بیتوته |
1 سال پیش

بیوگرافی عکس های حمید محمدی مجری تلویزیون رادیوعکس های حمید محمدی, حمید محمدی گوینده, حمید محمدی مجری و همسرش

حمید محمدی مجری

زندگی نامهحمید محمدی مجری جوان تلویزیون

حمید محمدییکی از ارزنده ترین مجریان و گویندگان رادیو تلویزیون جمهوری اسلامی ایران است. وی در 12 بهمن سال 1362 در کرج متولد شده است و در حال حاضر نیز در منطقه ی دولت آباد کرج، ساکن هستند.

چکیده ای از بیوگرافی حمید محمدی:

نام : محمدی در فوتبال ۱۲۰

متولد:۱۲ بهمن ۱۳۶۲کرج

محل زندگی: کرج

ملیت : ایرانی

تحصیلات: لیسانس مکانیک

پیشه :مجری، گوینده خبر ورزشی

سال‌های فعالیت: ۱۳۸۲ تا کنون

بیوگرافی حمید محمدی

حمید محمدییکی از ارزنده ترین مجریان و گویندگان رادیو تلویزیون جمهوری اسلامی ایران است. وی در 12 بهمن سال 1362 در کرج متولد شده است و در حال حاضر نیز در منطقه ی دولت آباد کرج، ساکن هستند. او می گوید: با اینکه محل کارم در تهران است و هر روز باید مسیر کرج به تهران را طی کنم اما علاقه ی زیادم به کرج سبب شده، سختی مسیر کرج به تهران را تحمل کنم اما این شهر را ترک نکنم.

به گفته ی خودش، متولد کرج اما دارای اصالت یزدی است. پدر او اصالتا یزدی و مادرش با اینکه متولد کرج است اما اصالت یزدی دارد. اگر از او در مورد خصوصیات و ویژگی های رفتاری اش بپرسید می گوید یک آدم بیش فعال، زود باور و احساساتی است. وی تمام خصوصیات و خلقیات رفتاری دهه ی شصتی ها را دارد.

حمید محمدی فارغ التحصیل کارشناسی رشته ی مکانیک است و در کنار شغل معلمی، به گویندگی و اجرا در رادیو و تلویزیون هم می پردازد. در حال حاضر او مجری یکی از پربیننده ترین برنامه های ورزشی تلویزیون، یعنی فوتبال 120 است. علاوه بر این، وی در عرصه ی خبرنگاری ورزشی هم فعالیت دارد. او متاهل و دارای یک فرزند دختر به نام یلدا است.

از دیگر خصوصیات و علاقه مندی های او، ادبیات، موسیقی، طنز، فیلم، فوتبال و ... می باشد. او سال ها است که در بخش ورزشی رسانه ی ملی، از گویندگی خبر ورزشی تا گزارش گری برای برنامه های ورزشی به ویژه برنامه ی 90، مشغول به کار است.

تحصیلات حمید محمدی, حمید محمدی, بیوگرافی حمید محمدی

بیوگرافی حمید محمدی

پدر فوتبالیحمید محمدی

بدون شک یکی از مهم ترین دلایلی علاقه مند شدن حمید محمدی به ورزش و برنامه های ورزشی، داشتن پدر فوتبالی است. به گفته ی خودش، پدرم از بازکنان تیم تاج بود و من هم فقط برای کل کل با پدرم، پرسپولیسی شدم و این علاقه به فوتبال، از همان دوران کودکی در من به وجود آمد.

تحصیلحمید محمدیدر رشته مکانیک

وی عاشق رشته ی مکانیک بود و در زمان انتخاب رشته، رشته ی مکانیک را انتخاب کرد و خوشبختانه در همین رشته و دانشگاه شاهرود، قبول شدم. همزمان با قبولی در این دانشگاه، در دانشگاه آزاد کرج نیز با رتبه ی 13 در رشته ی مهندسی مکانیک پذیرفته شدم که دانشگاه کرج را برای ادامه ی تحصیل انتخاب کردم.

ورودحمید محمدیبه عرصه رادیو چگونه بود؟

حمید محمدی: ورود من به دانشگاه در سال 1382 اتفاق افتاد و از آنجایی که من تمایل داشتم شهریه ی دانشگاهم را خودم بپردازم به رادیو مرکز کرج رفتم و آنجا تست دادم و خوشبختانه هم قبول شدم و در همانجا مشغول به کار شدم.

وی در ابتدا کار خود را با اجرای برنامه های اجتماعی و طنز در رادیو شروع کرد و در حال حاضر، وی به عنوان مجری – بازیگر مشغول اجرای برنامه ی لنگ ظهر، در رادیو جوان می باشد. علاوه بر این، وی مجری برنامه ی راهکار هم می باشد.

حمید محمدی مجری, زندگی نامه حمید محمدی, حمید محمدی و همسرش

حمید محمدی

چگونگی ورودحمید محمدیبه عرصه تلویزیون

یک سال پس از ورود به عرصه ی رادیو یعنی در سال 1383، روزنامه ی جام جمع، برای جذب گوینده ی خبر، فراخوان داد. به گفته ی خودش، اصلا علاقه مند به گویندگی اخبار نبودم و کار اجرا را دوست داشتم. اما فرم را پر کردم و تست دادم و در نهایت، قبول شدم.

وی در نهایت در سال 1384 به عنوان گوینده ی خبر ورزشی، وارد تلویزیون شد و در بخش های مختلف به اجرای خبر ورزشی پرداخت. علاوه بر این، وی چندین بار هم به عنوان میزبان یا مجری گفتگوی ویژه ی خبری، در شبکه ی دو، به اجرا پرداخت. البته به گفته ی خودش، چون این دو سوژه ی گفتگوی ویژه ی خبری شبکه ی دو، ورزشی بود اجرای آن به من پیشنهاد شد.

بیوگرافی حمید محمدی, حمید محمدی مجری, زندگی نامه حمید محمدی

حمید محمدی و همسرش

ورود حمید محمدی به برنامه 90

پس از اینکه وی در بخش های مختلف به گویندگی خبرهای ورزشی پرداخت در سال 1385، صدای او به عنوان نریتور در معروف ترین برنامه ی ورزشی رسانه ی ملی یعنی 90 شنیده شد. اعزام مزدک میرزایی به بازی های آسیایی سبب شد که حمید محمدی به جای مزدک میرزایی، توسط عادل فردوسی پور به برنامه ی 90 دعوت شود تا گویندگی آیتم های مختلف این برنامه را بر عهده بگیرد.

حضور در همان 2 برنامه ی 90 کافی بود تا وی استعداد خود در این زمینه را شکوفا کند به گونه ای که عادل فردوسی پور از اجرا و عملکرد او بسیار راضی بود و در نهایت سبب شد که وی کار خود را در برنامه ی 90، ادامه دهد.

او همکاری خود با عادل فردوسی پور را ادامه داد و به عنوان مجری در سری اول و دوم برنامه ی ورزشی فوتبال 120 که در شبکه ی ورزش پخش می شد به اجرا پرداخت. در حال حاضر حمید محمدی بیشتر در بخش های خبری و ورزشی شبکه ی 3 مشغول به کار است.

عکس های حمید محمدی, حمید محمدی گوینده, حمید محمدی مجری و همسرش

حمید محمدی مجری تلویزیون و رادیو

ازدواج و همسر حمید محمدی

او متاهل است و چندین سال است با خانم مریم ولدی ازدواج کرده است. به گفته ی خودش، ما همسایه بودیم و ازدواج ما کاملا سنتی بود و در حال حاضر یک دختر به نام یلدا داریم.

گزارشگران مورد علاقه حمید محمدی

اول از همه عادل فردوسی پور و سپس مزدک میرزایی و جواد خیابانی

علاقهحمید محمدیبه بازیگری

یکی از مهم ترین علاقه مندی های حمید محمدی، بازیگری است. او می گوید از دوران کودکی، بسیار علاقه داشتم بازیگر و یا خواننده شوم ولی می بینید که هیچکدام نشد. بعدها خودم متوجه شدم که نه در زمینه ی بازیگری و نه خوانندگی استعداد ندارم و به همین دلیل تصمیم گرفتم گویندگی و کار اجرا را ادامه دهم.

حمید محمدی مجری, زندگی نامه حمید محمدی, حمید محمدی و همسرش

تصاویر حمید محمدی

علاقه حمید محمدیبه مطالعه

مطالعه از دیگر کارهای مورد علاقه ی حمید محمدی است. این علاقه از دوران دبستان با او همراه بوده است. به گفته ی خودش، از دوران دبستان، عاشق مطالعه بودم. به گونه ای که در آن دوره می رفتم و مجله های رشد و کتاب های علمی می خریدم و مطالعه می کرد.

علاقه مند شدن به ادبیات، در دوران راهنمایی و دبیرستان در من به وجود آمد و در این دوره، اغلب، کتاب های ادبیات داستانی، مطالعه می کردم. علاقه ی من به کتاب و مطالعه به قدری است که اگر به یک نمایشگاه کتاب بروم بدون شک با یک بغل کتاب، برمی گردم.

 تحصیلات حمید محمدی, حمید محمدی, بیوگرافی حمید محمدی

عکس حمید محمدی و عادل فردوسی پور

عکس حمید محمدی, تحصیلات حمید محمدی, حمید محمدی

عکس حمید محمدی و سروش صحت

حمید محمدی گوینده, حمید محمدی مجری و همسرش, عکس حمید محمدی

حمید محمدی مجری جوان تلویزیون

حمید محمدی, بیوگرافی حمید محمدی, حمید محمدی مجری

حمید محمدی گوینده رادیو

گردآوری :بخشفرهنگ و هنر بیتوته#‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با حمیدالدین ،حمیدالدّینِ بلخی، عالم و دانشمند فرهیختۀ بلخی،زندگی‌نامه حمیدالدّینِ بلخی، عمر ابن‌محمود حمیدالدین بلخی،قاضی‌القضات،لقب حمیدالدّینِ بلخی،مقامات حمیدی،آثارحمیدالدّینِ بلخی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با داریوش مهرجویی،فیلم‌ساز ایرانی،سینما ایران،آثار داریوش مهرجویی،بیوگرافی داریوش مهرجویی،سینمای موج نو،فیلم گاو،فیلم سنتوری ،جشنواره‌های فیلم داریوش مهرجویی ،فیلم‌های ممنوع‌التصویرداریوش مهرجویی،فیلم‌های توقیف شده داریوش مهرجویی،جایزه شوالیه ادب و هنرداریوش مهرجویی،مهرجویی و سینمای ایران،فیلم‌سازان برجسته ایرانی،مهرجویی و موسیقی،داریوش مهرجویی و ترجمه کتاب‌ها،انتقادات به سیاست‌ها در آثار داریوش مهرجویی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

3 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با محسن شریفیان گروه موسیقی لیان،موسیقی نوازندگی نی‌انبان،موسیقی بومی ایران،نی‌انبان الکترونیک،آلبوم‌های محسن شریفیان،زندگی‌نامه محسن شریفیان،اهل زمین؛ موسیقی و اوهام در جزیره خارگ،مردم‌شناسی و موسیقی نوار ساحلی شیبکوه،کتاب‌های محسن شریفیان،آثار موسیقی محسن شریفیان،نی‌انبان ایرانی،تحصیلات محسن شریفیان،اجراهای خارجی محسن شریفیان،کنسرت‌های محسن شریفیان،جشنواره موسیقی فجر،محسن شریفیان در دادگاه فرهنگ و رسانه،لیانا شریفیان،نوای نواحی،سازهای تخصصی موسیقی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با هومر،ایلیاد،ادیسه،شاعر یونانی،ادبیات یونان باستان،قهرمانی،اسطوره‌ها،موسیقی هومری،اثرات فرهنگی،تأثیر هومر در ادبیات و هنر،مسابقه هومر و هزیود،نقد اثر هومر،تاریخچه نسخه‌های هومر،اشعار حماسی،نویسندگان باستان،شاعران ادبیات یونان،معتبرترین نویسندگان تاریخ به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با خاقانی شعر،دیوان خاقانی،خاقانی زندگی‌نامه،شاعر خاقانی،خاقانی اشعار،خاقانی و ادبیات فارسی،تأثیر خاقانی در شعر فارسی،خاقانی و فلسفه،خاقانی و عرفان،مولوی و خاقانی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با سوزنی سمرقندی،شاعران هجاگو،اشعار سوزنی سمرقندی،شعر فارسی قرن ششم هجری،هزلیات سوزنی سمرقندی،شاعران ایرانی قرن ششم هجری،اندیشه‌های سوزنی سمرقندی،شعر هجوگو،ادبیات ایران در دوران سلجوقیان،اندیشه‌های اجتماعی در شعر سوزنی سمرقندی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

1 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با علی عظیمی ، بیوگرافی علی عظیمی ، عکس های علی عظیمی ، تصاویر علی عظیمی ، علی عظیمی آهنگساز ، زندگی نامه علی عظیمی ، پیش درآمد علی عظیمی ، آهنگ علی عظیمی ، علی عظیمی خواننده ، علی عظیمی و همسرش ، همسر علی عظیمی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه بابیوگرافی گروه ایتیز،اعضای ATEEZ،پروفایل ATEEZ،حقایق ATEEZ،اولین بازی ATEEZ،جوایز ATEEZ،آهنگ های ATEEZ،ATEEZگروه ،فن ATEEZ،تور ATEEZ،کی پاپ،گروه پسر،موسیقی کره جنوبی،سرگرمی،فرهنگ پاپ سبک موسیقی ایتیز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

4 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه باعرفان طهماسبی زندگی نامه عرفان طهماسبی،آثار موسیقی عرفان طهماسبی،بیوگرافی خواننده،عرفان طهماسبی ،آهنگسازی و خوانندگی عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی و موسیقی محلی، تجربه‌های هنری عرفان طهماسبی، عرفان طهماسبی در برنامه عصر جدید، کنسرت‌ها و حضور روی صحنه عرفان طهماسبی، موسیقی ایران و عرفان طهماسبی، شاهنامه‌خوانی عرفان طهماسبی، تأثیرات فرهنگی در موسیقی عرفان طهماسبی،تجربه‌های تئاتری عرفان طهماسبی،اهنگ‌های جدید عرفان طهماسبی،هنرمندان موسیقی محلی ایران و عرفان طهماسبی، به سایت بیتوته مراجعه کنید.

2 ماه پیش

بیشتر...