شما نیوز |
۱ هفته پیش

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 29 اسفند1400 شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 29 اسفند1400 شرکت فولاد امیرکبیر کاشان

به گزارش شمانیوز؛ بدینوسیله به اطلاع کلیه سهامداران محترم و نمایندگان قانونی آنان می رساند جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولادامیرکبیر کاشان (سهامی عام) به شرح زیر برگزار می گردد.

زمان:  روز چهارشنبه 1401/03/04 ساعت :10/30 صبح

مکان : محل کارخانه، واقع در کاشان، کیلومتر 14 جاده اردستان

دستور کار جلسه :

ـ استماع گزارش هیات مدیره و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند1400

- بررسی و تصویب صورتهای سال مالی منتهی به 29 اسفند1400

ـ انتخاب بازرس قانونی و حسابرس مستقل برای سال مالی منتهی به 29 اسفند1401

ـ انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ـ تقسیم سود ـ انتخاب اعضای هیات مدیره ـ تعیین پاداش اعضای هیأت مدیره

ـ تعیین حق حضور اعضای غیرموظف هیأت مدیره

ـ سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد

حسب ابلاغیه شماره 166547/121مورخ 1400/10/04 سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص نحوه برگزاری مجامع به استحضار می رساند، برگزاری مجامع عمومی شرکت ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و داشتن کارت واکسیناسیون امکانپذیر می باشد. همچنین امکان مشاهده همزمان به صورت زنده (Live) از طریق اینستاگرام شرکت به آدرس aksteel.ir برای سهامداران عزیز فراهم می باشد.

نمایندگان سهامداران حقوقی میتوانند معرفی نامه خود را حداکثر تا دو روز قبل از برگزاری مجمع از طریق نمابر ذیل ارسال و از ساعت9:00 صبح روز برگزاری مجمع نسبت به ارائه اصل معرفی نامه و کارت شناسایی معتبر اقدام و برگه ورود به مجمع را دریافت نمایند.

(نکته ضروری : درج شناسه ملی، شماره ثبت سهامدار حقوقی و همچنین کدملی، شماره شناسنامه، نام پدر و تاریخ تولد نماینده معرفی شده در معرفی نامه ارسالی الزامی می باشد.)

نشانی امور سهام شرکت : کاشان ، کیلومتر14جاده اردستان کد پستی : 8735168313 تلفن : 03155503840   - نمابر : 03155503848

روابط عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شرکت بیمه دی با حضور در مناقصه بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پنجمین سال متوالی توانست به عنوان برنده این مناقصه شناخته شود.

نیم ساعت پیش

به دلیل شرایط جوی بازی پرسپولیس و شهرخودرو لغو شد.

نیم ساعت پیش

قرار است در یکی دو هفته آینده طرح مالیات بر عایدی سرمایه در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد. رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرده سال گذشته با توافق دولت، طرح مالیات بر عایدی سرمایه در کمیسیون جمع‌بندی شده و فقط انجام فرآیند اداری آن باقیمانده است.

نیم ساعت پیش

مدیر امورشعب و نمایندگان بیمه تجارت‌نو اذعان داشت با توجه به تاسیس شعب در شهرهای یاسوج، خرم آباد و زاهدان در سال 1400، شرکت بیمه تجارت‌نو در تمام استان ها حضور داشته و این افتخار را دارد که به تمام بیمه گذاران خود در سراسر کشور خدمات بیمه ای ارائه دهد.

نیم ساعت پیش

سرلشکر باقری با صدور پیامی شهادت مظلومانه مدافع حرم سردار رشید اسلام "سرتیپ دوم پاسدار صیاد خدایی" را تبریک و تسلیت گفت و تاکید کرد: ترور شهید پاسدار صیاد خدایی مطمئنا بی پاسخ نخواهد ماند.

نیم ساعت پیش

نفت پارس در مراسم اعطای چهارمین جایزه مسئولیت اجتماعی و پایداری بنگاه‌های اقتصادی، به عنوان شرکت برتر موفق به کسب جایزه ملی طلایی مسئولیت اجتماعی(طلا در حوزه محیط زیست) شد.

نیم ساعت پیش

غبار روبی و گل افشانی مزار شهدای عملیات بیت المقدس به مناسبت روز آزادسازی خرمشهر

نیم ساعت پیش

بازار مرغ در روز‌های اخیر با اخبار و شایعات زیادی روبرو است؛ فعالان بازار و حداقل یک مقام صنفی تایید می‌کنند که فروش مرغ کاهش پیدا کرده و قیمت‌ها تحت تاثیر همین اتفاق پایین آمده است.

نیم ساعت پیش

از ۶۰ رای موجود ۴۱ نفر به برگزاری انتخابات در ۶ شهریور ماه سال جاری رای دادند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...