خبرورزشی |
1 ماه پیش

وقتی بایرن شانس خرید ستاره جدیدش را از دست داد

میشائیل رشکه، مدیر سابق بایرن مونیخ اذعان داشت که سادیو مانه در سال ۲۰۱۴ مورد توجه این باشگاه قرار گرفته بود.

وقتی بایرن شانس خرید ستاره جدیدش را از دست داد

بایرن مونیخ پنجره تابستانی را طوفانی آغاز کرده و چند روز قبل موفق شد سادیو مانه، گلزن سنگالی و باتجربه لیورپول را با قراردادی سه ساله جذب کند. اما میشائیل رشکه، مدیر سابق این باشگاه مدعی شد نزدیک به یک دهه قبل بایرن مونیخ شانس توافق با مانه را رد کرده بود.

در بازی دوستانه پیش‌فصل سال ۲۰۱۴ بین بایرن مونیخ برابر تیم اتریشی سالزبورگ، مدیران بایرن مونیخ عملکرد سادیو مانه را مشاهده کرده و این ستاره جوان سنگالی را مورد پسند قرار داده بودند. اما در نهایت انتقال سادیو مانه در آن مقطع به بایرن مونیخ منتفی شد و حالا این بازیکن به عنوان ستاره‌ای جهانی و مشهور، بعد از هشت سال به بایرن مونیخ محلق شده است.

میشائیل رشکه به نشریه آلمانی کیکر گفت: «در سال ۲۰۱۴، نام سادیو مانه در هئیت بایرن مونیخ به عنوان یک گزینه جدید مطرح شده بود. ما به وضوح او را به عنوان گزینه خوب در خط حمله می‌دیدیم، اما در آن فصول بازیکنانی مانند فرانک ریبری و آرین روبن در این پست در شرایط بسیار خوبی قرار داشتند و در واقع بهتر از سادیو مانه بودند. البته مانه ۲۲ ساله در آن مقطع نیز یک وینگر بسیار با استعداد، با سرعتی انفجاری، گلزن، رام نشدنی، بسیار سریع و با آینده‌ای فوق‌العاده بود. اما به نظر می‌رسید سادیو مانه به اندازه کافی بالغ نشده بود و به همین دلیل انتقال این بازیکن به بایرن مونیخ منتفی شد.»#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام سجاد(ع) در محرّم سال 61 هـ.ق در جریان قیام و شهادت امام حسین (علیه السلام ) در کربلا حضور داشتند.

4 ساعت پیش

مدیرعامل تامین اجتماعی گفت: برای اعمال افزایش جدید و نحوه پرداخت و تأمین مالی مربوطه با هماهنگی با کانون‌ها؛ نیازمند زمان هستیم و انشاءلله صدور احکام جدید در شهریورماه انجام می‌‌شود.

3 ساعت پیش

هشت کشتی گیر و یک مربی از خوزستان به یازدهمین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.

4 ساعت پیش

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

3 ساعت پیش

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به صورت شفاف باید عرض کنم ما نمایندگان به دلیل وضعیت معیشت مردم از دولت گلایه مند هستیم و نارضایتی خودمان را در جلسات مختلف اعلام کرده ایم.

4 ساعت پیش

طبق آخرین گزارش IPCC، تا سال 2030، ایجاد انرژی جهانی بدون کربن خالص به فوریت مورد نیاز است. برای تحقق این امر، به کاهش قابل توجهی در مصرف سوخت‌های فسیلی، برق رسانی گسترده، بهبود بهره وری انرژی و استفاده از سوخت‌های تجدیدپذیر جایگزین نیاز است. آیا بیت‌کوین می‌تواند در سرعت بخشیدن به تحقق این موضوع، مفید باشد؟

4 ساعت پیش

معاون اول رییس دولت یازدهم و دوازدهم در یادداشتی نوشت که موفقیت دولت در حل مشکلات مردم به ویژه سیاست خارجی و احیای برجام و رفع تحریم‌ها، موفقیت کشور قلمداد شود. آن را جناحی تعریف و تقسیم نکنیم.

4 ساعت پیش

نمایندگان کانون های بازنشستگی فرهنگیان به رییس جمهور نامه نوشتند و در این نامه درخواست های خود را مطرح کردند.

4 ساعت پیش

رهبر جریان صدر در عراق از دستگاه قضایی این کشور درخواست کرد که حداکثر تا پایان هفته آینده پارلمان عراق را منحل کند.

3 ساعت پیش

بیشتر...