تیتر برتر |
1 ماه پیش

کلاف سردرگم بیست سال بلاتکلیفی قسمت اعضای تعاونی مسکن جماران تبریز تیتربرتر

کلاف سردرگم بیست سال بلاتکلیفی قسمت اعضای تعاونی مسکن جماران تبریز!

کلاف سردرگم بیست سال بلاتکلیفی قسمت اعضای تعاونی مسکن جماران تبریز!

به گزارش تیتربرتر؛ درخواست اعضای تعاونی مسکن جماران تبریز با این مضمون،بود:

شهردارمحترم تبریز، تخلفات شهرداری جان بر قلبمان کرده ، تصرفات غیر قانونی حق خوری های بیست ساله تمامی ندارد یکسال تمام از مصوبه رئیس محترم دادگستری مبنی بر تنظیم سند جماران و احقاق حق اعضای تعاونی سپری شده ولی شهرداری مناطق ۱،۳،۵هیچ اقدامی انجام نداده اند بلکه باعث تشدید اختلافات و تشویش اذهان عمومی شده اند ، خانواده ۱۱ هزار نفری بسیجیان ، ایثارگران ، جانبازان تقاضای رسیدگی فوری احقاق حقوقشان را از جنابعالی خواستارند.

این اعضایتعاونی مسکن جمارانبا شهرداری تبریز در سال ۱۳۷۹ ، ۲۰ سال پیش قرارداد با کاربری مسکونی و آپارتمانی منعقد کردند. بنابه گفته اعضای تعاونی مسکن جماران ۳ پروژه امیدیه ، جماران ، تجلایی به ۲۰۰۰ نفر واحد آپارتمانی داده اند،  بدهی ۳۰۰۰ هزار میلیارد تومان شهرداری ،  بیش از ۲۰۰۰ نفر انتخاب واحد نشده ، مسیر ای که تصویب شده  ولی مسیر گشایی نشده مسیر مرزداران به شهرک امیدیه  است که نه امکانات گاز، وامکانات اولیه محروم هستند .

اینها بخشی از مشکلات اعضای تعاونی مسکن جماران تبریز هست که خواستار رفع مشکلشان هستند.

خبرنگار: ناصر غلامی هوجقان#‌استان منبع: تیتر برتر

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

استاندار قم با اشاره به اختصاص 23 زمین جهت احداث مدارس و مراکز آموزشی در 8 نقطه از شهر قم که با تراکم بسیار بالای دانش آموزی مواجه است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت خیرین محترم، این مدارس هرچه سریعتر آماده و در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرد.

لحظاتی پیش

اختلال پرخوابی می‌تواند بر عملکرد روزانه شما تاثیر منفی بگذارد پس بهتر است با تغییر سبک زندگی‌تان آن را کنار بگذارید.

1 دقیقه پیش

استاندار تهران با اشاره به سرقت ماهانه ۱۰۰۰ خودروی پراید در تهران بزرگ گفت: اگر نگاهی به تولید محصولات خودرویی تولید داخلی داشته باشیم می‌بینیم که، چون زمینه رقابت وجود ندارد در نتیجه هیچ بهبود کیفیتی را در زمینه تولید خودرو در سال‌های اخیر نداریم.

2 دقیقه پیش

در ادامه شما را با روش تهیه ژله چشم و نظر آشنا خواهیم کرد.

نیم ساعت پیش

طوفان های همراه گردو غبار در شمال سیستان و بلوچستان تا کنون نه تنها در اقتصاد مردم تاثیر منفی گذاشته بلکه مهاجرت بسیاری از خانواده ها را نیز رقم زده است.

نیم ساعت پیش

ستاد عالی بازی های المپیک قرار بود جلسه ای را با سرمربیان تیم های ملی داشته باشد که به نظر می رسد برگزاری این جلسه به دست فراموشی سپرده شده است.

نیم ساعت پیش

منابع عراقی از ادامه درگیری ها در استان ذی قار و زخمی شدن شمار زیادی بر اثر این درگیری ها خبر دادند.

نیم ساعت پیش

با وجود آنکه متوسط قیمت خانه در پایتخت به متری ۲۸.۳ میلیون تومان رسیده و در محله های میانی و شمالی تهران کف قیمت واحدهای مسکونی حدود یک میلیارد تومان است در برخی محله های جنوبی مثل خاورشهر، تقی آباد، علائین، دولت خواه و عباس آباد (منطقه۲۰) می توان با حدود ۵۰۰ میلیون تومان خانه دار شد.

نیم ساعت پیش

پژوهشگران با بررسی سطوح و دست کارکنان نانوایی‌ها، مراکز تهیه و عرضه شیرینی و اغذیه فروشی‌ها، میزان آلودگی و نوع آن را مشخص کردند.

نیم ساعت پیش

مرحله چهارم اردوی تیم ملی فوتوالی جوانان از ۱۵ تا ۲۰ اسفند ماه زیرنظر کادرفنی در کرمان برگزار می شود.

نیم ساعت پیش

قرار است دادگاه عالی ورزش با توجه به درخواست‌های معاونت جدید حقوقی باشگاه پرسپولیس، جلسه‌ای را در مورد وضعیت مهاجم پرسپولیس برگزار کند.

نیم ساعت پیش

سرمربی تیم استقلال در آستانه برکناری از هدایت این تیم قرار گرفت.

1 ساعت پیش

سال‌هاست که بی‌آبی در این خطه جان می‌گیرد. از کودک گرفته تا پیر و جوان، یکی در توتک‌ها غرق شده و یکی طعمه گاندوها شده است. گاهی هم شانس با بعضی کودکان مثل «حوا» و «امیرحمزه» یار بوده تا اگرچه یک عضو بدنشان را از دست داده‌اند اما زنده مانده‌اند تا شاید روزی را ببینند که آب به روستاهایشان رسیده است.

1 ساعت پیش

یک رسانه غربی به نقل از منابع آگاه گزارش داد که طرف‌های اروپایی برجام در قطعنامه‌ای که از حمایت آمریکا نیز برخوردار است و همین هفته در شورای حکام آژانس به رأی گذاشته خواهد شد، از ایران خواهند خواست که اجرای پروتکل الحاقی را از سر بگیرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...