خودروتک |
۱ هفته پیش

صحبت های عجیب مایلی کهن درباره عزیزی خادم

صحبت های عجیب مایلی کهن درباره عزیزی خادم

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: واقعا برای من جای سوال است که چرا احسان اصولی همه‌کاره شده است. او به جای تیم ملی باید به فکر سقوط نکردن تیم شهرش باشد.

به گزارش ایرنا، محمد مایلی‌کهن سرمربی اسبقتیم ملی ایراناز شرایط فدراسیون و ورودهیئت رئیسهبه پرونده عزیزی خادم گلایه هایی دارد. بخش هایی ازمصاحبهمایلی کهن را در این زمینه بخوانید:

*کانادا از گروهی به جام جهانی صعود کرده که در آن تیم آمریکا حضور داشته است. آن‌ها توانستند جلوتر از آمریکا به عنوان تیم اول بهجام جهانیصعود کنند. کانادایی‌ها به طور قطع تیم قابل احترام و قدرتمندی است و شباهتبازیاین تیم به آمریکا زیاد است.

*اینکه می‌گویند این تیم حریف مناسبی برایایراننیست، کاملا اشتباه است. همیشه افرادی هستند که انتقاد می‌کنند. معنی و مفهوم بازی‌های تدارکاتی این است که این دیدارها باعث بالا رفتن انسجام و هماهنگی تیم شود اما طبیعی است که نمی‌شود همه را راضی نگه داشت.

*از روز اول که شهاب‌الدین عزیزی‌خادم به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شد، من یکی از مخالفان سرسخت او بودم اما بعد از کسب نتایج تیم ملی و صعود به جام جهانی نظرم کاملا تغییر کرد و اگر قرار باشد به عزیزی‌خادم نمره داده شود من نمره ۱۹ از ۲۰ را خواهم داد.تیم ملیبعد از اخراج مارک ویلموتس در شرایط بسیار سختی قرار داشت و از شانس کمی برایصعود به جام جهانیبرخوردار بود اما با حضور رییس و سرمربی جدید توانستیم به عنوان تیم اول و به آسانی به جام‌جهانی صعود کنیم. البته در آن زمان با آمدن دراگان اسکوچیچ موافق نبودم اما با نتایج درخشان و بی‌سابقه‌ای که فدراسیون و کادرفنی تیم ملی بدست آوردند، نظرم تغییر کرد. این نتایج حاکی از این بوده که یک فکر خوب پشت تیم است.

مایلی کهن: به عزیزی خادم نمره ۱۹ می دهم/ او را برکنار کردند تا احسان اصولی همه کاره فوتبال شود!

*چطور امکان دارد که یکدفعه هیت رییسه تصمیم به این کار بگیرد؟ چرا در هفت، هشت ماهی که عزیزی‌خادم کار می‌کرد، این تصمیم گرفته نشد؟ شما از رییس فدراسیون چه انتظارهایی داشتید که محقق نشد؟ تیم ملی به راحتی به جام‌جهانی صعود کرد و در این شرایط توانست باعثشور و نشاطدر میان مردم شود. چه اتفاقی افتاد که او عزل شد؟ اگر خودسَر عمل کرده چرا از اول جلوی کارهایش گرفته نشد؟

*واقعا برای من جای سوال است که چرا احسان اصولی همه کاره این آقایان شده است. بنده به شخصیت حقیقی او احترام می‌گذارم اما مگر او رییس هیاتاستان خراسان رضوینیست؟ این استان یک تیم دارد به اسم شهرخودرومشهد و اصولی بارها با مالک این باشگاه چه دررسانهو چه بیرون از آن دعوا و جدل داشته است. چطور نتوانستند به این تیم کمک کنند و آن را حفظ کنند؟ شهر خودرو در حال حاضر در معرض سقوط ازلیگ برتراست.

*الان بیشترین تصمیمات تیم ملی توسط اصولی گرفته می‌شود. او حداقل باید در ابتدا اختلافات ومشکلاتتیم استان خود را درست می‌کرد تا به این شکل نیفتند، بعد سراغ تیم ملی می‌آمد. وقتی که شما یکرئیس فدراسیونموفق را توسط هیات رییسه کنار می‌گذارید، یعنی روی توانایی‌های این رئیس ایراد وارد بوده است، در صورتی که عزیزی‌خادم بهترین عملکرد را داشته و اگر اشکالی دیده شده، باید همان موقع جلسه برکزار می‌کردند و رسیدگی انجام می‌شد، نه اینکه بعد از موفقیت تیم ملی بیاییم با استناد به اتفاقات گذشته او را عزل کنیم.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نظر کارشناسان داوری درباره صحنه های حساس دیدار سپاهان اصفهان و شهرخودرو مشهد مقدس را ببینید.

3 ساعت پیش

مجری برنامه فوتبال برتر به نقل از رضا مهدوی داور دیدار جنجالی تراکتور و پرسپولیس گفت: من منتظر بازگشت پرسپولیس به زمین برای ادامه بازی نبودم.

5 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره دیدار با تراکتور و دلیل گل نزدن قرمزها در این مسابقه را ببینید.

4 ساعت پیش

صحبت های مدیرعامل پرسپولیس درباره حرف های سهرابی مدیرعامل تراکتور نسبت به مقصر بودن گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس در اتفاقات تلخ تبریز را ببینید.

5 ساعت پیش

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: «دولت نیازمند بحث کارشناسی فرابخشی برای اجرای مصوبه اعلامی افزایش حقوق بازنشستگان است»

5 ساعت پیش

نظر کارشناسان داوری درباره صحنه های مشکوکم دیدار استقلال تهران و آلومینیوم اراک را ببینید.

3 ساعت پیش

انتقاد رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس از گزارشگر دیدار این تیم و تراکتور تبریز را ببینید.

5 ساعت پیش

چین در واکنش به اظهارات جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در مورد تایوان، گفت که ایالات متحده با آتش بازی می کند.

4 ساعت پیش

برنامه فوتبال برتر که به خاطر سانسور تصویر وریا غفری مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته بود، در برنامه امشب تصویر کاپیتان استقلال را به نمایش گذاشت.

3 ساعت پیش

بیشتر...