خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

بازداشت اعضاء باند شرکت هرمی در چالوس ایسنا

بازداشت اعضاء باند شرکت هرمی در چالوس

ایسنا/مازندرانفرمانده انتظامی شهرستان چالوس از انهدام یک باند شرکت‌های هرمی در چالوس و بازداشت ۱۱ نفر از اعضای آن خبر داد.

سرهنگ «محسن سلیمانی» در تشریح این خبر گفت: با مراجعه یکی از شهروندان از استان خراسان رضوی به پلیس فتا شهرستان مبنی بر اینکه در سایت دیوار با آگهی استخدام با حقوق و بیمه مناسب روبرو شدم و پس از تماس با فرد آگهی دهنده که به آدرس شهرستان چالوس بوده راهی این شهرستان شدم.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی ادامه داد: پس از دیدار و صحبت با فرد مورد نظر من را به منزلی واقع در یکی از مناطق ویلایی برد و پس از اینکه متوجه شدم موضوع کلاهبرداری است با ترفندی توانستم از آنجا خارج شوم.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس تصریح کرد: ماموران پس از تحقیقات به‌عمل آمده و هماهنگی قضایی موفق به شناسایی منزل شدند و پس از ورود ۱۱ نفر مرد در منزل مشغول به فعالیت در زمینه کلاهبرداری به شیوه وشگرد شرکت‌های هرمی بودند را بازداشت کردند.

وی افزود: از این افراد تعدادی گوشی موبایل و جزوات آموزشی جهت عضوگیری شرکت‌های هرمی کشف شد و متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شدند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی از فراهم شدن شرایط برای رأی دادن افراد دارای معلولیت و افراد مسن خبر داد.

8 دقیقه پیش

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، گفت: تدابیر خوبی برای امنیت ارتباطات در انتخابات استان اندیشیده شده و در همین راستا نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسیده است.

8 دقیقه پیش

طحان نظیف گفت: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم.

8 دقیقه پیش

امام جمعه اراک گفت: منتخبان انتخابات امانتدار مردم هستند.

8 دقیقه پیش

سباستین فتل قهرمان چهار دوره فرمول که در پایان فصل 2022 اعلام بازنشستگی کرد، در مورد احتمال از سرگیری حرفه خود واکنش نشان داد.

7 دقیقه پیش

رئیس ستاد انتخابات استان چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون حضور مردم پای صندوق‌های رای استان بی‌نظیر بوده است، قطعا استقبال پرشور مردم در سراسر استان منجر به افزایش اقتدار و عزت کشور خواهد شد.

8 دقیقه پیش

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

8 دقیقه پیش

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل، گفت: برای امنیت برگزاری انتخابات در ادبیل بیش از 10 هزار نفر مشارکت دارند.

7 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف آرای خود را به صندوق انداخت.

7 دقیقه پیش

بیشتر...