ورزش سه‌ |
۳ هفته پیش

دولتخواه: هند ها مثل امیر توکلیان کشتی می گرفتند ورزش سه

کد خبر : 1872521 |07 اسفند 1401 ساعت 08:20 |4.1K بازدید |0دیدگاه

دولتخواه: هند‌ی‌ها مثل امیر توکلیان کشتی می‌گرفتند

سرپرست تیم کشتی ارمنستان گفت تیم هند که با آنها در مرحله مقدماتی مسابقات باشگاه‌های جهان مسابقه داده، شبیه ایرانی‌ها مبارزه کرده است.

دولتخواه: هند‌ی‌ها مثل امیر توکلیان کشتی می‌گرفتند

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، علی دولتخواه درخصوص سطح کیفی مسابقات کشتی آزاد باشگاه‌های جهان اظهار داشت: روس‌ها تیم خوبی را آورده بودند. تورنمنت همین است و نمی‌شود از آن توقع مسابقات قهرمانی جهان را داشت. همین که کشتی‌گیران‌مان محک خوردند، اتفاق خوبی بود.

وی با اشاره به تیم هند در این رقابت‌ها که هدایتش را امیر توکلیان نایب‌قهرمان پیشین کشتی جهان و مربی سابق تیم ملی برعهده داشت، تصریح کرد: توکلیان کشتی‌گیران خودش را آورده بود. دو ماه پیش با آنها اردوی مشترک داشتیم. یک نکته جالب در بیشتر کشتی‌گیران هندی این بود که گویی خود توکلیان داشت کشتی می‌گرفت، به آنها کشتی ایرانی را خوب یاد داده بود و ثابت کرد علاوه بر اینکه خودش کشتی‌گیر خوبی بود؛ در تیم ملی هم یکی از مربیان باکیفیت بود و به عنوان مربی سازنده هم نقش اثرگذاری دارد.

دولتخواه تأکید کرد: مسئله مهم این است که امیر توکلیان به مازندران هند نرفته که وفور کشتی‌گیر است، به سیستان و بلوچستان این کشور رفته که سخت کشتی‌گیر پیدا می‌شود. بنگلور جایی نیست که به راحتی بشود کشتی‌گیر پیدا کرد. او قبلاً سابقه مربیگری در لیگ را هم داشت و اینجا در مسابقات باشگاه‌های جهان هم تیمش سوم شد.

سرپرست تیم ارمنستان درباره اینکه آیا تیم کشتی فرنگی این کشور نیز در صورت برگزاری مسابقات باشگاه‌های جهان در این رقابت‌ها شرکت خواهد کرد، گفت: پیش از این که قرار بر شرکت بود، اما حالا ظاهراً برگزاری مسابقات کشتی فرنگی در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

کشتیکشتی
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...