خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

کشف یک تن مواد مخدر در عملیات غافلگیرانه پلیس زاهدان رضوی

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف یک تن مواد مخدر در عملیات غافلگیرانه پلیس زاهدان
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان سراوان به عمق کشور را داشتند شناسایی کرده و انهدام این باند را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: در این رابطه عصر دیروز تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی با کنترل و رصد مسیر حرکت قاچاقچیان، اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه وانت تویوتا، چهار دستگاه پژو ۴۰۵ و دو دستگاه زانتیا، در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور «گلشن- سراوان» بودند، رؤیت و به آنها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سوداگران مرگ که خود را در محاصره مأموران انتظامی دیدند بدون توجه به ایست پلیس، شروع به تیراندازی به سمت خودروهای انتظامی کرده و قصد متواری شدن از محل را داشتند.
وی بیان کرد: جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات در عکس‌العملی سریع و با آتش پرحجم خود خودروهای قاچاقچیان را زمین‌گیر کرده و ضمن دستگیری هشت سوداگر مرگ، در بازرسی از خودروهای توقیفی از آنها یک تن و ۱۶۰ کیلو و ۶۰۰ گرم مواد افیونی را شامل یک تن و ۶۵ کیلو و ۲۸۰ گرم تریاک و ۹۵ کیلو و ۳۲۰ گرم حشیش کشف کردند.
سردار طاهری با اشاره به اینکه در این عملیات دو قبضه سلاح کلاش به همراه ۶۷ تیر جنگی از قاچاقچیان کشف شد، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتقاد رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس از گزارشگر دیدار این تیم و تراکتور تبریز را ببینید.

3 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره سرمربی فصل آینده سرخپوشان را ببینید.

1 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در حمایت از یحیی گل محمدی و مخالفت با کناره گیری سرمربی سرخپوشان را ببینید.

1 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره ادعای سهرابی مدیرعامل تراکتور مبنی بر محیا بودن شرایط برای ادامه دیدار دو تیم در ورزشگاه یادگار امام تبریز پس از اتفاقات جنجالی و عدم همکاری سرخپوشان را ببینید.

2 ساعت پیش

صحبت های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس درباره آخرین وضعیت جذب علیرضا بیرانوند و مرتضی پورعلی گنجی و همچنین تمدید قرارداد با بازیکنان فعلی سرخپوشان را ببینید.

1 ساعت پیش

صحبت های مدیرعامل پرسپولیس درباره حرف های سهرابی مدیرعامل تراکتور نسبت به مقصر بودن گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس در اتفاقات تلخ تبریز را ببینید.

2 ساعت پیش

دادستان کل کشور با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت به جانباختگان حادثه ریزش ساختمانی در آبادان، بر نظارت ویژه بر پرونده و برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.

3 ساعت پیش

صحبت های سهیل مهدی درباره مشکلات ملی پوش برای پیوستن به اردوی تیم ملی و تخلف تراکتوری ها در بلیت فروشی دیدار با پرسپولیس را ببینید.

1 ساعت پیش

صحبت های فرهاد مجیدی در اولین کنفرانس خبری پس از کسب قهرمانی در لیگ برتر و کنایه به برنامه فوتبال برتر را ببینید.

1 ساعت پیش

بیشتر...