شما نیوز |
۱ هفته پیش

کسب کارهای برخط، بازار جدید صنعت بیمه چه بیمه هایی مورد نیاز کسب کارهای اینترنتی است twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

کسب و کارهای برخط، بازار جدید صنعت بیمه/ چه بیمه‌هایی مورد نیاز کسب و کارهای اینترنتی است؟

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی،در سال‌های اخیر به واسطه رشد فضای مجازی و خدمات برخط بر بستر اینترنت، شیوه کسب و کار و فعالیت‌های صنفی از شکل و شمایل سنتی خود خارج شده و در قالب نوینی کسب و کارهای صنفی به حیات خود ادامه می‌دهند و این موضوع با استقبال مشتریان و مخاطبان نیز همراه بوده که شاید دلیل این امر حفظ زمان و سرمایه مشتریان است.

با رشد فعالیت بر بستر اینترنت، فضای کار برای بسیاری از افراد ایجاد شده و دیگر به دور از نیازمندی به فضای کار فیزیکی در رشد اقتصادی خود و خانواده تلاش می‌کنند، این گفته به معنای آن است که هر فردی امکان آن را دارد در محیط خانه، فضای کار اشتراکی و اتاقی کوچک به تولید محصول و ارائه خدماتی همچون آموزش بپردازد و کسب درآمد داشته باشد، درآمدی که با توجه به قوانین صنفی جدید با دریافت تائیدیه‌های لازم و کافی در چارچوب قوانین اقتصادی کشور همچون پرداخت مالیات، میسر شده است.

اما نکته مهم در این شرایط آن است که بسیاری از کسب و کارهای صنفی و خانگی که بر بستر اینترنت در حال فعالیت هستند، آنقدر که به مسائل توسعه کسب و کار، کسب درآمد و قوانین توجه دارند، به مسائلی همچون بیمه به خصوص بیمه مسئولیت، بیمه حوادث و … توجه ندارند که بررسی‌ها نشان از آن دارد بسیاری از افراد اطلاعی نسبت به بیمه‌نامه‌های مرتبط با کسب و کار خود ندارند و در کنار آن آنچنان حوادث را به خود نزدیک نمی‌بینند و عموما معتقدند اتفاق برای دیگری رخ می‌دهد.

از بیمه‌نامه‌هایی که به نظر می‌رسد برای کسب و کارهای برخط و کسب و کارهای خانگی مناسب است می‌توان به بیمه مسئولیت در قبال همکاران، تجهیزات الکترونیکی همچون موبایل، کامپیوتر و دوربین و بیمه حوادث اشاره کرد.

حال جای سوال است که چرا از بیمه تجهیزات الکترونیکی یاد شده است، در این باره باید گفت، حجم قابل توجهی از فعالیت کسب و کارهای اینترنتی به معرفی محصول و خدمات در فضای مجازی است که امروزه افراد با یک موبایل یا دوربین، میکروفون‌های خانگی و کامپیوتر شخصی به تولید محتوا می‌پردازند و از این طریق به جذب مشتری و افزایش فروش توجه ویژه‌ای دارند که اگر این تجهیزات بیمه نباشد، با نوسان نرخ تورم در اقتصاد ایران، جبران خسارت مالی این دستگاه‌ها آنچنان آسان نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید بیمه‌نامه تجهیزات الکترونیکی با مرکز ارتباط بیمه رازی به شماره 8287 تماس یا به شعب بیمه رازی در سراسر کشور مراجعه کنید.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روسونری در دیداری خانگی از هفته هفتم سری A، میهمان پایتخت‌نشین خود را مغلوب کرد.

8 دقیقه پیش

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین گفت: تصادف شدید 2 خودروی سواری پراید و پژو پارس در جاده قدیم قزوین-رشت به مصدومیت 6 نفر منجر شد.

11 دقیقه پیش

سخنان خانم جمیله علم‌الهدی همسر آیت‌الله رئیسی درباره بانوی اول کشور با واکنش‌های عمدتا منفی نیروهای انقلابی مواجه شد.

10 دقیقه پیش

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اقدامی غافلگیر کننده به اوکراین سفر کرده و در بازدید از اودسا وعده تداوم حمایت‌ها از این کشور جنگ زده را داد.

8 دقیقه پیش

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در اطلاعیه ای از مجوز نداشتن اجلاس دندانپزشکی در شهر مشهد خبر داد.

8 دقیقه پیش

معاون سازمان یونسکو گفت: در حال حاضر 50 شهر خلاق در دنیا به ثبت رسیده که زمینه‌ای برای تبادلات فرهنگی‌ و گسترش آداب و فرهنگ است.

11 دقیقه پیش

استاندار کردستان گفت: استان کردستان مملو از ظرفیت‌های نهفته خدادادی است و امیدواریم در جشنواره موسیقی ایران منعکس شود.

11 دقیقه پیش

سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه نوسازی و بازسازی واحدهای صنعتی در دستور کار این سازمان قرار دارد گفت: در حال حاضر مصرف برق الکتروموتورهای بسیاری از صنایع بیشتر از استاندارد است.

8 دقیقه پیش

در حالی که یک کارشناس صهیونیست دستیابی عربستان به توانمندی هسته‌ای را کابوسی برای رژیم خود توصیف کرد، نظر سنجی یک رسانه دیگر صهیونیست از نگرانی اکثر صهیونیست‌ها نسبت به این امر خبر داد.

10 دقیقه پیش

بیشتر...