خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

تزریق ژل بوتاکس در مراکز غیرمجاز پیامدهای خطرناکی دارد ایسنا

‍ تزریق ژل و بوتاکس در مراکز غیرمجاز پیامدهای خطرناکی دارد

ایسنا/خراسان رضویمدیر اداره نظارت و اعتباربخشی مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: تزریق ژل و بوتاکس در مراکز غیرمجاز پیامدهای خطرناکی دارد.

محمدعلی عابدی در گفت و گو با ایسنا از شناسایی یک منزل مسکونی که محل تزریق ژل و بوتاکس بود خبر داد و ضمن هشدار در خصوص تبعات پرمخاطره تزریق ژل و بوتاکس توسط افراد فاقد صلاحیت در اماکن غیر مجاز گفت: در پی گزارش‌های مردمی از انجام امور زیبایی توسط فردی در منزل شخصی خود، کارشناسان نظارتی این اداره ضمن بازدید از محل، عدم صلاحیت علمی و فقدان مجوزهای قانونی و شرایط غیر بهداشتی را احراز کردند.

وی ادامه داد: با کسب مجوزهای قضایی، کارشناسان اداره نظارت بر درمان در معیت نماینده حقوقی دانشگاه و با همراهی پلیس امنیت اخلاقی در محل حاضر و وسایل و ابزار کار موجود در منزل مرد نظر را ثبت و ضبط کرده و فرد خاطی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

مدیر اداره نظارت و اعتباربخشی مؤسسات پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور یادآور شد: گزارش‌های مردمی کمک شایانی در شناسایی متخلفین و پیشگیری از مداخلات درمانی خواهد بود. شهروندان محترم در صورت مشاهده هرگونه تخلف درمانی با سامانه ۱۹۰ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

‌با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، ‌نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.

نیم ساعت پیش

وزیر خارجه دولت موقت لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی باید از همه مناطق لبنانی که اشغال کرده بیرون برود گفت که کشورش خواهان جنگ نیست و رژیم اسرائیل نباید قدرت حزب الله را دست کم بگیرد.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته‌ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس راهبری شرکت ملی گاز کشور گفت: روز گذشته میزان مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری به عدد ۶۵۵ میلیون مترمکعب رسید.

نیم ساعت پیش

مهدی ترابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور یافت.

نیم ساعت پیش

بارزترین جلوه بی‌عدالتی وجود مدارس خصوصی در نظام آموزشی است، اگر برخورداری اقتصادی تعیین کننده برخورداری آموزشی باشد، فاجعه است و مدارس خصوصی چنین اتفاقی را رقم زده‌اند.

نیم ساعت پیش

فرمانداران شهرستان کاشان و اردستان آرائی قطعی حوزه انتخابیه خود را اعلام کردند.

نیم ساعت پیش

با اتفاقاتی که در بازی شب گذشته دو تیم پاری‌سن‌‌ژرمن و موناکو در رقابت‌های لوشامپیونه افتاد؛ به نظر می‌رسد تنش در صدرنشین این رقابت‌ها رو به افزایش است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...