ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

آمار دیدار ایران ولز مثل فینال جام جهانی ۲۰۱۸ ورزش سه

کد خبر : 1855597 |05 آذر 1401 ساعت 09:22 |50.3K بازدید |0دیدگاه

آمار دیدار ایران-ولز مثل فینال جام جهانی 2018

بر اساس داده‌های سایت‌های آنالیز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی با دو گل تیم ملی ولز را شکست داد که در 38 درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود.

آمار دیدار ایران-ولز مثل فینال جام جهانی 2018

به گزارش "ورزش سه"، هم چنین تعداد پاس شاگردان کارلوس کی روش در برابر بازیکنانولز298 در برابر 502 پاس بود. با این حال نمایشی که تیم ملی در برابر ولز داشت، نمایشی به مراتب بهتر بود. تعداد حملات ایران بیشتر و خطرناک تر ازتیم ملی ولزبود تا جایی که اگر نمایش خوب دروازه‌بان این تیم و تیرک دروازه نبود، ایران با نتیجه بهتر و زودتر از دقایقی که گل ها به ثمر رسید، برتری خود را اثبات می‌کرد.

کافی است به تعداد شوت‌ها و کرنرهای ایران در این بازی نگاه کنید. این اعداد نشان می دهند که ایران ارائه‌گر بازی تهاجمی‌تری به نسبت ولز بود، اگر چه کمتر توپ و میدان را در اختیار داشت و حتی تعداد پاس هایی که بین بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران ردوبدل شد کمتر بود. این یک بار دیگر به خوبی نشان داد در فوتبال مهم مدت زمان مالکیت و هم چنین تعداد پاس‌ها نیست. تیمی می‌تواند کمتر صاحب توپ و میدان باشد و کمتر هم پاس بدهد اما بیشتر موقعیت ایجاد کند و در نهایت برنده شود.

در فینال جام جهانی 2018 روسیه هم این اتفاق تکرار شد. در بازی فرانسه – کرواسی. در این بازی فرانسه با نتیجه 4-2 پیروز و برای دومین بار قهرمان جام جهانی شد. این نتیجه در حالی به ثبت رسید که فرانسه در 39 درصد از زمان بازی صاحب توپ و میدان بود. از سویی فرانسوی ها 269 پاس دادند در حالی که تعداد پاس های کرواسی 547 بود.

ایران با 21 شوت و 7 کرنر در برابر ولز نشان داد تیم شایسته برای پیروزی در این دیدار بود. نکته‌ای که گرت بیل، کاپیتان تیم ملی ولز هم به آن اشاره کرد.

تیم ملی ایران
تیم ملی ولز
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی ایرانتیم ملی ایران

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...