فوتبالی |
۴ هفته پیش

دو ستاره رئال مادرید، ال کلاسیکو دربی مادرید را از دست دادند فوتبالی

دو ستاره رئال مادرید، ال‌کلاسیکو و دربی مادرید را از دست دادند

دو ستاره رئال مادرید، ال‌کلاسیکو و دربی مادرید را از دست دادند

پایگاه خبری فوتبالی -رئال مادریدروز جمعه با دو خبر بد مواجه شد: انتظار یکی را داشت و دیگری را نه.

به گزارش فوتبالی،داوید آلاباورودریگوگوئس دو بازیکن مهم رئال مادرید دچار مصدومیت شده اند و هر دو بازی حساس پیش رو مقابل اتلتیکو در لالیگا وبارسلونادر جام حذفی را از دست خواهند داد. هر دو بازیکن امروز تست دادند و مشخص شد که هر دوی انها در بازیهای حساس پیش رو غایب هستند.

داوید آلابا با مصدومیت بازی بالیورپولرا ترک کرد و مصدومیتش از همان ابتدا جدی به نظر می رسید. مدافع اتریشی یک ماه از میادین دور خواهد بود و بدین ترتیب بازیهای پیش روی رئال مادرید مقابل اتلتیکو، بارسلونا، بتیس،اسپانیول، لیورپول و دوباره بارسلونا (این بار در لالیگا) را از دست می دهد و تمرکزش روی بازگشت بعد از بازیهای ملی فروردین ماه خواهد بود تا در ال کلاسیکوی دور برگشت نیمه نهایی کوپا دل ری حضور پیدا کند.رودریگوگوئس نیز با مصدومیت از آنفیلد خارج شد که به مدت ده روز از میادین دور خواهد بود و دو بازی آینده رئال مادرید در لالیگا و کوپا را از دست خواهد داد و احتمالا برای بازی مقابل اسپانیول در لالیگا به میادین برخواهد گشت.

البته خبر خوش تمرین پنجشنبه رئال مادرید مربوط به بازگشت اورلین شوامنی بود چرا که هافبک فرانسوی به علت سرماخوردگی در بازیهای اخیر حضور نداشت. در هفته های آینده به نظر می رسد کهناچو فرناندزبه جای الابا در پست دفاع چپ قرار بگیرد.

4125#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...