شما نیوز |
۱ هفته پیش

فوراً درباره فرهاد مجیدی تصمیم می گیریم

فوراً درباره فرهاد مجیدی تصمیم می‌گیریم
آنچه دیگران می خوانند:
  • قیمت پراید صعودی شد | جدول قیمت پراید 24 شهریور

  • فال روزانه پنجشنبه 25 شهریور + فال حافظ

  • اولین مصاحبه جنجالی بیاینا محمودی بعد از پایان گاندو | ماجرای حجاب شارلوت و زنده بودن محمد

  • عکس لورفته از شارلوت سریال گاندو در کنار همسر واقعی اش | مصاحبه جنجالی با شارلوت

  • عکس لورفته از شارلوت سریال گاندو در کنار همسر واقعی اش | مصاحبه جنجالی با شارلوت

    عکس لورفته از شارلوت سریال گاندو در کنار همسر واقعی اش | مصاحبه جنجالی با شارلوت

به گزارش شمانیوز: هواداران استقلال از ادامه ناکامی‌ها ناراحت هستند و منتظر تصمیم گیری دربارهفرهاد مجیدیهستند. در اولین جلسه هیئت مدیره باشگاه درباره ادامه یا عدم همکاری با فرهاد مجیدیتصمیم گیری خواهد شد. تا در خصوص حضورفرهاد مجیدیتصمیم گیری شود.

علی اصغر ملکیان درباره حذف تیم فوتبال استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، بحث ادامه همکاری با فرهاد مجیدی و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

وظیفه‌مان این بود که برای سفر استقلال به دبی بهترین شرایط را فراهم کنیم، اما اینکه برخی‌ها خلاف واقع را منعکس می‌کنند، مشخص است دنبال فرافکنی، جوسازی و شانتاژ بازی هستند. تیم را 8 روز مانده به بازی با الهلال به دبی فرستادیم، گفتند در دربی بازی تدارکاتی داریم، گفتیم اشکالی ندارد و زود بروند. تیم را با پرواز چارتر و از طریق CIP فرستادیم. گابریله پین را در سخت‌ترین شرایط کاری کردیم از ایتالیا مستقیم به دبی بیاید و در بدترین شرایط قراردادش را نهایی کردیم. یکی از شرایط پین این بود که 30 درصد از قراردادش را دریافت کند که بلافاصله پولش را پرداخت کردیم. نشستن پین روی نیمکت استقلال هم داستان داشت و فدراسیون از ما ضمانت نامه بانکی می‌خواست که الحمدالله انجام شد. اتفاق بزرگی بود که ایشان بتواند روی نیمکت استقلال در بازی با الهلال حضور داشته باشد. فرهاد مجیدی این مربی را قبول داشت و از لحاظ فنی مربی خوبی است.

* گابریله پین را در سخت‌ترین شرایط، کاری کردیم از ایتالیا مستقیم به دبی بیاید و در بدترین شرایط قراردادش را نهایی کردیم. یکی از شرایط پین این بود که ۳۰ درصد از قراردادش را دریافت کند که بلافاصله پولش را پرداخت کردیم. نشستن پین روی نیمکت استقلال هم داستان داشت و فدراسیون از ما ضمانت نامه بانکی می‌خواست که الحمدالله انجام شد. اتفاق بزرگی بود که ایشان بتواند روی نیمکت استقلال در بازی با الهلال حضور داشته باشد. فرهاد مجیدی این مربی را قبول داشت و از لحاظ فنی مربی خوبی است.

* نمی‌دانم چه شرایطی را فراهم نکردیم که برخی از هواداران که دلسوز واقعی نیستند پس از شکست برابر الهلال از هیئت مدیره و مدیرعامل ناراحت هستند. با بهترین شرایط تیم را به دبی فرستادیم که نتیجه بگیرد. استقلال برابر الهلال بد بازی نکرد و می‌توانستیم برنده باشیم. پیش از بازی، الهلال را از نظر رسانه‌ای بزرگ کرده بودند. ما به اسم این تیم باختیم، وگرنه می‌توانستیم با همین اختلاف دو گلی که خوردیم، بازی را به سود خودمان برگردانیم. الهلال در حد و اندازه‌ای نبود که بگوییم از استقلال سرتر بود. گل‌هایی که خوردیم روی اشتباهات بود. گل اول روی لغزندگی زمین بود که محمدحسین مرادمند سُر خورد و جا ماند. دروازه‌بان الهلال هم روزش بود و توپ‌های زیادی گرفت.

* طبیعی است که هواداران ناراحت باشند. برخی از آنها را در رفت و آمد به باشگاه می‌بینم که چقدر نگران هستند. استقلال باید در جام حذفی جام می‌گرفت و دل هواداران را شاد می‌کرد. در آسیا هم باید صعود می‌کردیم که نتیجه مورد قبول کسب نشد، هر چند که خوب بازی کردند. ما هم می‌دانیم نتیجه خیلی مهم است.

* {قرار است تصمیمی درباره ادامه همکاری با فرهاد مجیدی گرفته شود؟} درباره این موضوع تصمیمی گرفته نشده است، اما در اولین جلسه هیئت مدیره باشگاه درباره ادامه یا عدم همکاری با مجیدی تصمیم گیری خواهد شد. باید گزارش نماینده هیئت مدیره و سرپرست تیم به هیئت مدیره داده شود تا در خصوص سرمربی تیم تصمیم گیری شود.

* تا الان حمایت صد در صدی از مجیدی داشتیم. هیئت مدیره و مدیرعامل همه جوره و تمام قدر پشت ایشان ایستادند. طبق وعده‌ای که داده بودیم یک روز قبل از بازی با الهلال بخشی از مطالبات اعضای تیم پرداخت شد که شامل ۲۰ تا ۳۰ درصد از عقب افتادگی‌های قبلی بود. برای برد الهلال هم پاداش ویژه در نظر گرفته بودیم.

* استقلال باید خودش را برای فصل جدید لیگ برتر آماده کند. باید تصمیمی گرفته شود که جبران نتایج ضعیف گذشته باشد. هواداران حق دارند که استقلال پس از چند سال چند  فصل اخیر را جبران کند و نتایج مورد قبول را کسب کند.

* بیشتر خریدهای مجیدی خوب و امیدوار کننده بودند. ما بر اساس بودجه و جیب‌مان هزینه کردیم. می‌توانستیم خریدهای قیمتی داشته باشیم. بر اساس سقف و بودجه‌مان، خریدها مطلوب بود. این امکان وجود دارد که برای تقویت تیم اقداماتی برای جذب نفرات دیگر صورت بگیرد.

{برخی هواداران و پیشکسوتان استقلال با راه اندازی هشتگ در فضای مجازی خواهان کنار رفتن مددی شده‌اند} اینها دنبال برهم زدن و ملتهب کردن فضای تیم هستند و از فضای گل‌آلود دنبال رسیدن به منافع خودشان هستند. استقلال شرایط خوبی هم داشته باشد، رفتارهای مغرضانه و جوسازی‌های‌شان را ادامه می‌دهند. مشخص است پشت صحنه اینها چه افرادی هستند که دست برنمی‌دارند. اگر استقلال بهترین نتایج را هم بگیرد، دنبال ملتهب کردن فضا هستند تا به اهداف شوم‌شان برسند. آنها کسانی هستند که در سایت‌های شرط‌بندی کار خودشان را انجام می‌دهند. گردانندگان این فضا مشخص است چه چهره‌هایی هستند. استقلال چه شرایط دشواری داشته باشد و چه خوب، می‌خواهند این مسیر را ادامه دهند و استقلال برای‌شان اهمیتی ندارد.

* {مجیدی و برخی بازیکنان استقلال از جمله وریا غفوری و فرشید اسماعیلی بارها علیه باشگاه موضع گرفته‌اند} هر چیزی باید در چارچوب خودش انجام شود. عدم تمدید قرارداد برخی بازیکنان کنار گذاشته شده علت دارد. برخی از آنها موارد اخلاقی و انضباطی داشتند. ما بی دلیل کسی را کنار نمی‌گذاریم. وقتی بازیکنی از نظر انضباطی و اخلاقی خوب نباشد و علیه مدیرعامل بدترین هتاکی‌ها را می‌کند و تهمت و افترا بزند، کجای دنیا جایگاهی دارد؟ کجای دنیا می‌بینید بازیکنی علیه نفر اول باشگاه هتاکی کند و هر چه بر زبانش می‌آورد را نثار باشگاه کند، در تیمش می‌ماند؟ چنین چیزی قابل قبول نیست. مدیرعامل هم از این بازیکن (فرشید اسماعیلی) شکایت کرده و شکایت خود را ادامه خواهد داد. از نظر فنی هم عملکرد بازیکن را در فینال جام حذفی دیدید، در مهم ترین بازی که باید نتیجه می‌گرفتیم دیدیم چه اتفاقی افتاد. این همه بازیکن بزرگ آمدند و رفتند و نباید خودمان را درگیر بازیکنی کنیم که نه اخلاق دارد نه چارچوبی برای باشگاه قائل است.

* {منظورتان فرشید اسماعیلی است} او در حد و اندازه‌ای نیست که بخواهیم در موردش حرف بزنیم. این بازیکن از نظر اخلاقی آنقدر مشکل دارد که نیاز به گفتن نیست. اگر مشکلی نداشت باشگاه دنبال تمدید قرارداد او می‌رفت. او به شدت مشکل دارد.

* {مجیدی تأکید کرده این بازیکن را می‌خواهد} مجیدی اوایل نقل‌ و انتقالات کتبا نوشت که اسماعیلی به دردم نمی‌خورد و تیمم را بهم می‌ریزد. مجیدی اعتراف کرد که حضور وی باعث ایجاد دو دستگی بین بازیکنان می‌شود و محکم و صراحتا اعلام کرد نیازی به او ندارد. متأسفانه در ادامه گفت این بازیکن را می‌خواهم.

* {توهین یکی از هواداران در فرودگاه به پرویز مظلومی} اگر دوستانه انتقاد شود، اشکالی ندارد. خودم وقتی به باشگاه استقلال می‌روم و می‌آیم دوستانه نقدها را انتقال می‌دهند، آن هم در کمال ادب و احترام. اگر پاسخی که لازم باشد را، ارائه می‌دهیم، در غیر این صورت می‌گوییم حق با شما است. بی ادبی و بی اخلاقی را باید دورش را خط کشید. باشگاه پیگیر توهین به مظلومی خواهد بود.

* برخی از هواداران می‌گویند چرا مسعود ریگی را حفظ نکردید. برای برخی بازیکنان تلاش کردیم که بمانند. وقتی بازیکنی قراردادش به پایان می‌رسد نهایت دو تا سه برابر قرارداد قبلی‌اش را پیشنهاد می‌دهد، اما برای این بازیکن ۷ برابر قرارداد قبلی‌اش افزایش دادیم. دو بار مدیر برنامه‌هایش به باشگاه آمد و رفت ولی خودش نیامد. شخص مدیرعامل پیگیری کرد، اما در باشگاه حاضر نشد. ریگی نمی‌خواست در استقلال بماند و دنبال عدد بیشتری بود. صراحتا می‌گویم عدد بسیار خوبی برای او در نظر گرفتیم و دوست داشتیم بماند، اما خیلی راحت به تیمی رفت که قدرت پرداختشان بالاتر از ما است. بنابراین، ریگی ترجیح داد به سمت پول بیشتری برود. بیشتر تعصبشان به خاطر پول و اعداد و ارقام است و رنگ پیراهن برای‌شان اهمیت ندارد. هوادار می‌گوید چرا ریگی را حفظ نکردید، اما با مجوز، قرارداد او را ۷ برابر افزایش دادیم و بالاترین رقم را می‌خواستیم به او بدهیم.

* {اظهانظرهای محمود فکری علیه کادر فنی استقلال} نکاتی که فکری گفته باید از ایشان بپرسید. قطعا دلخوری‌هایی دارد که باید پرسیده شود که علت‌شان چیست.

* ما نماینده وزارت ورزش هستیم. دوست داریم با تصمیمات درست بهترین نتایج را بگیریم و ناکامی‌ها را جبران کنیم. در روزهای آینده دو نفر به هیئت مدیره استقلال اضافه خواهند شد.

* هواداران استقلال آرامش خودشان را حفظ کنند. حذف از آسیا برای همه ناراحت کننده بود. باید برای فصل آینده برنامه ریزی کنیم تا در لیگ و جام حذفی مدعی قهرمانی باشیم. این مسئله مستلزم این است که کنار هم همدل باشیم. برخی‌ها نباید تحت تأثیر حواشی و جوسازی‌ها قرار بگیرند، اینها دنبال منافع خودشان و ملتهب کردن فضای استقلال هستند و اگر در این فضا باشند، قطعا ضرر می‌کنند. هواداران بدانند اینها دلسوز استقلال نیستند. کسانی که کمپین تشکیل داده‌اند در واقع کمپین تخریب و تضعیف باشگاه را تشکیل داده‌اند و هواداران را تحریک می‌کنند. پشت صحنه برای ما نام و سوابق شان مشخص شده است.

منبع: تسنیم#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

براساس حکمی از سوی صولت مرتضوی قائم‌مقام معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری منصوب شد.

یک ربع پیش

در ویدئویی زیر با چند روش متقاعد کردن افراد ضدواکسن‌ آشنا شوید.

یک ربع پیش

تهران - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مغز متفکر و چشم بیدار ارتباطات کشور و بازوی حاکمیت در حفظ حقوق مردم است.

یک ربع پیش

آبادان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از استقرار ۱۰۰ پایگاه تست فوری کرونا در شلمچه خبر داد

یک ربع پیش

لطفا تعجب نکنید اما وحید امیری ستاره ملی پوش پرسپولیس همچون لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی دکتر تغذیه شخصی دارد!

یک ربع پیش

مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در واکنش به ادعاهای نخست وزیر اسرائیل مبنی بر ضرورت توقف برنامه هسته‌ای ایران، با تصریح این مهم که «قرار نیست سانتریفیوژها در ایران متوقف شود»، گفت: جامعه جهانی موافقت کرده که تهران می‌تواند تاحد مشخصی اورانیوم غنی کند.

نیم ساعت پیش

مهاجم ایرانی الاهلی امارات دوست دارد که حضور در لیگ جزیره را تجربه کند.

نیم ساعت پیش

ستاره خط میانی پرسپولیس شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی در بازی با تیم ملی امارات ندارد.

نیم ساعت پیش

دکتر بهرنگ آبادپور، جراح و متخصص اورولوژی و ناباروری مردان و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا گفت:خوشبختانه مطالعات انجام‌شده نشان می‌دهد که واکسن کرونا عارضه‌ای برای سیستم تولیدمثلی چه در خانم‌ها و چه در آقایان به دنبال ندارد.

نیم ساعت پیش

سبک بازی الهلال به گونه‌ای است که پرسپولیسی‌ها را امیدوار می‌کند.

نیم ساعت پیش

طالبان هشدار داد، آمریکا در صورتیکه به پروازهای پهپادهایش در آسمان افغانستان ادامه دهد با عواقب آن مواجه خواهد شد.

1 ساعت پیش

سرمربی استقلال اعلام کرده هرطور شده مدافع جدید اما مصدوم تیمش را می‌خواهد.

1 ساعت پیش

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس می‌گوید تداخل اردوی تیم ملی با تمرینات آماده‌سازی این تیم، کار را برای سرخ‌ها سخت کرده است.

1 ساعت پیش

مدیرعامل جدید باشگاه استقلال واکنش جالبی به شایعه پرسپولیسی بودنش داشته است.

1 ساعت پیش

روابط عمومی کل سپاه در اطلاعیه ای از وقوع حادثه آتش سوزی در یکی از مراکز تحقیقات خود کفایی سپاه در غرب تهران که به مجروح شدن سه تن انجامید ،خبر داد .

1 ساعت پیش

بیشتر...