ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

رشفورد: فن خال گفت باید مدرسه را تمام کنم ورزش سه

کد خبر : 1873213 |10 اسفند 1401 ساعت 10:24 |19.6K بازدید |3دیدگاه

رشفورد: فن خال گفت باید مدرسه را تمام کنم!

مارکوس رشفورد، ستاره منچستریونایتد، از خاطرات جالب دوران بازی تحت هدایت لوئیس فن خال صحبت کرده است.

رشفورد: فن خال گفت باید مدرسه را تمام کنم!

به گزارش "ورزش سه"، فن خال یکی از مربیانی است که انقلابی در فوتبال ایجاد و آن را برای همیشه تغییر داده است.
رشفورد که ستاره بی چون و چرایمنچستریونایتددر چند ماه اخیر بوده به خوبی ابتدای دوران حضورش در اولدترافورد با مربیگری این مربی هلندی که از بهار 2014 تا بهار 2016 هدایت شیاطین سرخ را برعهده داشت به خاطر دارد.
فن خال در فصل 16-2015 برای اضافه کردن او به جمع بازیکنانی که در اختیار داشت اقدام کرد. اما پس از آن بود که فهمید رشفورد هنوز دانش آموز دبیرستانی است و باید به مدرسه برود.
رشفورد در این باره گفت:« من هر پنجشنبه جریمه می‌شدم اما کاری ازم برنمی‌آمد. فن خال چنین آدمی بود. او به من گفت باید مدرسه را تمام کنم و هیچ بحثی در این باره وجود ندارد اما در عین حال نباید در تمرینات هم دیر می‌کردم. مسئله این بود که نهایت وقتی که برای رفتن از مدرسه به تمرین داشتم 12 دقیقه بود! تا زمانی که برای چهارمین بار جریمه‌ام کرد احتمالا نمی‌دانست که زمان حضور در تمرین و مدرسه با هم تلاقی دارد.»

1807154

با این حال، تاثیری که فن خال روی فوتبال این بازیکن گذاشت همچنان تا به امروز نیز همراه او بوده و تاثیر زیادی در موفقیتش داشته است.
این ستاره انگلیسی در این باره اظهار داشت: «فن خال برای من فوق العاده بود. اغلب وقتی باشگاه شما را از تیم دوم به تیم اول منتقل می‌کند، فقط یک عدد هستید اما من هرگز چنین چیزی را با فن خال احساس نکردم. هروقت با او کار کردم، سعی کرد بازی من را بهبود ببخشد. سبک کاری او برای من بسیار تاثیرگذار بود و در عین حال انسان بزرگی هم بود.»

منچستریونایتدمنچستریونایتد
مارکوس رشفوردمارکوس رشفورد
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
لوئیس فن خاللوئیس فن خال
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچستریونایتدمنچستریونایتد

مشاهده برنامه و نتایج منچستریونایتد، بازی بعدی منچستریونایتد و ویدئو خلاصه بازی های منچستریونایتد#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...