اکونا پرس |
۱ هفته پیش

مناطق غرب کشور ظرفیت پتانسیل های خوبی برای توسعه بیمه دارد

مناطق غرب کشور ظرفیت و پتانسیل های خوبی برای توسعه بیمه دارد

مدیرعامل بیمه میهن و هیأت همراه به منظور دیدار و گفتگو با همکاران شعب غرب کشور و بررسی و ارزیابی وضعیت عملکرد و رسیدگی به مسائل آنها، از شعب استان های همدان، کرمانشاه، کردستان و شهرستان ساوه بازدید کردند.

مناطق غرب کشور ظرفیت و پتانسیل های خوبی برای توسعه بیمه دارد
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیبیمه میهن؛ رسول آریان پور در جریان این بازدیدها که به اتفاق سیدکاظم ملکوتی مشاور او در امور بازاریابی انجام شد، ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات همکاران و نمایندگان این شعب، اظهار امیدواری کرد که با توجه به سیاست ها و برنامه های ابلاغی، کارکنان و شبکه فروش در سال جاری با انگیزه و تلاش بیشتری به فعالیت بپردازند و در بازاریابی و جذب پورتفوی متوازن و توسعه بازار به منظوررشدو پیشرفت بیمه میهن بیش از گذشته اهتمام جدی ورزند.
مدیرعامل بیمه میهن با بیان این مطلب که استان های غرب کشور ظرفیت و پتانسیل‌های بالقوه خوبی برای توسعه بیمه و عرضه انواع بیمه‌نامه‌ها دارند، از مدیران و سرپرستان و شبکه نمایندگان این مناطق خواست برای دستیابی به اهداف و پیشرفت بیمه میهن، تمام توان و ظرفیت خود را به منظور شناسایی بازار و استفاده از پتانسیل ها و فضاهای بالقوه مناطق متبوع برای جذب پرتفوی متوازن و سودآور و افزایش سهم خود از بازار، بکارگیرند.
مدیرعامل بیمه میهن همچنین توازن در فروش و توزیع متناسب ریسک را مورد تأکید قرار داد و گفت: برای تأمیننقدینگیشرکت، ضروری است فعالیت ها بر احیای سهم شرکت از بازارهای سودده متمرکز باشد و رؤسا و سرپرستان شعب با محور قراردادن چشم انداز و برنامه ها در هر زمینه ای، متناسب با شرایط منطقه اهداف راهبردی را محقق سازند.
آریان پور توانمندسازی منابع انسانی و آموزش کاربردی کارکنان و شبکه فروش را از جمله برنامه ها و رویکرد های جدید بیمه میهن برشمرد و افزود: در زمینه چگونگی عملکرد شعب و نمایندگان نیز نظارت و کنترل‌های لازم با جدیت بیشتری به عمل خواهد آمد تا انشاءالله شاهد بازدهی و درآمدزایی بیشتر و بهتر از گذشته برای "میهن مان" باشیم.
وی همچنین از شعب و شبکه فروش خواست با افزایش دانش و توانفنی و حرفه ایخود، مشتری مداری و نیازهای مشتری را مورد توجه قرار دهند و با رعایتاخلاقحرفه‌ای و روش های کارآمد به ارائه خدمات بپردازند و زمینه پیشرفت بیمه میهن را در سطح کشور بیش از پیش فراهم سازند.
در مراسم این دیدارها؛ همکاران و نمایندگان شعب نیز ضمن تشکر و استقبال از حضور گرم مدیرعامل و هیأت همراه در جمع همکاران این شعب، به بیان نکات مورد نظر و مشکلات و مطالبات خود پرداختند و مدیرعامل راهکار‌ها و دستورات لازم را برای بهبود عملکرد، رفعمشکلاتو تأمین خواسته های آنان ارائه کرد.
گفتنی است در حاشیه این بازدیدها مدیرعامل بیمه میهن و هیأت همراه همچنین با مدیرکل و مسئولان بنیاد مسکنانقلاب اسلامیکرمانشاه و کردستان نیز دیدار و گفتگو کردند. در این جلسات مسائل فیمابین و همکاریهای دوجانبه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و طرفین بر توسعه همکاری های دوجانبه تأکید کردند.

 

بزرگ‌ترین بانک قرض‌الحسنه ایران تا کنون ۲۴هزار و ۶۶۵ فقره تسهیلات به ارزش ۲۴۶۸ میلیارد ریال در چارچوب همکاری با بنیاد…

در پی عروج ملکوتی علیرضا تابش، رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛ دکتر رضا مصطفوی مدیرعامل بیمه میهن در پیامی فقدان…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اگرچه نمی‌توان درباره عدد دقیق فاصله سنی زوجین و نقش آن در موفقیت و شکست زندگی زناشویی قانون یکسانی برای همه افراد صادر کرد، اما یقینا تناسب سنی از جمله موازین زیربنایی و اساسی در ازدواج است که بی توجهی به آن، زمینه ساز بسیاری از کج خلقی‌ها و ناسازگاری‌ها در زندگی زناشویی خواهد شد.

7 ساعت پیش

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته ۳۷ هزار و ۷۶۵ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

8 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

7 ساعت پیش

یک منبع آگاه از بروز حادثه صنعتی در یکی از کارخانجات منطقه پارچین خبر داد.

7 ساعت پیش

رییس سازمان حج و زیارت گفت: تعدادی از عوامل اجرایی حج تمتع امسال امشب (چهارم خرداد ماه) به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

8 ساعت پیش

رییس مجلس یادآور شد: مجلس بر این اعتقاد است که باید خنثی سازی تحریم‌ها، راهبرد اصلی برای اقتصاد کشور باشد، به همین دلیل همّت اصلی مجلس توجه به این امر مهم است.

8 ساعت پیش

نظامیان رژیم صهیونیستی به محل سکونت خانواده‌ای فلسطینی در شهرک بیت صفافا در جنوب شرق قدس اشغالی حمله کردند.

8 ساعت پیش

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

8 ساعت پیش

بیشتر...