶ ماه به طور پی در پی با این تیم کار کرده بود، اما کشتی گیران در مرحله فینال در حد توان ظاهر نشدند و کشتی های خوبی را نگرفتند.
رضایی منش در پایان خاطرنشان کرد: پیش بینی ما کسب ۳ مدال طلا بود که تنها موفق به کسب یک مدال طلا در آزاد شدیم. اگر کشتی گیران در حد توان خود کشتی می گرفتند، به جای دومی در رده بندی تیمی باید در جایگاه نخست قرار می گرفتیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دو بازیکن سابق پرسپولیس در آستانه بازگشت به این تیم قرار دارند.

1 ساعت پیش

قیمت آپارتمان در مناطق ۲۲ گانه تهران پنجم خرداد ۱۴۰۱ را در ادامه بخوانید.

2 ساعت پیش

وقتی وزارت بهداشت به صورت شفاف و دقیق اطلاع رسانی نکند شبهات، شایعات و اخبار نادرست ذهن جامعه را منحرف کرده و یا موجب تشویش و ترس مردم خواهد شد.

نیم ساعت پیش

لازم است ذیل این کنوانسیون یک صندوق ایجاد شود که کمک‌های بین‌المللی و منطقه‌ای به آن واریز شده و هر چه سریعتر از محل این صندوق مبارزه با پدیده ریزگردها و بیابان‌زایی هماهنگ‌تر و سریعتر انجام شود.

1 ساعت پیش

دانشمندان می گویند قرار گرفتن طولانی در معرض آلاینده ازن به طور خاص خطر مرگ ناشی از کووید-۱۹ را افزایش می دهد.

2 ساعت پیش

برگر کینگ محبوب ترین گزینه ها در ویار زنان باردار را به ۹ همبرگر خارق العاده و بسیار متفاوت تبدیل کرده است.

1 ساعت پیش

 کولبا گفت :‌ ما به ناتو به چشم یک نهاد متحد که عملا یک گوشه ایستاده و کاری نمی‌کند، نگاه می‌کنیم.

1 ساعت پیش

بعد از جدایی مهدی قایدی از استقلال کمتر کسی فکر می کرد که امیرحسین حسین زاده بتواند جای خالی باشوی کوچک را در ترکیب آبی ها پر کند اما حرکات انفجاری حسین زاده در طول لیگ بیست و یکم خیلی ها را به یاد مهدی قایدی می انداخت و ستاره ریز نقش آبی ها هرگز اجازه نداد جای خالی باشوی کوچک احساس شود.

1 ساعت پیش

برخی از هموطنان همچنان اقدام به ارائه وکالت‌نامه برای نقل و انتقال خودرو می‌کنند و بارها دیده شده است که خریدار ماه‌ها با گذشت زمان اعتبار وکالت‌نامه، اقدام به تعویض پلاک نکرده و فروشنده نیز بی‌خبر از ماجرا است!

1 ساعت پیش

بیشتر...